Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren vingerhoedje
Startprijs 50 EUR

Antiek 18e eeuws zilveren vingerhoedje 10gr. Cond.: U

Alpaca Jugendstil kapset
Startprijs 45 EUR

Alpaca Jugendstil omhulsel voor een kapset, schitterend bewerkt met lotusbloemen.

Zilveren vaas en beker
Startprijs 45 EUR

Zilveren vaas en beker, USA midden 20e eeuw, meesterteken o.a.Fisher, sterlingzilver 925/000, vaas met gegraveerd monogram 'G',H.6.5 en 7.5 cm.

Bonbonschaaltje, zilveren hengsel
Startprijs 40 EUR

Delfts blauw bonbonschaaltje met een mooi bewerkt hengsel 835/000. Cond.: U

Zilveren schaaltje
Startprijs 40 EUR

Zilveren bonbonschaaltje op voetje, mooi uitgezaagd. 800/000 64gr. Cond.: U

Zilveren miniatuur, vaasje
Startprijs 40 EUR

Miniatuur zilveren vaasje 800/000 15gr. Cond.: U

Zilveren miniatuur, kandelaar
Startprijs 40 EUR

Miniatuur zilveren kandelaartje 800/000 28gr. Cond.: U

Zilveren asbak
Resultaat: 55 EUR

Hollands zilveren asbak 1962 met Hollandse voorstellingen. 835/000 87gr. Cond.: U

Zilveren lepels
Startprijs 35 EUR

3 Zilveren lepeltjes (1 theelepeltje en 2 suikerlepeltjes), 835/000 34gr.

6 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 15 EUR

6 Antiek zilveren lepeltjes 65gr. 12cm.

Bestek
Resultaat: 90 EUR

56-Delig verzilvderde bestekset plateel 90-er jaren o.a; 12 grote lepels, 12 kleine lepels, 12 grote vorken, 12 kleine vorken, 2 botermesjes, juslepel, vleesvork, 2 opdienlepels en 2 opdienscheppen. C...

Antiek zilveren fruitmesjes
Startprijs 30 EUR

Leuke antiek zilveren fruitmesjes met zilveren heft 800/000, mooi bewerkt.

2 Zilveren servetringen
Resultaat: 25 EUR

2 Zilveren strakke servetringen 835/000 66gr.

Zilveren schaaltje
Resultaat: 25 EUR

Zilveren schaaltje 925/000, rand versierd met emaille. ø 8.5cm.

Verzilverd schaaltje
Resultaat: 20 EUR

Zilveren bonbonschaaltje uit 1930, Hollands 835/000, 1 verzilverde onderzetter

6 Miniaturen
Resultaat: 20 EUR

Kavel met 6 plate miniaturen

Zilveren suikerschep
Resultaat: 35 EUR

Antiek zilveren suikerschep 19e eeuws. Gerestaureerd, mooi gegraveerd. 7gr.

Zilveren servetring
Resultaat: 35 EUR

Zilveren servetring, zeer mooi bewerkt, met monogram:Albert,,ca. 26gr., ø 5cm., H.4 cm.

2 x portret op board
Resultaat: 35 EUR

J.C. Santen Amsterdam 1925. 1x portret van J. Stoffels (51x43cm.), olieverf op paneel Cond.: U. 1x Man met baard 48x61cm.

Karaf en Gemberpot
Resultaat: 85 EUR

2 Kristallen delen ca. 1900. 1x Karaf met zilveren voet, gemerkt 39xø12cm. 1x gemberpot met zilveren dop, ongemerkt 18xø11cm.

Kristalvaasje met zilver
Resultaat: 40 EUR

Kristallen vaasje (15xø7,5cm.)met zilveren deksel en zilveren vingerhoed 2cm.

4 Delen zilver
Resultaat: 20 EUR

3 Zilveren servetringen en een zilveren lepeltje 835/000 Cond.: U

6 Zilveren messen
Resultaat: 25 EUR

6 Zilveren grote messen 25cm. Cond.: U

2 Zilveren suikerschepjes
Resultaat: 35 EUR

2 Antiek Hollands zilveren suikerschepjes met agathen heft 835/000 29gr. 14cm. en 11cm. Cond.: U