34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

Kinderbeker, WMF. 2058
Kinderbeker, WMF.
Startprijs 20 EUR
Chinees olielampje 'olifant' 6523
Chinees olielampje 'olifant'
Startprijs 20 EUR
Chinees keramieken olifant. 6539
Chinees keramieken olifant.
Startprijs 20 EUR
3 KPM borden 6561
3 KPM borden
Startprijs 20 EUR
KPM bordje + beeldje 6567
KPM bordje + beeldje
Startprijs 20 EUR
4 Wit porseleinen beeldjes 6570
4 Wit porseleinen beeldjes
Startprijs 20 EUR
Medaille 437
Medaille
Startprijs 25 EUR
4 Glazen strooiers+strooidopjes. 464
4 Glazen strooiers+strooidopjes.
Startprijs 25 EUR
Cocktailvorkje + bonbontang met zilveren heft. 474
Cocktailvorkje + bonbontang met zilveren heft.
Startprijs 25 EUR
Ronde zilveren poederdoos. 521
Ronde zilveren poederdoos.
Startprijs 25 EUR
Zilveren ring met paarse steen 578
Zilveren ring met paarse steen
Startprijs 25 EUR
2 x Sierkurk. 669
2 x Sierkurk.
Startprijs 25 EUR
Botermes met zilveren heft. 687
Botermes met zilveren heft.
Startprijs 25 EUR
Zilveren jamlepel, opengewerkt heft. 694
Zilveren jamlepel, opengewerkt heft.
Startprijs 25 EUR
Zilveren collier met markesiet 786
Zilveren collier met markesiet
Startprijs 25 EUR
Achter glas schildering 1224
Achter glas schildering
Startprijs 25 EUR
Ongesigneerd, 19e eeuw 1229
Ongesigneerd, 19e eeuw
Startprijs 25 EUR
Onduidelijk gesigneerd 1230
Onduidelijk gesigneerd
Startprijs 25 EUR
Onduidelijk gesigneerd, 'Meisje met bril'. 1231
Onduidelijk gesigneerd, 'Meisje met bril'.
Startprijs 25 EUR
A. Mentes, Stilleven. 1233
A. Mentes, Stilleven.
Startprijs 25 EUR
Willem...., 'Wandelaarster met hoed'. 1235
Willem...., 'Wandelaarster met hoed'.
Startprijs 25 EUR
Ongesigneerd Duitsland 1236
Ongesigneerd Duitsland
Startprijs 25 EUR
Onduidelijk gesigneerd, 'Polderlandschap met huizen'. 1296
Onduidelijk gesigneerd, 'Polderlandschap met huizen'.
Startprijs 25 EUR
Onduidelijk gesigneerd, 'Boeren interieur' 1439
Onduidelijk gesigneerd, 'Boeren interieur'
Startprijs 25 EUR