Grote porseleinen Guan Yin eind 20e eeuw, ivoorkleurig, patron van het medeleven.
Bronzen golfspeler 21e eeuw,op een ronde marmeren voet. H.26 cm.
Bronzen beer, 21e eeuw gepatineerd op een ovale marmeren sokkel. H.22cm.
Afrikaans houten beeld van een zittende man, 50x17x13cm. Cond.: G
Bronzen sculptuur van een mijnwerker met lamp op houten voet, Gesigneerd Hubert eind 19e eeuw, H.:25cm. Cond.: U
Borstbeeldje van speksteen/alabaste, op marmeren voet ca. 1900, H.:16cm.
Bronzen abtrakte sculptuur en een sigarenrokende man. geheel rustend op een marmeren voet. 21e eeuw, gesigneerd Wayme Flagstaff, Cond.: U
Houten beeldje met 3 fantasiefiguren, 39,5x17x7cm. Cond.: G
Afrikaans houten beeld van een staande man, 68x14x14cm. Cond.: G
Bronzen sculptuur van een staande vrouw bij zuil vastgeketend aan een ketting eind 20e eeuw. Gesig. Captive 13x13x40cm.
Bronzen Art Deco uil zittend op 6 boeken met zwart marmeren sokkel. Eind 20e eeuw, gesigneerd Christian Marochetti. Cond.: U H.34cm., voet 12x15x4 cm.
Porseleinen figuur, ivoorkleurig, Guan Yin, god van het medeleven 35cm.
Afrikaans houten beeld van een zittende vrouw met pot, 16,5x10x10cm. Cond.: G
Abstract figuur, dame in zittende houding op voetstuk. Massief hardhout palisander eind 20e eeuw. 28cm.
Bronzen waterspugende eend ond.gesign.20e eeuw,brons groen gepatineerd H.12.5cm., L.23 cm.
Bronzen beeldje voorstellend een heer die een dame de trap opdraagt 21e eeuw 22x14x7cm. Cond.: G