Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen kat
Resultaat: 480 EUR

Grote bronzen, Art Deco stijl ,sculptuur van een zittende kat. Eind 20e eeuw, gesigneerd Francois Pompon gemaakt na 19e eeuws voorbeeld 45x21x30cm. Cond.: G.

2 Bronzen portretbusten
Startprijs 225 EUR

2 Bronzen, gedeeltelijk vergulde, portretbusten van manfiguren Frans 19e eeuw. 12cm.

Bronzen vaas, J. van Zype
Resultaat: 225 EUR

Bronzen Jugendstil vaas ca. 1900 met bloemendecor van J. van Zype (Brussel) met origineel open bodem. 34xø15cm. Cond.: U

Schemerlampje putti
Startprijs 225 EUR

Bronzen schemerlampje met putti 19e eeuws. Voorstellend zittende putti op console van brons 19e eeuw. De fitting en slang van het lampje is van latere datum ca. 1960. Beeld is ongesigneerd 30x14x15,5c...

Stel samac figuren
Resultaat: 220 EUR

Paar bronskleurige figuren ca. 1900., man en een voruw, gesigneerd G. Coudray 36cm. Cond.: U

Afrikaans houten beeld
Resultaat: 200 EUR

Afrikaans houten beeld van een knielende vrouw met stro-rok, 74x20x20cm. Cond.: G

Chinees boeddha figuur
Startprijs 200 EUR

Lindenhouten Chinese beschilderd boedhha figuur zittend op een console, ca. 1850, H.:52cm.

Bronzen pronkvaas
Startprijs 180 EUR

Bronzen pronkvaas op marmeren voet, eind 20e eeuw, Jugendstil invloed,

Borstbeeld
Resultaat: 125 EUR

Borstbeeld. Origineel nagietsel van Auguste Rodin(1840-1917) in kunststof, daarna brons gepatineerd met origineel certificaat. Edition museumsgalerie 391/499. 54x30cm.

Wijwater emmer
Startprijs 180 EUR

Gegoten bronzen wijwateremmer naar antiek voorbeeld van 1551. Rondom met religieuze afbeeldingen. 29xø13cm.

Bronzen buste, man
Startprijs 175 EUR

Bronzen buste 19e eeuws van Jean Baptiste Antonio Lassus Architect 19x12x8cm. Cond.: U

Bronzen plaquette Silence
Startprijs 175 EUR

Bronzen jugendstil wandplaquette genaamd Silence en gesigneerd Nicaise. Voorstellend denkende jongedame 39x35cm. Cond.: U

Bronzen cameraman
Startprijs 160 EUR

Bronzen sculptuur van een fotograferende man met camera in de hand. 21e eeuw, gesigneerd Wayne Flagstaff, Cond.: U

Bronzen hertebuste
Startprijs 155 EUR

Mooie grote bronzen hertebuste op sokkel eind 20e eeuw, gesigneerd Barye Cond.: G

Bronzen figuur, vrouw
Startprijs 150 EUR

Bronzen figuur van een spaarzaam geklede vrouw leunend tegen een zuil. Eind 20e eeuw. ca. 30cm.

Waterputtende jonkheer
Startprijs 150 EUR

Bronskleurige waterputtende jonkheer met hoed, ca. 1900, H.:35cm.

Boeddha
Startprijs 140 EUR

Bronzen figuur, zittende boeddha Tara Tibetaanse wijsheidsgod, 44cm.

Bronzen kalkoen
Resultaat: 140 EUR

Grote bronzen sculpture op marmeren voet begin 21e eeuw. Voorstellende pronkende kalkoen. Gesigneerd Francois Pompon. Cond.: G H.37 op marmeren sokkel 19x16x4cm.

Gipsen Jezus 19e eeuw
Startprijs 140 EUR

Gipsen beeld van Jezus uit de 19e eeuw. Vingers gerestaureerd 105cm. Cond.: G

Bronzen pelikaan
Resultaat: 170 EUR

Grote bronzen sculpture begin 21e eeuw. Voorstellende grote pelikaan rustend op marmeren voet, gesigneerd Francois Pompon. Cond.: G H.50cm. sokkel 19x19x5 cm

Bronzen sculpture, jongen
Startprijs 135 EUR

Bronzen sculpture van een jongen met bloem, eind 20e eeuw, H.:46cm.

2 Houten beeldjes India
Startprijs 135 EUR

2 Vroege houten beeldjes uit India met originele beschildering met enkele beschadigingen(waarschijnlijk uit een altaar). 30x11x5cm. en 27x6x4cm. Cond.: G

Bronzen vogel,
Resultaat: 130 EUR

Bronzen adelaar, gesigneerd G. Klint eind 20e eeuw, Beeld staat op een grote zwarte marmeren sokkel. Cond.: G H.52cm., voet H20x16x17 cm.

Bronzen waterdame
Resultaat: 130 EUR

Bronzen sculpture voorstellend erotische dame aan het waterhalen eind 20e eeuw. Gesigneerd Kolvak CZeumki, geheel rustend op een rose marmeren voet. 44x15cm. Cond.: G