Engelse mahoniehouten barometer met tinnen wijzerplaat (kleine wijzer bovenin mist). 19e Eeuw. (kwik is eruit). Afmeting: 100 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Hollands postkaarten album met voor-oorlogse postkaarten. Afmeting: 38,5 x 23 x 2 cm. In goede staat.
Lot oud/antiek kinderspeelgoed (divers). 20e Eeuw. Onder andere: Blikken speelgoed, celluloid, rammelaars, beursjes, domino spel etc.. Afmeting: 11 x 32 x 18 cm. ( in doos). In goede staat.
Twee voor-oorlogse poppen parasols met bewerkte benen grip. Eén maal met houten grip. Circa 1915. Afmeting: 42 - 68 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek porseleinen kinderservies met meisjes portretten, goud en florale decors. Genummerd. Circa 1915. Afmeting: 5,5 x 15 cm. In goede staat.
Grote oude decoratieve sabel + kromzwaard en groot Ghurka Kuhri mes. 20e Eeuw. Afmeting circa 75 - 90 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse dolk. Eerste helft 20e eeuw. Door 'F. Herder' op lemet gemerkt en op lederen schede. Afmeting: 26,5 cm. In goede staat.
Antiek jachtmes met reebokpoot-grip. Gemerkt op lemet 'H. Boker & Co.' Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Oude dolk, naar oud voorbeeld. Gemerkt 'Toledo' op lemet. 20e Eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Antiek ijzeren kogeltang. Gemaakt van ijzer met houten grepen. Afmeting: 26,3 cm. In goede staat.
Antieke kruithoorn van leder en messing. Engels, gemerkt 'Dixons & Sons', 1,5 en 1¼ aanduiding. Afmeting: 22,5 cm. In goede staat.
Antiek ijzeren kogeltang. Van ijzer met houten grepen. Gemerkt '9,5 en 2'. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.
Drie antieke kruitmaatjes van messing met mahonie grepen, met maatvoeringen. In goede staat.
Vier oude/antieke kanonskogels. Drie maal ronde ijzeren, 18e - 19e eeuw. En één huls 3.7 mm kogelmaat. Afmeting: 6 - 24 cm. In goede staat.
Antiek bronzen kanon met wapen op de loop. Circa 1900. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Twee bronzen kanonnen. 20e Eeuw. Afmeting: 32 - 33 cm. In goede staat.
Antiek bronzen kanon uit collectie van der Werff, met wapen op loop. Circa 1900. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Antieke kruitzak van leder en messing. 19e eeuw. Afmeting: 17,5x7x3cm. In goede staat.
Antieke Engelse pub/schoolklok met blikken wijzerplaat. Circa 1900. (stil uurwerk, geen ketting aandrijving). Afmeting: 13 x 40 cm ø. In goede staat.
Oude notenhouten paardjes regulateur. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten wandklok. Eerste helft 20e eeuw. Gemerkt 'Herbert Robertson'. Afmeting: 10 x 32 cm ø. In goede staat.
Oude Duitse 'Kundo' jaarpendule onder glazen stolp. Circa: 1920. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Jugendstil vrijslinger 'Gustav Becker Silezia'. Circa: 1915. Afmeting: 105 cm. In goede staat.
Antiek bureauklokje van compositie metaal. Ca. 1900. 'Jongen speelt bandoneon'. Afmeting: H. 21 cm. In goede staat.
Tilt top tafel, 19e eeuw. Met chinoiserie beschildering, kraanvogels in landschap. Gecontourneerd blad (lichte randschade). Afmeting: 73 x 54 x 54 cm. In goede staat.
19e Eeuwse brons-kleurige stucwerk wandspiegel. Afmeting: 70 x 53 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten fineer naaitafel omstreeks 1890, Afmeting 78x48x39cm. In redelijk/ goede staat
Antiek mahoniehouten Roccoco-stijl spiegel met rocaille. Circa: 1900. Afmeting: 74 x 41 cm. In goede staat.
Antiek Engels mahoniehouten kastje met bandintarsia omstreeks 1880, Afmeting 74x103x51cm. In redelijk goede staat.
Antieke eikenhouten vier-ladencommode met messing beslag, omstreeks 1900. Afmeting 82 x 51 x 88cm. In goede staat
Antiek eikenhouten gestoken kapstok met mooie kwaliteit snijwerk gezichten. Originele messing haken los erbij. Circa 1880. Afmeting: 112 x 36 x 21 cm. In goede staat.
Duits antiek Louis Philippe bijzettafeltje met berkenhouten blad. Circa 1870. Afmeting: 74 x 52 x 38 cm. In goede staat.
Antieke 18e - 19e eeuwse eikenhouten bijzettafel met twaalf (diverse) wandtegels. Circa: 1920. Enkele beschadigingen. Afmeting: 57 x 55 x 40 cm. In redelijk/goede staat.
Engelse antieke mahoniehouten toiletspiegel. Met lades en klepdeksel (verlijming los). Afmeting: 80 x 56 x 27 cm. In redelijk/goede staat.
Oud Oosters kleed met florale decor in de kleuren: Creme/rood/groen/oranje. Afmeting: 190 x 127 cm. In goede staat.
Groot oud Perzisch kleed in aardetinten (iets sleets) 207 x 130 cm. In goede staat.
Oud Perzisch bidkleed in aardetinten. Afmeting: 135 x 96 cm. In goede staat.
Drie oude Perzische kleden. Eén maal bidkleed, in de kleuren: Bruin/blauw/oker/creme. Eén maal bidkleed in de kleuren: Bruin/creme/geel/blauw. Eén maal kleed in de kleur: Lichtbruin. Afmetingen: 155 x...
Grote oude Perzische loper in aardetinten. Vervuild. Afmeting: 380 x 108 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude Afrikaanse houtgesneden beelden, 20e eeuw. Afmeting: 24 - 110 cm. In goede staat.
Antieke uranium-glazen karaf met beker. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 21 x 10,5 cm ø. In goede staat.
18e Eeuwse gegraveerde Duitse glazen karaf met vier bijbehorende glazen met brede voet. Voorzien van florale decors. Glazen, chips aan rand. Afmeting: 16 -29 cm. In redelijk/goede staat.
Acht prachtige 19e eeuwse mondgeblazen wijnglazen met goudrand. Glazen hebben een brede voet en zijn licht geribt. Afmeting: 15,5 x 8 cm ø. In goede staat.
Zes antieke karaffen, 19e-20e eeuw. Eén zonder stop. Twee sets, en twee los. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.
Swarovski roodkapje (191695), uitgevoerd in helder kristal met gematteerd hoofd, armen en benen. Ze draagt een los mandje, 9x4cm. Inclusief originele doos en in goede staat.
Swarovski stoomlocomotief (015145), uitgevoerd in helder kristal met haakjes aan de voor- en achterzijde voor wagons, lengte: 6,4cm. Inclusief originele doos en in goede staat.
Swarovski baby haai (269236), uitgevoerd helder gefacetteerd lichaam op helder basis van glad kristal 12x5cm. Inclusief originele doos en in goede staat.
Antiek kristallen boerenjongens bowlpot met plated sleef (chips). 19e Eeuw. Afmeting: 35 cm. In redelijke staat.
Elf maal oud/antiek kristal. Onder andere; Kandelaren, vazen, dekselpotten, bokalen, mosterdpotjes (minimale chips mogelijk). Afmeting: 8 - 22 cm. In goede staat.
Grote Italiaanse majolica haan. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 43 x 25 x 17 cm. In goede staat.
Vier delen antiek Duits aardewerk. Drie maal geglazuurde borden. Eén maal schenkkan Jugendstil. Eentje voorzien van de spreuk: 'Drei Hasen und der Ohren drei und hat doch jeder seine zwei'. Afmeting: ...
Antieke Villeroy & Boch bloempot met florale decor. Circa 1900. Afmeting: 20 x 34 x 25 cm. In goede staat.
Klein Chinees porseleinen flacon met zilveren sluiting. 18e-19e eeuws. Bodemrand chip. Afmeting: 8,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote antieke Chinees porseleinen voorraad dekselpotten met tekens en florale decors. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 19 cm ø. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen opiumpijpen met messing monturen. 20e Eeuw. Eén maal met Foo honden decor. Eén maal met Geisha decor. Afmeting: 26 - 30 cm. In goede staat.
Drie sets oude Chinees porseleinen borden met florale decors. Onder andere Kantonees. 20e Eeuw. Minimale chip mogelijk. Afmeting: ø 20 - 22,5 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Chinees porseleinen gemberpotten met florale decors. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 21 x 18 cm ø. In goede staat.
Groot lot divers Chinees porselein. 20e Eeuw. Onder andere: Diverse pot soorten, bloempotten, theeflacon, schaaltjes etc. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 6 - 23 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen bloempotten met florale en fruit decors. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 22 x 27,5 cm ø. In goede staat.
Groot lot oud Chinees porselein. Onder andere: Dekselvazen, potten, dekseldozen, celadon, capucijner porselein etc. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 7 - 26 cm. In goede staat.
Oude Chinese natuursteen gestoken Geisha. 20e Eeuw. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans porseleinen sardientjes-dekseldoos, met sardien op deksel. Gemerkt, 'CP en CO Mehun France'. Afmeting: 8 x 13 x 10,5 cm. In goede staat.
Divers oud Duits serviesgoed, hoofdzakelijk 'Hutschenreuther'. Bestaande uit: Diverse schalen, kop + schotels, tablets, taartschalen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: circa 11 - 30 cm. In goede staat...
Twee mooie octagonale Imari porseleinen borden met goud en floraal decor. 19e Eeuw. Afmeting: 20,8 x 20,8 cm. In goede staat.
Drie Brusselse porseleinen vazen met goud en florale decors (handbeschilderd). 19e Eeuw. Afmeting: 14-18 cm. In goede staat.
Lot mode sieraden bestaande uit diverse colliers, armbanden, oorhangers en een horloge.
Collier met 2 rijen bloedkoralen takjes bevestigd aan een klein geelgouden slotje, 585/000. Breedte 5-6 mm, lengte 38 cm.
Lot met diverse sieraden, o.a. zilveren armbanden en kralen
Collier en hanger, zilver rosé, 925/000, met lapis lazuli. Collier met een staafjesschakel met daaraan een vierkante hanger met lapos lazuli, 29x17mm. Lengte 40 cm. ca 10,2 gram
Houten doosje met parelmoer inleg voorzien van 12 zilveren, 835/000 theelepels met gecontourneerde steel en versierd met getrembleerd en gegraveerd decor. Ca 108 gram. Afmeting: 13 cm. In goede staat
Twee zilveren vorkjes met agaten heften. 833/000, voorzien van graveerwerk. 13-16 cm. In goede staat
Drie zilveren armbanden, bestaande uit een bol gourmet armband met diverse agaatstenen, een armband gemaakt uit bolschakels van draad en een vlakke armband met 5 langwerpige opengewerkte schakels in b...
Set Rosenthal sieraden, zwart porselein met goud- en zilverbewerking. Bestaande uit een rinkelarmband, 75x65mm, een broche, 10 cm, en oorhangers, één defect. 35mm. Studio-line. MT.: B.Brave (?).
Zilveren bestekdelen, 833/000. Bestaande uit 6 taartvorkjes met uitgewerkte roos, Mt.: Fa. Johan Schijfsma, Sneek, 1946-1950. Een jamlepel met haak en de steel in de vorm van een bloem, Mt.: Edelmetaa...
Doos met diverse plated delen. Bestaande uit: Twee bewerkte dozen, luciferdooshuls, aansteker, set met knoopjes, klembrilletje, en diverse bestekdelen.
Ronde zilver vergulde poederdoos, BWG, met cirkelvormige lijnbewerking, voorzien van parelrand. De deksel van de doos is versierd met rood emaille en in het midden voorzien van een rondje met zilveren...
Twee zilveren pillendoosjes, 800/000. Eén ovaal doosje met bloembewerking op het scharnierende deksel en een bloemenrand rondom het doosje. En een een rechthoekig doosje met opgelegde bloem op het sch...
Zilveren tafelstoffer, 835/000 Hollands. Ovale tafelborstel met een voorstelling van een landschap met molens, voorzien van een rand met bloemen en krullen. MT.: Firma Dahlia, Amsterdam, jl.: V:1930. ...
Lot met zilveren vorkjes en lepeltjes, 835/000. 10 Taartvorkjes met op de steel bloemen, één theelepel met schaap en Texel, en één suikerschep met kruideniersbak en vaasvormige steel. Totaal ca 130 gr...
Drie oude Chinese gesigneerde rolschilderijen met landschappen. 20e Eeuw. Aquarel op linnen. Afmeting: circa 60 - 90 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. 'Bulderend hert'. Olieverf op paneel. Afmeting: 15 x 11,5 cm. In goede staat.
Optica gravure, 18e eeuw. Het paleis te Amsterdam. Georg Balthasar Probst excud Med.Fol No. 68. Gravure op papier. Afmeting: 29,8 x 43,5 cm. In goede staat.
H. de Boer (H.d.B.). 'Bosuil op stam'. Houtskool op papier. Afmeting: 75 x 50 cm. In goede staat.
Vier antiquarische boeken. Twee maal 'Oude Hollandse tuinen', door Martinus Nijhoff / 's-Gravenhage. Eén maal 'Op reis met mensenhoofden', door Karl Eskelund, H.J.W. Becht / Amsterdam. Eén maal 'Honor...
Zeldzame antiek gietijzeren haardplaat met tekst, landschap, figuren en watermolen deocor. Renaissance, mogelijk 17e eeuw. Oude reparatie onderaan. Afmeting: 66 x 43 cm. In goede staat.
Grote bronzen kloosterbel met amor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 39 x 24 x 18 cm ø. In goede staat.
Zware oude messing kapspiegel in Roccoco-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 56 x 44 x 10 cm. In goede staat.
Drie voor-oorlogse poppenmeubels. Twee maal dekselmand. Eén maal eikenhouten stoel. Afmeting: 17 - 40 cm. In goede staat.
Lot oud kinderspeelgoed. Onder andere: Poppenwagen met celluloid popje + rammelaar. Emaille kinderbord 'Molenaars kindermeel'. Popje in houder. Bromtol 'Germany U.S. Zone', Tasje. Afmeting: 12 - 23 cm...
Zweedse 'Moara' dolk in origineel bewerkte lederen schede. 20 Eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Voor-oorlogse Schotse baret. 'A.L. Gelfer, Glasgow 1940'. Afmeting: 28 x 26 x 4 cm. In zeer goede staat.
Militaire Limburgse Jagers baret. Afmeting: 25 x 21,5 x 6 cm. In zeer goede staat.
Collectie van zeven militaire en politie emblemen. 20e Eeuw. Onder andere: Metropolitan Police, Middlesbrough Police, Joris en de draak etc... Afmeting: 10 - 18 cm. In goede staat.
Serie boeken 14-18, de Eerste Wereldoorlog, compleet en in nieuwstaat
Antiek Frans compleet uurwerk met montageringen. Circa 1900. Klok heeft achtdaags-uurwerk, veerslinger en mooie wijzerplaat. Afmeting: ø 9 cm. In goede staat.
Duitse Schwarzwalder klok, 19 eeuw. (zonder gewichten en slinger, glas gescheurd). Afmeting: 41 cm. In matige staat.