Alpaca Jugendstil omhulsel voor een kapset, schitterend bewerkt met lotusbloemen.
Zilveren vaas en beker, USA midden 20e eeuw, meesterteken o.a.Fisher, sterlingzilver 925/000, vaas met gegraveerd monogram 'G',H.6.5 en 7.5 cm.
Delfts blauw bonbonschaaltje met een mooi bewerkt hengsel 835/000. Cond.: U
Zilveren bonbonschaaltje op voetje, mooi uitgezaagd. 800/000 64gr. Cond.: U
Miniatuur zilveren kandelaartje 800/000 28gr. Cond.: U
3 Zilveren lepeltjes (1 theelepeltje en 2 suikerlepeltjes), 835/000 34gr.
Leuke antiek zilveren fruitmesjes met zilveren heft 800/000, mooi bewerkt.
Zilveren schaaltje 925/000, rand versierd met emaille. ø 8.5cm.
Zilveren bonbonschaaltje uit 1930, Hollands 835/000, 1 verzilverde onderzetter
Antiek zilveren suikerschep 19e eeuws. Gerestaureerd, mooi gegraveerd. 7gr.
J.C. Santen Amsterdam 1925. 1x portret van J. Stoffels (51x43cm.), olieverf op paneel Cond.: U. 1x Man met baard 48x61cm.
2 Kristallen delen ca. 1900. 1x Karaf met zilveren voet, gemerkt 39xø12cm. 1x gemberpot met zilveren dop, ongemerkt 18xø11cm.
Kristallen vaasje (15xø7,5cm.)met zilveren deksel en zilveren vingerhoed 2cm.