Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren fruitschaal
Startprijs 275 EUR

Zilveren fruitschaal (getrommeld), 830/000 280gr. 30,5x19cm. Cond.: U

Zilveren 4-armige kandelaar
Startprijs 275 EUR

Prachtige grote Hollandse 4-armige zilveren tafelkandelaar, gemaakt door Bouman te Arnhem 1955-1970. 835/000 780gr. 31x22,5cm. Cond.: U

Zilveren kom, Mexico
Startprijs 250 EUR

Zilveren kom met gecontourneerde rand, Mexico 1975 925/000 ø17cm. 423 gr.

Zilveren jokja dienblad
Startprijs 250 EUR

Zilveren dienblad met mooi bewerkte rand, Djokja zilver 800/000, 432gr. ø28cm.

Tas met zilveren beugel en haak
Startprijs 250 EUR

Mooie 19e eeuws Hollands antieke zilveren papegaaibeugeltas. Zeer mooi gegraveerd met Hollandse voorstellingen en zilveren haak. 835/000 220gr. 16,5cm. Cond.: U

Zilveren chocoladekan
Startprijs 250 EUR

Mooie strakke Engelse zilveren chocoladekan. Sheffield 1928. 835/000 300gr. 19,5cm.

Zilveren sigarendoos
Startprijs 250 EUR

Antiek Hollands zilveren sigarendoosje, mooi gegraveerd 835/000 19e eeuws 100gr.

Ovaal zilveren tablet
Startprijs 250 EUR

Grote zilveren presenteerschaal 800/000, 40x26.5, 671gr.(met graveer werk)

4 Zilveren kaarsenkandelaars
Startprijs 250 EUR

4 Zilveren kaarsenkandelaars, midden 20e eeuw,USA,"Towle Silversmit-hs/R.Wallace Mfg.Co, sterlingzilver 925/000,(1 licht beschadigd) H.8 cm.

Jensen stijl dienschaal
Startprijs 250 EUR

Jensen stijl bladvorm dienschaal

Tas met zilveren beugel en haak
Startprijs 240 EUR

Mooi gegraveerde Hollands zilveren papegaaibeugeltas1855 met Hollands zilveren tasbeugelhaak. Mooi gegraveerd 835/000 210gr. 14cm. Achterkant beugel is gerestaureerd. Cond.: G

Zilveren hengselpot
Startprijs 225 EUR

Schitterende zilveren hengselpot met romantische voorstelling. Blauw glazen binnenbak 800/000 195gr. Cond.: U

Zilveren salver
Resultaat: 225 EUR

Mooi antiek Engels zilveren salver, Sheffield 1958, rustend op 3 voetjes. 835/000 340gr. 20,5cm. Maker E.V.

Zilveren kaarsenstandaard
Startprijs 225 EUR

Grote zilveren Engelse kaarsenstandaard. Maker N&D Birmingham 1850 835/000 450gr. 22,5cm. Cond.: U

Zilveren jat
Resultaat: 225 EUR

Mooi grote antiek Russisch zilveren Joodse jat 1879, 835/000 60gr. 30cm. Cond.: U

Zilveren visbestek
Resultaat: 200 EUR

Schitterend groot 2-delig antiek Hollands zilveren visbestek. Sjiek parelrandje in originele doos, gegraveerd met vissen 835/000 214gr. 26cm en 28cm.

4 Suikertangen
Startprijs 200 EUR

4 Biedermeier suikertangen,Duitsland ca.1840/50, deels gest.deels zilver lot 12 (750/000) mooi bewerkt, 3 met naam en datum gegraveerd. L.14.5-17 cm., ca.165 gr.

Zilveren strooier man/vrouw
Startprijs 200 EUR

Zilveren strooier man/vrouw in kledendracht. 835/000 176gr. Cond.: U

Zilveren jatje
Resultaat: 180 EUR

Mooi bewerkt zilveren jat met hout. 800/000 40cm. Cond.: U

Zilveren trekpotje
Startprijs 200 EUR

Mooi Hollands zilveren trekpotje 925/000, ca. 1930, 379 gr., 13,5x18x11cm.

Zilveren peperbusje
Startprijs 200 EUR

Zilveren peperbusje Zweeds gekeurd 19e eeuw. 113gr. 13,5xø6cm.

Zilveren miniatuur staand horloge
Startprijs 200 EUR

Zilveren miniatuur staand horloge, niet lopend (sierhorloge) 1975. 925/000 100gr. 12,3cm. Cond.: U Hooijhaas Schoonhoven

Zilveren anjervaas
Startprijs 200 EUR

Antiek Engelse zilveren anjervaas op voet. Rijk bewerkt met mythologische figuren, bloemen en bladeren. 835/000 Londen 1904. gemaakt door William Cornijns & Sons. 22xø9cm. 600gr. Cond.: G

Fruitschaal op voet
Startprijs 190 EUR

Op voet staande fruitschaal met uitgezaagde opstaande rand, 835/000, 395gr. Cond.:G (rand iets beschadigd).