Antiek Hollands zilveren schaar aan zilveren ketting 1814-1905. 833/000 81gr. 16cm. Cond.: U
Hollands zilveren loddereindoosje, model secretaire. Maker Aubert 925/000 20gr. Cond.: U
Art-deco tabaksdoos,ca, 1920,zilver,van binnen verguld. 7.5 x 5.5cm. ca.75gr.
Antiek Hollands zilveren naaldenkokertje 835/000 12gr. Cond.: G
Schattig zilveren bonbonschaaltje bewerkt met bloemmotieven. 925/000 17x17cm. 189gr. Cond.: U
18e Eeuwse Hollands zilveren beugeltas. Met originele foto's van degene die deze beugeltas ooit gedragen heeft. 835/000 220gr. 16,5cm.
Grote Hollands zilveren broodmand, mooi uitgezaagd voorzien van sjieke handgrepen. 1942 Niekerk Schoonhoven. 835/000 650gr. 39x27cm. Cond.: U
2 Zilveren kandelaars rustend op dolfijnen met een bijzonder mooi bewerkte voet, 925/000, .ø8.5 x 15cm
Antiek mooi uitgezaagde gegraveerde visschep met ebbenhouten handvat. 835/000 125gr. 33,5cm. Cond.: U
Leuk zilveren hengselschaaltje, Djokja zilver 800/000 15,2x10,5cm. 99gr. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren sigarendoosje, mooi gegraveerd 835/000 19e eeuws 100gr.
Zilveren fruitschaal ajour bewerkt en gedreven. Duits gekeurd 800/000, 386gr. 18xø20cm. ca. 1900.
Mooie strakke Engelse zilveren chocoladekan. Sheffield 1928. 835/000 300gr. 19,5cm.
Schitterend mooi gaaf kapitaal zilveren inktstel in Barok stijl 925/000, Russisch zilver (Joods), 3967 gr., 41x26x20cm.
Antiek zilveren suikerstrooier. 835/000 42gr. (incl heft) 24cm. Cond.: G
Zilveren brandewijnkom 925/000, naar antiek model gemaakt, 26x11x8,5cm., 298gr.
Ovale antiek zilveren coupe op pootjes met rijk decor. Birmingham 1902. 835/000 550gr. 26x18cm. Cond.: U
2 Karaffen in silver plated houder ca. eind 19e eeuw 30x22cm. Cond.: G
Antiek Hollands zilveren breinaaldenkoker, mooi gegraveerd. 835/000 34gr. 19cm.
Zilveren peperbusje Zweeds gekeurd 19e eeuw. 113gr. 13,5xø6cm.
Antiek Hollands zilveren kruimelschep 1889, zeer mooi gegraveerd. Maker J. Tempen & Zonen Voorschoten 150gr. 30cm. Cond.: U
Antiek Duitse zilveren schaal 800/000, mooi bewerkt met middeleeuwse voorstellingen, Empire stijl, ø30.5 x H6cm, klein scheurtje in de bovenrand verder puntgaaf.
Mooie cracele fruitschaal rustend op 3 gedraaide pootjes met Hollands zilveren beugel 1911. ø20,5cm.
Mooi bewerkte suikercoupe met zilveren voet 833/000 13cm. Cond.: U
Zilveren pronkschaaltjes 925/000 op onderschaaltje met gedecoreerde rand ø11cm.,177 gr.
3 Zilveren lepeltjes (1 theelepeltje en 2 suikerlepeltjes), 835/000 34gr.
Zeer mooie fruitschaal met bloemmotieven en antiek Hollandse zilveren beugel. 835/000 1074gr (met schaal), ø25cm. Cond.: U
Zilveren vaas en beker, USA midden 20e eeuw, meesterteken o.a.Fisher, sterlingzilver 925/000, vaas met gegraveerd monogram 'G',H.6.5 en 7.5 cm.
Antiek Hollands zilveren roomlepeltje (steel is opnieuw aan de bak gezet), 835/000 14gr. 12cm. Cond.: R
Schitterend parfumflesje met zilveren dop, hals en voetje 835/000 Cond.: U
2 Antiek Hollands zilveren vleesvorkjes, mooi gegraveerd 1863. Maker: Muijlenburg PZ, Adrianus Schoonhoven 1862-1882. 41gr. 16,2cm. Cond.: G
Zilveren dienschaaltje, rustend op 3 pootjes, mooi bewerkt. 800/000 187gr. ø19,5cm.
Zilveren kaarsenstandaard met een bewerkte zilveren voet, 925/000, 231gr. ø8.5 x14cm.
Antiek Hollands zilveren breipennenhouders, mooi gegraveerd aan zilveren ketting. 835/000 14gr.
Strakke puntgave zilveren koektrommel met originele onderschotel 835/000, trommel:16x12x7,5cm, schotel:22,5x26cm. 824gr.
Leuk klein zilveren asbakje, Djokja zilver, mooi bewerkte rand. 800/000 161gr. Cond.: U
Mooi Hollands zilveren trekpotje 925/000, ca. 1930, 379 gr., 13,5x18x11cm.
Grote zilveren kaarsenstandaard voorzien van een lekbakje boven. Bovenrand beschadigd, staat scheef op voet. 925/000 481gr. 27cm. Cond.: R
Antiek Hollands 18e eeuws zilveren tafelmes met mooi gegraveerd heft. Mooi verzamelaarsobject
Mooi bewerkte Hollands zilveren beugeltas met ketting. 835/000 122gr. Cond.: U
Mooi gegraveerde Hollands zilveren papegaaibeugeltas1855 met Hollands zilveren tasbeugelhaak. Mooi gegraveerd 835/000 210gr. 14cm. Achterkant beugel is gerestaureerd. Cond.: G