Schitterend mooi gaaf kapitaal zilveren inktstel in Barok stijl 925/000, Russisch zilver (Joods), 3967 gr., 41x26x20cm.
Prachtige grote zilveren broodmand met hengsel, staand op pootjes. Mooi uitgezaagd. Zowel de broodmand en het hengsel voorzien van een parelrandje. Maker Aubert 1998 925/000 550gr. 31x18,5cm. Cond.: U
Grote Hollands zilveren broodmand, mooi uitgezaagd voorzien van sjieke handgrepen. 1942 Niekerk Schoonhoven. 835/000 650gr. 39x27cm. Cond.: U
Ovale antiek zilveren coupe op pootjes met rijk decor. Birmingham 1902. 835/000 550gr. 26x18cm. Cond.: U
7-Delig zilveren eierset bestaand uit 6 zilveren eierhouders, staand op een sjiek zilveren onderstel. Rustend op 3 pootjes en voorzien van een mooie handgreep. 925/000 792gr. Cond.: U
Strakke puntgave zilveren koektrommel met originele onderschotel 835/000, trommel:16x12x7,5cm, schotel:22,5x26cm. 824gr.
Prachtige antieke robuuste zilveren wijnkan met zeer mooi bewerkt handvat. Belgisch. 835/000 650gr. Cond.: U
Zeer grote mooi uitgezaagde zilveren broodmand met mooi bewerkte rand. 925/000 817gr. 34x20x15cm. Cond.: U
Kapitale bewerkte uitgezaagde zilveren schaal rustend op 4 bewerkte pootjes. 925/000 824gr. 36x28,5cm. Cond.: U
Kapitale zilveren hengselmand, schitterend uitgezaagd. rustend op een strakke voet. 34x22,5x34cm. 925/000 911gr. Cond.: U
Mooi Hollands 3-delig zilveren servies 1931, Begeer C.L.J. Utrecht 1904/1951. 790gr. Cond.: U
Zeer mooi strak antiek Hollands zilveren dienblaadje 1848 rustend op 4 bolpootjes. gemerkt Meyer Philip de Gravenhage 1842/1853. 835/000 567gr. 30,3x22,5cm.
Zwaar zilveren dekselschaal met mooi bewerkte rand 800/000 1262gr., onderschaal is geen zilver en hoort er origineel ook niet bij,
Schitterend Hollands 3-delig zilveren servies 1966. J. Kempen en Begeer Zeist, Voorschoten, Leiden en Zoetermeer 1961 tot heden. 680gr. Cond.: U
Mooi 3-delig Engels zilveren servies Birmingham 1941 628gr. Cond.: U
18e Eeuwse Hollands zilveren beugeltas. Met originele foto's van degene die deze beugeltas ooit gedragen heeft. 835/000 220gr. 16,5cm.
2 Zilveren tafelkandelaars in klassieke stijl, Londen gekeurd 1905 835/000, 15x8,5x8,5cm.
18e Eeuwse antiek zilveren bowllepel met gedraaide hoornen steel. Gemaakt door Peter en Ann Bateman Londen 1793. 835/000 Cond.: U
Antiek Engels zilveren blaker, Sheffield 1787. 835/000 400gr. Cond.: G
Mooie 4-armige zware zilveren kaarsenstandaard 830/000 829gr. Cond.: G
Mooie 4-armige zware zilveren kaarsenstandaard 830/000, iets beschadigd. 838gr. Cond.: G