Polychroom beschilderde Maria met Jezus uit de 19e eeuw van hout 66x42x43cm. Cond.: U
Bronzen harlekijn met hoge hoed en puntmuts. Gesigneerd L. Mignon met gietstempel Bruxelles. H.: 53cm.
Bronzen beeld van een vrouwfiguur, voorstellend "De Sprokkelaarster", gemerkt Societet des Bronzes a Paris 46x18x15cm..
Houten beeld 19e eeuws van een heilige met beschildering 108x41x29cm. Cond.: U
Bronzen beeld van een vrouwfiguur, voorstellend "De Oogst", Gesigneerd Ranconlet Frankrijk 19e eeuw. 50x19x16cm.
Gesign.Dubois,Paul(1827-1905),franse beeldhouwer,voorstellend bedelman op blote voeten met in de linkerhand een kruik.Brons gepatineerd. H.39.5 cm.
Bronzen sculptuur van een engel, eind 19e eeuw, gesigneerd Aug. Moreau. H.: 42cm. Cond.: U
Bronzen wandplaquette, Gesign.E.Picault,Sculp,Emile Louis (1833-1915)Franse beeldhouwer, ronde relief-wandplaquette met Herodias (vrouw van Herodes)in rand:Joannis Truncari Herodias Jubet Caput Sancti...
Bronzen beeld van een bronstig hert. Frankrijk 19e eeuw, stukje van gewei mist. 32x33x15cm.
Bronzen sculptuur van een hond met kindje op de rug. Gemaakt door V. Chemin. Zeer gedetailleerd 19e eeuws. 15,5x19x9cm. Cond.: G
Gesigneerd beeld Lavergne Adolphe-Jean 1863-1928 Frankrijk. Voorstellend een beeld van een vissend jongentje. prachtige kwaliteit en heeft een mooie patina ca. 19e eeuw. Beeld is voorzien van een giet...
Grote bronzen sculptuur voorstellende indiaan in gevechts tenue, op marmeren voet. Eind 20e eeuw.
Bronzen buste van een vrouw met edelkraag, gesigneerd Van der Straeten, H.: 41cm.
Bronzen sierschotel met jachtvoorstelling Japans 19e eeuw ø37,5cm. Gestempeld Des Bronzen Brumel
Bronzen beeld naar H. Gobet 1900, Salon des Beaux Art Frankrijk, 28x9x10cm. Cond.: U
Marmeren schaal met op de rand een beeldje van bronzen eland. Frankrijk ca. 1900 12xø30cm.
Bronz gepatineerde vrouw met hark ca. 1900 composiet. gesigneerd Waagen (Verso) en opschrift "L'Angelus" H.:73cm. Cond.: U
Bronzen sculptuur op marmeren voet, voorstellende dame met fruit, gesigneerd Hofer, ca. 1900, H.: 33cm.
Bronskleurig figuur ca. 1900 Jugendstil invloed. Gesigneerd Holbot? H.:70cm.
Gepatineerd bronzen beeld van mannelijk figuur voorstellende "De Smid" ca. 1930. Materiaal: compositie 35,5x15x13cm.
Bronzen beeld van een naakte jonglerende dame. gesigneerd CH. JR. Coline, eind 20e eeuw. geheel staand op een marmeren voet 51x24x18cm. Cond.: G
Bronzen liggend hondje op eikenhouten plank eind 19e eeuw. Ongesigneerd 12x26,5x12cm.
Bronzen figuur, vrouwelijk naakt, eind 20e eeuw, 35x16x16cm.