Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Barometer
Resultaat: 40 EUR

Engelse mahoniehouten barometer met tinnen wijzerplaat (kleine wijzer bovenin mist). 19e Eeuw. (kwik is eruit). Afmeting: 100 cm. In redelijk/goede staat.

Postkaarten album
Resultaat: 40 EUR

Antiek Hollands postkaarten album met voor-oorlogse postkaarten. Afmeting: 38,5 x 23 x 2 cm. In goede staat.

Lot antiek kinderspeelgoed (divers)
Resultaat: 40 EUR

Lot oud/antiek kinderspeelgoed (divers). 20e Eeuw. Onder andere: Blikken speelgoed, celluloid, rammelaars, beursjes, domino spel etc.. Afmeting: 11 x 32 x 18 cm. ( in doos). In goede staat.

2x Antieke poppen parasol.
Resultaat: 40 EUR

Twee voor-oorlogse poppen parasols met bewerkte benen grip. Eén maal met houten grip. Circa 1915. Afmeting: 42 - 68 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek kinder serviesje.
Resultaat: 40 EUR

Antiek porseleinen kinderservies met meisjes portretten, goud en florale decors. Genummerd. Circa 1915. Afmeting: 5,5 x 15 cm. In goede staat.

Sabel etc.
Resultaat: 40 EUR

Grote oude decoratieve sabel + kromzwaard en groot Ghurka Kuhri mes. 20e Eeuw. Afmeting circa 75 - 90 cm. In redelijk/goede staat.

Dolk, 'F. Herder'
Resultaat: 40 EUR

Hollandse dolk. Eerste helft 20e eeuw. Door 'F. Herder' op lemet gemerkt en op lederen schede. Afmeting: 26,5 cm. In goede staat.

Jachtmes, 'H. Boker Co'.
Resultaat: 40 EUR

Antiek jachtmes met reebokpoot-grip. Gemerkt op lemet 'H. Boker & Co.' Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

Toledo dolk
Resultaat: 40 EUR

Oude dolk, naar oud voorbeeld. Gemerkt 'Toledo' op lemet. 20e Eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

Antiek ijzeren kogeltang
Resultaat: 40 EUR

Antiek ijzeren kogeltang. Gemaakt van ijzer met houten grepen. Afmeting: 26,3 cm. In goede staat.

Antieke kruithoorn
Resultaat: 40 EUR

Antieke kruithoorn van leder en messing. Engels, gemerkt 'Dixons & Sons', 1,5 en 1¼ aanduiding. Afmeting: 22,5 cm. In goede staat.

Antiek ijzeren kogeltang
Resultaat: 40 EUR

Antiek ijzeren kogeltang. Van ijzer met houten grepen. Gemerkt '9,5 en 2'. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.

3 Antieke kruitmaatjes
Resultaat: 40 EUR

Drie antieke kruitmaatjes van messing met mahonie grepen, met maatvoeringen. In goede staat.

Lot (kanon)kogels
Resultaat: 40 EUR

Vier oude/antieke kanonskogels. Drie maal ronde ijzeren, 18e - 19e eeuw. En één huls 3.7 mm kogelmaat. Afmeting: 6 - 24 cm. In goede staat.

Bronzen kanon, ca. 1900.
Resultaat: 40 EUR

Antiek bronzen kanon met wapen op de loop. Circa 1900. Afmeting: 34 cm. In goede staat.

2 Bronzen kanonnen, 20e eeuw.
Resultaat: 40 EUR

Twee bronzen kanonnen. 20e Eeuw. Afmeting: 32 - 33 cm. In goede staat.

Bronzen kanon, ca. 1900.
Resultaat: 40 EUR

Antiek bronzen kanon uit collectie van der Werff, met wapen op loop. Circa 1900. Afmeting: 34 cm. In goede staat.

Kruitzakje
Resultaat: 40 EUR

Antieke kruitzak van leder en messing. 19e eeuw. Afmeting: 17,5x7x3cm. In goede staat.

Klok
Resultaat: 40 EUR

Antieke Engelse pub/schoolklok met blikken wijzerplaat. Circa 1900. (stil uurwerk, geen ketting aandrijving). Afmeting: 13 x 40 cm ø. In goede staat.

Regulateur, kopie
Resultaat: 40 EUR

Oude notenhouten paardjes regulateur. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 cm. In goede staat.

Engelse wandklok.
Resultaat: 40 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten wandklok. Eerste helft 20e eeuw. Gemerkt 'Herbert Robertson'. Afmeting: 10 x 32 cm ø. In goede staat.

Klok onder stolp.
Resultaat: 40 EUR

Oude Duitse 'Kundo' jaarpendule onder glazen stolp. Circa: 1920. Afmeting: 32 cm. In goede staat.

Jugenstil vrijslinger
Resultaat: 40 EUR

Antieke Duitse Jugendstil vrijslinger 'Gustav Becker Silezia'. Circa: 1915. Afmeting: 105 cm. In goede staat.

Bureauklokje.
Resultaat: 40 EUR

Antiek bureauklokje van compositie metaal. Ca. 1900. 'Jongen speelt bandoneon'. Afmeting: H. 21 cm. In goede staat.

Tilt top tafel
Resultaat: 40 EUR

Tilt top tafel, 19e eeuw. Met chinoiserie beschildering, kraanvogels in landschap. Gecontourneerd blad (lichte randschade). Afmeting: 73 x 54 x 54 cm. In goede staat.

Spiegel met stucwerk
Resultaat: 40 EUR

19e Eeuwse brons-kleurige stucwerk wandspiegel. Afmeting: 70 x 53 cm. In goede staat.

Naaitafel omstreeks 1900
Resultaat: 40 EUR

Antieke Duitse notenhouten fineer naaitafel omstreeks 1890, Afmeting 78x48x39cm. In redelijk/ goede staat

Spiegeltje met kuif, 1860.
Resultaat: 40 EUR

Antiek mahoniehouten Roccoco-stijl spiegel met rocaille. Circa: 1900. Afmeting: 74 x 41 cm. In goede staat.

Engelse mahonie commode
Resultaat: 40 EUR

Antiek Engels mahoniehouten kastje met bandintarsia omstreeks 1880, Afmeting 74x103x51cm. In redelijk goede staat.

4 Laden commode
Resultaat: 40 EUR

Antieke eikenhouten vier-ladencommode met messing beslag, omstreeks 1900. Afmeting 82 x 51 x 88cm. In goede staat

Eiken kapstok/regaal
Resultaat: 40 EUR

Antiek eikenhouten gestoken kapstok met mooie kwaliteit snijwerk gezichten. Originele messing haken los erbij. Circa 1880. Afmeting: 112 x 36 x 21 cm. In goede staat.

Bijzettafeltje, Louis Philippe.
Resultaat: 40 EUR

Duits antiek Louis Philippe bijzettafeltje met berkenhouten blad. Circa 1870. Afmeting: 74 x 52 x 38 cm. In goede staat.

Tegel tafel
Resultaat: 40 EUR

Antieke 18e - 19e eeuwse eikenhouten bijzettafel met twaalf (diverse) wandtegels. Circa: 1920. Enkele beschadigingen. Afmeting: 57 x 55 x 40 cm. In redelijk/goede staat.

Toiletspiegel, mahonie.
Resultaat: 40 EUR

Engelse antieke mahoniehouten toiletspiegel. Met lades en klepdeksel (verlijming los). Afmeting: 80 x 56 x 27 cm. In redelijk/goede staat.

Perzisch tapijt
Resultaat: 40 EUR

Oud Oosters kleed met florale decor in de kleuren: Creme/rood/groen/oranje. Afmeting: 190 x 127 cm. In goede staat.

Perzisch tapijt
Resultaat: 40 EUR

Groot oud Perzisch kleed in aardetinten (iets sleets) 207 x 130 cm. In goede staat.

Perzisch kleed.
Resultaat: 40 EUR

Oud Perzisch bidkleed in aardetinten. Afmeting: 135 x 96 cm. In goede staat.

Perzisch kleed
Resultaat: 40 EUR

Drie oude Perzische kleden. Eén maal bidkleed, in de kleuren: Bruin/blauw/oker/creme. Eén maal bidkleed in de kleuren: Bruin/creme/geel/blauw. Eén maal kleed in de kleur: Lichtbruin. Afmetingen: 155 x...

Perzisch kleed
Resultaat: 40 EUR

Grote oude Perzische loper in aardetinten. Vervuild. Afmeting: 380 x 108 cm. In redelijk/goede staat.

3 Afrikaanse beelden
Resultaat: 40 EUR

Drie oude Afrikaanse houtgesneden beelden, 20e eeuw. Afmeting: 24 - 110 cm. In goede staat.

Zeldzaam geel glazen karaf met beker.
Resultaat: 40 EUR

Antieke uranium-glazen karaf met beker. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 21 x 10,5 cm ø. In goede staat.

Karaf met 4 glazen
Resultaat: 40 EUR

18e Eeuwse gegraveerde Duitse glazen karaf met vier bijbehorende glazen met brede voet. Voorzien van florale decors. Glazen, chips aan rand. Afmeting: 16 -29 cm. In redelijk/goede staat.

8 x Mondgeblazen glazen, 19e eeuw.
Resultaat: 40 EUR

Acht prachtige 19e eeuwse mondgeblazen wijnglazen met goudrand. Glazen hebben een brede voet en zijn licht geribt. Afmeting: 15,5 x 8 cm ø. In goede staat.

6 Karaffen
Resultaat: 40 EUR

Zes antieke karaffen, 19e-20e eeuw. Eén zonder stop. Twee sets, en twee los. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.

Swarovski roodkapje (191695)
Resultaat: 40 EUR

Swarovski roodkapje (191695), uitgevoerd in helder kristal met gematteerd hoofd, armen en benen. Ze draagt een los mandje, 9x4cm. Inclusief originele doos en in goede staat.

Swarovski stoomlocomotief (015145)
Resultaat: 40 EUR

Swarovski stoomlocomotief (015145), uitgevoerd in helder kristal met haakjes aan de voor- en achterzijde voor wagons, lengte: 6,4cm. Inclusief originele doos en in goede staat.

Swarovski baby haai (269236)
Resultaat: 40 EUR

Swarovski baby haai (269236), uitgevoerd helder gefacetteerd lichaam op helder basis van glad kristal 12x5cm. Inclusief originele doos en in goede staat.

Kristallen bowlpot met sleef.
Resultaat: 40 EUR

Antiek kristallen boerenjongens bowlpot met plated sleef (chips). 19e Eeuw. Afmeting: 35 cm. In redelijke staat.

11x Kristal
Resultaat: 40 EUR

Elf maal oud/antiek kristal. Onder andere; Kandelaren, vazen, dekselpotten, bokalen, mosterdpotjes (minimale chips mogelijk). Afmeting: 8 - 22 cm. In goede staat.

Majolica haan.
Resultaat: 40 EUR

Grote Italiaanse majolica haan. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 43 x 25 x 17 cm. In goede staat.

4 Delen Duits aardewerk.
Resultaat: 40 EUR

Vier delen antiek Duits aardewerk. Drie maal geglazuurde borden. Eén maal schenkkan Jugendstil. Eentje voorzien van de spreuk: 'Drei Hasen und der Ohren drei und hat doch jeder seine zwei'. Afmeting: ...

Bloempot, Villeroy & Boch
Resultaat: 40 EUR

Antieke Villeroy & Boch bloempot met florale decor. Circa 1900. Afmeting: 20 x 34 x 25 cm. In goede staat.

Parfum flacon met zilveren dop.
Resultaat: 40 EUR

Klein Chinees porseleinen flacon met zilveren sluiting. 18e-19e eeuws. Bodemrand chip. Afmeting: 8,5 cm. In redelijk/goede staat.

2 Chinese gemberpotten
Resultaat: 40 EUR

Twee grote antieke Chinees porseleinen voorraad dekselpotten met tekens en florale decors. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 19 cm ø. In goede staat.

2x Chinese opiumpijp
Resultaat: 40 EUR

Twee oude Chinees porseleinen opiumpijpen met messing monturen. 20e Eeuw. Eén maal met Foo honden decor. Eén maal met Geisha decor. Afmeting: 26 - 30 cm. In goede staat.

3 x Set Chinese borden
Resultaat: 40 EUR

Drie sets oude Chinees porseleinen borden met florale decors. Onder andere Kantonees. 20e Eeuw. Minimale chip mogelijk. Afmeting: ø 20 - 22,5 cm. In goede staat.

2 Chinese gemberpotten
Resultaat: 40 EUR

Twee grote antieke Chinees porseleinen gemberpotten met florale decors. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 21 x 18 cm ø. In goede staat.

Doos met div. Chinees porselein
Resultaat: 40 EUR

Groot lot divers Chinees porselein. 20e Eeuw. Onder andere: Diverse pot soorten, bloempotten, theeflacon, schaaltjes etc. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 6 - 23 cm. In goede staat.

2 Chinese bloempotten
Resultaat: 40 EUR

Twee grote Chinees porseleinen bloempotten met florale en fruit decors. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 22 x 27,5 cm ø. In goede staat.

Doos met div. Chinees porselein
Resultaat: 40 EUR

Groot lot oud Chinees porselein. Onder andere: Dekselvazen, potten, dekseldozen, celadon, capucijner porselein etc. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 7 - 26 cm. In goede staat.

Chinese Gheisha.
Resultaat: 40 EUR

Oude Chinese natuursteen gestoken Geisha. 20e Eeuw. Afmeting: 19 cm. In goede staat.

Zeldzame Franse sardinedoos.
Resultaat: 40 EUR

19e Eeuws Frans porseleinen sardientjes-dekseldoos, met sardien op deksel. Gemerkt, 'CP en CO Mehun France'. Afmeting: 8 x 13 x 10,5 cm. In goede staat.

Divers Duits serviesgoed.
Resultaat: 40 EUR

Divers oud Duits serviesgoed, hoofdzakelijk 'Hutschenreuther'. Bestaande uit: Diverse schalen, kop + schotels, tablets, taartschalen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: circa 11 - 30 cm. In goede staat...

2x Imari octogonale borden
Resultaat: 40 EUR

Twee mooie octagonale Imari porseleinen borden met goud en floraal decor. 19e Eeuw. Afmeting: 20,8 x 20,8 cm. In goede staat.

3x Antieke Brusselse vazen
Resultaat: 40 EUR

Drie Brusselse porseleinen vazen met goud en florale decors (handbeschilderd). 19e Eeuw. Afmeting: 14-18 cm. In goede staat.

Lot modesieraden
Resultaat: 35 EUR

Lot mode sieraden bestaande uit diverse colliers, armbanden, oorhangers en een horloge.

Bloedkoraal ketting.
Resultaat: 35 EUR

Collier met 2 rijen bloedkoralen takjes bevestigd aan een klein geelgouden slotje, 585/000. Breedte 5-6 mm, lengte 38 cm.

Diverse sieraden in een doos
Resultaat: 35 EUR

Lot met diverse sieraden, o.a. zilveren armbanden en kralen

Collier met Lapis Lazuli
Resultaat: 35 EUR

Collier en hanger, zilver rosé, 925/000, met lapis lazuli. Collier met een staafjesschakel met daaraan een vierkante hanger met lapos lazuli, 29x17mm. Lengte 40 cm. ca 10,2 gram

Doosje met zilveren lepels
Resultaat: 35 EUR

Houten doosje met parelmoer inleg voorzien van 12 zilveren, 835/000 theelepels met gecontourneerde steel en versierd met getrembleerd en gegraveerd decor. Ca 108 gram. Afmeting: 13 cm. In goede staat

Zilveren vorkjes/agaat, 2x
Resultaat: 35 EUR

Twee zilveren vorkjes met agaten heften. 833/000, voorzien van graveerwerk. 13-16 cm. In goede staat

3 Zilveren armbanden
Resultaat: 35 EUR

Drie zilveren armbanden, bestaande uit een bol gourmet armband met diverse agaatstenen, een armband gemaakt uit bolschakels van draad en een vlakke armband met 5 langwerpige opengewerkte schakels in b...

Set Rosenthal sieraden
Resultaat: 35 EUR

Set Rosenthal sieraden, zwart porselein met goud- en zilverbewerking. Bestaande uit een rinkelarmband, 75x65mm, een broche, 10 cm, en oorhangers, één defect. 35mm. Studio-line. MT.: B.Brave (?).

6x Taartvork, vork, jamlepel.
Resultaat: 35 EUR

Zilveren bestekdelen, 833/000. Bestaande uit 6 taartvorkjes met uitgewerkte roos, Mt.: Fa. Johan Schijfsma, Sneek, 1946-1950. Een jamlepel met haak en de steel in de vorm van een bloem, Mt.: Edelmetaa...

Doos met diverse plated delen.
Resultaat: 35 EUR

Doos met diverse plated delen. Bestaande uit: Twee bewerkte dozen, luciferdooshuls, aansteker, set met knoopjes, klembrilletje, en diverse bestekdelen.

Zilver vergulde poederdoos met emaille
Resultaat: 35 EUR

Ronde zilver vergulde poederdoos, BWG, met cirkelvormige lijnbewerking, voorzien van parelrand. De deksel van de doos is versierd met rood emaille en in het midden voorzien van een rondje met zilveren...

2 Zilveren pillendoosjes
Resultaat: 35 EUR

Twee zilveren pillendoosjes, 800/000. Eén ovaal doosje met bloembewerking op het scharnierende deksel en een bloemenrand rondom het doosje. En een een rechthoekig doosje met opgelegde bloem op het sch...

Zilveren tafelborstel
Resultaat: 35 EUR

Zilveren tafelstoffer, 835/000 Hollands. Ovale tafelborstel met een voorstelling van een landschap met molens, voorzien van een rand met bloemen en krullen. MT.: Firma Dahlia, Amsterdam, jl.: V:1930. ...

Lot vorkjes en lepeltjes
Resultaat: 35 EUR

Lot met zilveren vorkjes en lepeltjes, 835/000. 10 Taartvorkjes met op de steel bloemen, één theelepel met schaap en Texel, en één suikerschep met kruideniersbak en vaasvormige steel. Totaal ca 130 gr...

3 x Japans rolschilderij.
Resultaat: 35 EUR

Drie oude Chinese gesigneerde rolschilderijen met landschappen. 20e Eeuw. Aquarel op linnen. Afmeting: circa 60 - 90 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesignee hert.
Resultaat: 35 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. 'Bulderend hert'. Olieverf op paneel. Afmeting: 15 x 11,5 cm. In goede staat.

Optica gravure, 'Het paleis te Amsterdam'.
Resultaat: 35 EUR

Optica gravure, 18e eeuw. Het paleis te Amsterdam. Georg Balthasar Probst excud Med.Fol No. 68. Gravure op papier. Afmeting: 29,8 x 43,5 cm. In goede staat.

H. de Boer, 'Bosuil op stam'. .
Resultaat: 35 EUR

H. de Boer (H.d.B.). 'Bosuil op stam'. Houtskool op papier. Afmeting: 75 x 50 cm. In goede staat.

Vier antiquarische boeken
Resultaat: 35 EUR

Vier antiquarische boeken. Twee maal 'Oude Hollandse tuinen', door Martinus Nijhoff / 's-Gravenhage. Eén maal 'Op reis met mensenhoofden', door Karl Eskelund, H.J.W. Becht / Amsterdam. Eén maal 'Honor...

Gietijzeren haardplaat.
Resultaat: 35 EUR

Zeldzame antiek gietijzeren haardplaat met tekst, landschap, figuren en watermolen deocor. Renaissance, mogelijk 17e eeuw. Oude reparatie onderaan. Afmeting: 66 x 43 cm. In goede staat.

Bronzen bel.
Resultaat: 35 EUR

Grote bronzen kloosterbel met amor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 39 x 24 x 18 cm ø. In goede staat.

Messing kantelspiegel
Resultaat: 35 EUR

Zware oude messing kapspiegel in Roccoco-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 56 x 44 x 10 cm. In goede staat.

3x Rieten poppenmeubel, circa 1930.
Resultaat: 35 EUR

Drie voor-oorlogse poppenmeubels. Twee maal dekselmand. Eén maal eikenhouten stoel. Afmeting: 17 - 40 cm. In goede staat.

Lot kinderspeelgoed (5x)
Resultaat: 35 EUR

Lot oud kinderspeelgoed. Onder andere: Poppenwagen met celluloid popje + rammelaar. Emaille kinderbord 'Molenaars kindermeel'. Popje in houder. Bromtol 'Germany U.S. Zone', Tasje. Afmeting: 12 - 23 cm...

Zweedse 'Moara' dolk
Resultaat: 35 EUR

Zweedse 'Moara' dolk in origineel bewerkte lederen schede. 20 Eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

Schotse baret
Resultaat: 35 EUR

Voor-oorlogse Schotse baret. 'A.L. Gelfer, Glasgow 1940'. Afmeting: 28 x 26 x 4 cm. In zeer goede staat.

Limburgse baret, Jagers
Resultaat: 35 EUR

Militaire Limburgse Jagers baret. Afmeting: 25 x 21,5 x 6 cm. In zeer goede staat.

Collectie van 7 emblemen, (Politie + Militair)
Resultaat: 35 EUR

Collectie van zeven militaire en politie emblemen. 20e Eeuw. Onder andere: Metropolitan Police, Middlesbrough Police, Joris en de draak etc... Afmeting: 10 - 18 cm. In goede staat.

Serie boeken WO I
Resultaat: 35 EUR

Serie boeken 14-18, de Eerste Wereldoorlog, compleet en in nieuwstaat

Frans uurwerk.
Resultaat: 35 EUR

Antiek Frans compleet uurwerk met montageringen. Circa 1900. Klok heeft achtdaags-uurwerk, veerslinger en mooie wijzerplaat. Afmeting: ø 9 cm. In goede staat.

Schwarzwalder klok
Resultaat: 35 EUR

Duitse Schwarzwalder klok, 19 eeuw. (zonder gewichten en slinger, glas gescheurd). Afmeting: 41 cm. In matige staat.