Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren tafelmes, 1760
Startprijs 400 EUR

Antiek Hollands 18e eeuws zilveren tafelmes met mooi gegraveerd heft. Mooi verzamelaarsobject

Zilveren doos
Startprijs 400 EUR

Mooi grote zware zilveren koekdoos op 4 bewerkte pootjes 835/000 804gr.

Dienblad
Startprijs 380 EUR

Zilveren dienblad met bewerkte rand en mooi bewerkte handgrepen 800/000, Cond.: U 776gr.

Zilveren mand
Startprijs 380 EUR

Antiek Duitse zilveren schaal 800/000, mooi bewerkt met middeleeuwse voorstellingen, Empire stijl, ø30.5 x H6cm, klein scheurtje in de bovenrand verder puntgaaf.

Zilveren tablet
Startprijs 350 EUR

Mooi zwaar zilveren tablet Van Kempen. 830/000 897gr. 42x33cm. Cond.: U

Zilveren wijnfleshouder
Startprijs 350 EUR

Schitterende zilveren wijnfleshouder. Groot zilveren uitgezaagd handvat met dameshoofd. 925/000 447gr. Cond.: U

Zilveren tabaksdoos anno 1868
Startprijs 350 EUR

Antiek Hollands zilveren tabaksdoos 835/000, I=1868, 14x7,5x2,5cm. 152gr.

3 Delen zilver
Startprijs 350 EUR

3-Delig Engels zilveren servies in Queen-Anne stijl, Brimingham 1911. 820gr. Cond.: G

Zilveren taartmes
Startprijs 350 EUR

Zeer mooi gegraveerd antiek Hollands zilveren taartmes. Gemaakt van massief zilver, mooi gegraveerd. gemaakt door Kuijlenburg, wed. Adrianus PZ Schoonhoven 1882-1893. 835/000 100gr. 32cm. Cond.: U

Zilveren tafelhaan
Startprijs 325 EUR

Zilveren tafelhaan (kruimeldief), 19e eeuw 14,5x10x8cm. 159gr.

Zilveren fruitschaal
Startprijs 325 EUR

Zilveren fruitschaal ajour bewerkt en gedreven. Duits gekeurd 800/000, 386gr. 18xø20cm. ca. 1900.

Tabaksdoos zilver
Startprijs 325 EUR

Prachtige gegraveerde antieke zilveren tabaksdoos ca. 1864rustend op bolpootjes. 2 Hoekjes gerestaureerd. 835/000 140gr. 13,5x8cm. Cond.: G

Schaal met bloemmotief
Startprijs 300 EUR

Schitterend grote zilveren fruitschaal 800/000, 443gr. Cond.: U

Zilveren kandelaar
Startprijs 300 EUR

Kapitaal 3-armige kandelaar 835/000 847gr. 31x28cm.

Kristallen trommel met zilveren deksel
Resultaat: 270 EUR

Prachtige Hollands kristallen theebus met zilveren gescharnierd deksel 835/000. Cond.: U

Zilveren brandewijnkom
Startprijs 300 EUR

Zilveren brandewijnkom, mooi bewerkt. 925/000 283gr. 23,5x10,7x8,4cm. Cond.: U

Zilveren kruimelschep
Startprijs 295 EUR

Antiek Hollands zilveren kruimelschep 1889, zeer mooi gegraveerd. Maker J. Tempen & Zonen Voorschoten 150gr. 30cm. Cond.: U

Dienblad op voetjes
Startprijs 280 EUR

Zwaar zilveren dienblad staand op 4 leeuwenpootjes, puntgaaf, 800/000, Cond.: U

2 Zilveren kandelaars dolfijn.
Startprijs 280 EUR

2 Zilveren kandelaars rustend op dolfijnen met een bijzonder mooi bewerkte voet, 925/000, .ø8.5 x 15cm

Zilveren pijpcomfoor
Resultaat: 250 EUR

Antiek Hollands zilveren pijpcomfoor Biedermeier. Mooi gegraveerd aan de bovenkant rustend op een houten voet met orignele koperen binnenkant. 835/000

Zilveren theelichtje
Startprijs 275 EUR

Mooi uitgezaagd zilveren theelichtje 925/000 395gr.

Zilveren brandewijnkom
Startprijs 275 EUR

Zilveren brandewijnkom 925/000, naar antiek model gemaakt, 26x11x8,5cm., 298gr.

Zilveren kop en schotel
Startprijs 275 EUR

Mooi bewerkte kop en schotel 925/000 315gr.

Zilveren inkstel
Resultaat: 250 EUR

Mooi zilveren inktstel met kristallen inktpotje (bewerkt met zilver en zilveren dop). 925/000 175gr. Cond.: U