Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Ronde eettafel
Resultaat: 35 EUR

Negentiende eeuwse mahoniehouten eettafel met gaaf mahoniehouten fineer blad, met lichte fineerschade Afmeting 75x115cm. In goede staat

Wandspiegel
Resultaat: 35 EUR

Antiek Hollands kopergeslagen 19e eeuwse wandspiegel. In goede originele staat. Afmeting: 75 x 41 x 8 cm. In goede staat.

Wandvitrine
Resultaat: 35 EUR

Antieke eikenhouten Hollandse wandvitrine in barokstijl. Ca. 1900. Afmeting. 78x82x20 cm. In goede staat.

2 Perzische kleden
Resultaat: 35 EUR

Twee kleinere oudere Perzische (bid)kleden. Eén Beloudj, rood/zwart. Afmeting: 62 x 43 cm. en 137 x 90 cm.

Beeld, 'Steigerend paard'.
Resultaat: 35 EUR

19e Eeuws Frans figuur, naar 'Couston'. 'Steigerend paard met menner'. Compositie metaal. Afmeting: 18,5 x 17 x 9 cm. In goede staat.

Beeld "Vrouw"
Resultaat: 35 EUR

Antiek compositie metalen Frans klokkenbeeld, Athene. (één vinger er af) Circa 1900. Afmeting: 33 x 27 x 9 cm. In redelijke staat.

Kristallen zuurstel + schoteltjes.
Resultaat: 35 EUR

Antiek ruitkristal. Eén maal zuurstel, minimale chip. Vier onderzetters. Afmeting: 10 - 22 cm. In goede staat.

6 x Groene antieke glazen, ca. 1880.
Resultaat: 35 EUR

Zes antiek groen/blauwe mondgeblazen glazen met amandelvormig slijpsel. Circa 1880. Afmeting: 12,5 x 7,5 cm ø. In goede staat.

Lot kristal.
Resultaat: 35 EUR

Lot van twaalf facetgeslepen kristal glazen. Bestaande uit: Zes wijnglazen, zes sekt/champagneglazen. Afmeting: 17 - 15 cm. In goede staat.

5x Glaswerk
Resultaat: 35 EUR

Vijf maal kunstglas. vier maal Kosta Boda schalen en één fles onbekend. Afmeting: 11,5 - 20 cm. In goede staat.

4x Porseleinen beeldje
Resultaat: 35 EUR

Vier maal porselein, 20e eeuw. Eén maal Hollohaza, Hungary, 'knielende dame'. Eén maal Aquincia, Budapest 'naakte dame'. Eén maal Hollohaza, Hungary 'danseres'. Eén maal bloemenmand, Frankrijk. Deposé...

Lot divers Chinees (7 st.).
Resultaat: 35 EUR

Zeven maal oud/antiek Chinees porselein. Onder andere: Twee kopjes 18e eeuw. (goed). Drie kopjes 20e eeuw. (goed). Eén schotel 18e eeuw. (minimale chips). Eén flacon 20e eeuw. (goed). Afmeting: 6 - 12...

2 Chinese gemberpotten
Resultaat: 35 EUR

Twee grote Chinees porseleinen gemberpotten met tekens en florale decor. 20e Eeuw. Afmeting: 24,5 x 19 cm ø. In goede staat.

Doos divers porselein.
Resultaat: 35 EUR

Groot lot oud Chinees + Japans porselein. 20e Eeuw. Onder andere: Kutani bekers, dekselpotten, vazen, theekannen etc. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 7 -34 cm. In goede staat.

Lot serviesgoed.
Resultaat: 35 EUR

Lot divers oud 'Zwiebelmuster' porselein. Onder andere: Blue Danube etc. 20e Eeuw. Bestaande uit: Tien kopjes, dertien schotels, groot bord, zes ontbijtborden, tafelstuk, botervloot, kandelaar, drie e...

Kavel Chinese figuren
Resultaat: 35 EUR

Lot van drie antieke Chinese terracotta figuren (geglazuurd), ca. 1900. Minimale beschadigingen. Afmeting. 13-23 cm. In redelijk/ goede staat.

Imari schoteltjes (3x)
Resultaat: 35 EUR

Drie blauw imari porseleinen schaaltjes, eerste helft 20e eeuw. Met landschappen decor. Afmeting. 16x12x2.5 cm. In goede staat.

2x Chin. porselein figuur
Resultaat: 35 EUR

Twee oude Chinees porseleinen figuren met draken decors (gemerkt). 20e Eeuw. Afmeting: 44 -45 cm. In goede staat.

Celadon set
Resultaat: 35 EUR

Lot oud/antiek celadon porselein (gemerkt). Eerste helft 20e eeuw. Eén grote schaal, vijf borden, zes schaaltjes. Afmeting: 11 -32 cm. In goede staat.

4x Verdeelschalen
Resultaat: 35 EUR

Vier maal grote handbeschilderde porseleinen schalen met florale decors en goud decor. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal Dresden, drie maal ongemerkt Frankrijk. Afmeting: 28-32 cm. In goede staat.

Japans porseleinen servies.
Resultaat: 35 EUR

Antiek Japans porseleinen servies, divers. Circa 1920. Bestaande uit drie theekannen , vier melkkannen, twee suikerpotten, vier grote borden, vier kleinere borden, twee dekseldozen + kom. (minimale ch...

Zilveren klontentang, Biedermeier.
Resultaat: 30 EUR

Zilveren Biedermeier klontentang. Fraai en scherp gegraveerd. 835/000. Mt. Hendrik van der Ree, Schoonhoven. Anno 1843. Ca. 20 gr. Afmeting: 12,5 x 4 cm. In goede staat.

Double choker en hanger
Resultaat: 30 EUR

Double hanger en choker. Een choker met C-voluten en blauwe stenen, lengte 45 cm, breedte 2-14 mm, en een opengewerkte zeskantige hanger met bladversiering en rode steen, 30x30mm. Begin 20e eeuw.

Zilveren ring en armband met blauw
Resultaat: 30 EUR

Zilveren slavenband en ring met blauw. Ronde slavenband, 835/000, met scharnier en veiligheid. Aan de bovenzijde versierd met strepen met groen en blauw emaille, emaille is wat beschadigd. ø 65 mm. En...

Collier gefacetteerde barnsteen
Resultaat: 30 EUR

Collier van gefacetteerde barnstenen, ovaal model verlopend in breedte 8-19 mm. Lengte 42 cm. ca 6 gram.

Zilveren opengewerkte theezeef.
Resultaat: 30 EUR

Zilveren theezeef met opengewerkte florale rand en oud Hollandse voorstellingen van zeilschip, molens etc. 835/000. Steel bekroond door Nederlands wapen met leeuw en tekst 'Je Maintendrai'. Schoonhov...

WMF bestek, Plated.
Resultaat: 30 EUR

Groot lot Duits W.M.F. bestek in Barok-stijl. Plated, basis 90. 20e Eeuw. Afmeting: 17 - 24 cm. In goede staat.

Plated dienblad
Resultaat: 30 EUR

Zwaar antiek plated dienblad. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 61 x 37 cm. In goede staat.

Zilveren dames-zakhorloge.
Resultaat: 30 EUR

Zilveren hanghorloge met ketting, 800/000. Klein rond hanghorloge, ø 28 mm, met bewerkte rand en schildgravure aan de achterzijde, mechanisch, aan een lange zilveren gourmetcollier. ca 130cm.

Zilveren hanger, fuchsia.
Resultaat: 30 EUR

Handgemaakte zilveren hanger, 835/000, in de vorm van een fuchsia. Grootte 7x3cm. ca 12,8 ram. In goede staat

Stel zilveren kaasduimen "Pamor"
Resultaat: 30 EUR

Stel zilveren kaasduimen met fraaie bloemen en gemerkt 'Pamor'. 800/000. Ca. 21 gr. Lengte: 4 cm. In goede staat.

Collier van rood bruine agaat
Resultaat: 30 EUR

Collier van rood bruine agaat nuggetkralen. 2x2,5cm. Lengte 45 cm.

5 Armbanden uit edelstenen
Resultaat: 30 EUR

Vijf armbanden van edelstenen op elastiek met harthanger. Armbanden gemaakt uit aventourijn, bergkristal, onyx, amethist en agaat. ø kralen 8 mm. lengte 19 cm.

Zilveren ring
Resultaat: 30 EUR

Zilveren fantasie ring, 925/000, met zirconia's. Ring met in het midden een vierkante gefacetteerde zwarte zirconia, 11x11mm, met een rand met rond geslepen zirconia's die doorloopt in de gespleten ba...

Miniaturen, 3 zilver en 4 plated
Resultaat: 30 EUR

Lot miniaturen bestaande uit 3 zilveren miniaturen. 2 koetsen, een auto en 4 plated miniaturen, 2 muzikanten, een stoel en een pers. ø 19x32 mm-70x25x30mm. Totaal zilver gewicht: 66 gram. In goede st...

Zilveren collier, Esprit
Resultaat: 30 EUR

Lang zilveren collier, 925/000, Merk Esprit. Collier gemaakt uit diverse stukken ketting verbonden door middel van zilveren tonnetjes, waarvan één voorzien van zirconia's. Lengte 95 cm, ca 24,1 gram. ...

Kaarsenkandelaar en doosje
Resultaat: 30 EUR

Een kandelaar, zilver gevuld, rond model met filetrand, ø 7x8cm, voorzien van gravure. En een cilindervormig plated doosje, Begeer, Zeist ø6x10cm.Kandelaar wat gedeukt verder in goede staat

Moderne zilveren speld
Resultaat: 30 EUR

Moderne zilveren speld, handgemaakt met zilveren cirkel met gekruist 2 draadstaven diagonaal door het element, met trapvormig element aan het uiteinde. MT.: K.Beltman, Enschede (Beeld en Aambeeld). Ge...

Handvat (wandelstok) + sleutelhanger, zilver
Resultaat: 30 EUR

Handvat, plated, van een wandelstok met bandelwerk en een zilveren sleutelhanger met Mexicaanse munt. In goede staat

Zilveren gesp en servetband
Resultaat: 30 EUR

Zilveren gesp en servetband, 835/000. Een gesp, langwerpig, uitgewerkt met kroon en bloemen, 9x6cm, MT.: W.Edeling, Schoonhoven, jl.:U:1904 en een ronde servetband met hol profiel, voorzien van een op...

2 Zilveren miniaturen
Resultaat: 30 EUR

Twee zilveren miniaturen, 835/000. Een wachter met wachtershokje geplaatst op een zilveren onderplaat, MT.: Hooijkaas, Schoonhoven, vanaf 1946, 4,5x3x4c. En een hoefsmid met paard op een zilveren gekr...

3 Zilveren miniaturen
Resultaat: 30 EUR

Drie zilveren miniaturen, 835/000, bestaande uit: Kleine locomotief, 2,5x1x2cm, ijskar met ijsverkoper, 4x1,5x3cm en een accordionist op een zilveren onderplaat, MT.: Hooijkaas, Schoonhoven, 32x27x35m...

Onduidelijk gesigneerd
Resultaat: 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd '95. 'Landschap in Limburg', Nr. 83/250. Lithografie op papier. Afmeting: 52 x 36 cm. In goede staat.

Onduidelijk monogram, 'Hollands landschap met figuren'.
Resultaat: 30 EUR

Onduidelijk monogram. Circa: 1900. 'Hollands landschap met figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

Hermann Bopp
Resultaat: 30 EUR

Hermann Bopp?. 1903. Duitse School. 'Landschap met beekje'. Olieverf op linnen. Afmeting: 73 x 53 cm. In goede staat.

H. Bader
Resultaat: 30 EUR

H. Bader. Circa: 1930. Duitse School. 'Bergachtig landschap met rivier'. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Martin van Waning, Ets.
Resultaat: 30 EUR

Martin van Waning, 1889-1972. 'Delftse vaart te Rotterdam'. Ets op papier. Afmeting: 30 x 22 cm. In goede staat.

Monogram MO, 'Vaas met bloemen voor stadsraam'.
Resultaat: 30 EUR

Monogram M.O. Omstreeks 1940 Duitse school. 'Vaas met bloemen voor stadsraam.' Olieverf op paneel. Afmeting: 70 x 54 cm. In goede staat.

Alan B. Hayman, 'Ree-kop'.
Resultaat: 30 EUR

Alan B. Hayman, 'Ree-kop' (handgesigneerde copy). Reproductie op papier. Afmeting: 28 x 21 cm. In goede staat.

Franse kandelaar.
Resultaat: 30 EUR

Antiek Franse compositie metalen 5-lichts kaarskandelaar met marmeren basement. Circa 1890. Afmeting: 60 cm. In goede staat.

Tinnen kraantjeskan
Resultaat: 30 EUR

Grote vroeg 19e eeuwse kraantjeskan. Afmeting: 49 cm. In goede staat.

50-er Jaren lectuurbak "Pilastro"
Resultaat: 30 EUR

IJzeren zwart-witte lectuurbak "Pilastro" uit de 50e jaren. Afmeting: 43 x 41 x 27 cm. In zeer goede staat.

2x Boekensteun, Paardenhoofd.
Resultaat: 30 EUR

Twee decoratieve boekensteunen met paardenhoofden, metaal, bronskleurig gepatineerd. 21e Eeuw. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

Majolica hanglamp
Resultaat: 30 EUR

Antieke 'Majolica' hanglamp met florale decors. Circa: 1900. Afmeting: 65 x 35 cm ø. In goede staat.

2 Delen Aziatica.
Resultaat: 30 EUR

Twee delen Aziatica, 20e eeuw. Eén maal natuurstenen snijstuk met draken. Eén maal Tibetaanse metalen dolk. Afmeting: ø 14,5 - 20 cm. In goede staat.

Kolenbak, Notenhout.
Resultaat: 30 EUR

Antieke notenhouten kolenbak met schep en messing grip. Circa 1910. Afmeting: 39 x 47 x 33 cm. In goede staat.

Bisquit beeld in ovale lijst.
Resultaat: 30 EUR

19e Eeuws bisquit porseleinen figuur in ovale lijst met bol glas. Afmeting: 43 x 32 x 10 cm. In goede staat.

Staande lamp
Resultaat: 30 EUR

Grote staande lamp met bronzen lampenvoet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 76 x 43 cm ø. In goede staat.

Stel vergulde kandelaars.
Resultaat: 30 EUR

Stel vergulde antieke kaarskandelaren met figuren. Compositie metaal. Circa: 1900. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

Bronzen vijzel+bel+triptychon.
Resultaat: 30 EUR

Drie maal bronzen voorwerpen in gotische en renaissance stijl. 20e Eeuw. Eén maal triptychon reis-icoon, één maal tafelbel 1669 en één maal vijzel 1590. Afmeting: 8 - 16 cm. In goede staat.

Marters (1x) en Bunzing (2x)
Resultaat: 30 EUR

Opgezette marter en twee bunzingen. Afmeting.ca. 40-55 cm. In goede staat.

Doosje met kabinet-beslag
Resultaat: 30 EUR

Lot antiek messing kabinetbeslag etc. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 9 x 20 x 16 cm. In goede staat.

8 Delen tin + 2 delen messing.
Resultaat: 30 EUR

Acht delen oud/antiek tin en twee delen messing. Bestaande uit tinnen kraantjeskan, borden, koffieset. Afmeting: 9 - 44 cm. In redelijk/goede staat.

Sigaretten WO II + geld
Resultaat: 30 EUR

Drie pakjes sigaretten WO II en oud Hollands papiergeld. Cigarettes Medium (goed), Wayy Cut Tobacco (goed), Gold Flake Cigarettes (goed). Verder: 25 Gulden 1949 (vlekken), 1 Gulden 1949 (vlekken), 3x ...

Spaarpotje + spelletje.
Resultaat: 30 EUR

Twee maal oud speelgoed. Eén blikken spaarpot. Circa: 1950. Eén spel 'Glocken Hammer' kaartenspel met dobbelstenen. Circa: 1910. Afmeting: 10 - 13 cm. In goede staat.

Antieke Duitse kindernaaimachine
Resultaat: 30 EUR

Antieke Duitse gelithografeerde blikken kindernaaimachine. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 19 x 20,5 x 11 cm. In zéér goede staat.

Kukhri Gurkha dolk (Nepal)
Resultaat: 30 EUR

Grote Kukhri Gurkha dolk in lederen schede. Nepal. Eén klein mesje mist. 20e Eeuw. Afmeting: 39 cm. In goede staat.

Fins mes.
Resultaat: 30 EUR

Antiek Fins mes met gravering en paardenkop. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 19 cm. In goede staat.

Militaire kaartentas
Resultaat: 30 EUR

Militaire kaartentas met gradenbogen. 1904 Nederland. Afmeting: 25 x 26,5 cm. In redelijke staat.

Militaire landkaart van Nijmegen
Resultaat: 30 EUR

Militaire landkaart op linnen. '11e regiment infanterie, commandant v.d. Werff, 21 Sept. 1938 Nijmegen'. Afmeting: 49,5 x 40,5 cm. In goede staat.

2 Geweerkolven
Resultaat: 30 EUR

Twee voor-oorlogse mahonie geweerkolven. Afmeting: 72 cm. In goede staat.

Kanonkogelhouder 'Houwitser', 105 mm.
Resultaat: 30 EUR

'Houwitser' kanonskogelhouder. 20e Eeuw. Afmeting: 81 x 13,5 cm ø. In goede staat.

Duitse tafel in goede staat
Resultaat: 30 EUR

Antieke Duitse Biedermeier berkenhouten eettafel. Ca 1830. Afmeting.: 77x91 cm. In goede staat.

Engelse spiegel
Resultaat: 30 EUR

Antiek Engels mahoniehouten ovale spiegel met bandintarsia. Circa 1900. Afmeting: 57 x 47 cm. In goede staat.

Beschilderde commode
Resultaat: 30 EUR

Duitse antieke biedermeier vurenhouten beschilderde commode. Circa: 1846. Beschildering later en rugwand vernieuwd. Afmeting 81 x 102 x 49cm. In goede staat

Twee Spiegels
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke 19e eeuwse spiegels> Eén mahoniehout biedermeier, zonder spiegelglas. Eén Louis- Philippe notenhout. Afmeting: 168 x 93 cm. en 130 x 60 cm. In redelijk/goede staat.

Pianokruk
Resultaat: 30 EUR

Antieke eikenhouten pianokruk met zuilen en messing ringen, circa 1920. . Afmeting: circa 50 x 34 cm ø In goede staat

Perzisch kleed
Resultaat: 30 EUR

Oud Perzisch kleed. Meerkleurig met florale decors. Bij rand lichte beschadiging. Afmeting: 90 x 136 cm. In goede staat.

Perzisch tapijt
Resultaat: 30 EUR

Oud fijngeknoopt Perzisch (bid)kleed. Kleur: blauw/groen, rood, zwart, creme. Afmeting: 127 x 89 cm. In goede staat.

Bronzen figuur
Resultaat: 30 EUR

Afrikaanse bronzen figuur op houten basement. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

Diverse delen Swarovski
Resultaat: 30 EUR

Diverse delen Swarovski: 1x poedel staand ( 167571), 1x zwaan, 1x klein diertje en 1x zakje met verschillende formaat hartjes/kristallen. Allen zonder originele doos, in goede staat.

4x Art Deco glas
Resultaat: 30 EUR

Vier maal Art Deco glaswerk, circa 1930. Twee maal cocktail-shakers, één karaf, één blauw-glazen bonbonschaal gemerkt Rd. Afmeting: 21-26 cm. In goede staat.

9x Glas, 19e eeuw.
Resultaat: 30 EUR

Negen maal gegraveerde glazen, 19e eeuw. Afmeting: 11,5 - 16 cm. In goede staat.

Bowlpot en kaasstolp.
Resultaat: 30 EUR

Twee maal glaswerk. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal bowlpot met sleef. Eén maal kaasstolp. Afmeting: 19 - 33 cm. In goede staat.

6 Franse handbeschilderde borden.
Resultaat: 30 EUR

Zes antieke Frans porseleinen borden met handbeschilderd floraal en goud decor. Gemerkt met bladgoud. Merk 'Verso'. Circa eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 18,8 cm ø. In goede staat.

Grote Hollandse bolvaas
Resultaat: 30 EUR

Grote Hollandse bolvaas van 'De Rijn Zaalberg, Leiderdorp'. Vaas is voorzien van bruin/grijs glazuur. Circa 1930-1960. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

Natfruitschaal, Jugendstil.
Resultaat: 30 EUR

Antieke Jugendstil keramieken natfruitschaal met lekschaal. Circa 1915. Gemerkt 'RVR' en wapen en roos. In bladvorm met goud decor. Afmeting: 8 x 22 cm ø. In goede staat.

Meissen 2 delen
Resultaat: 30 EUR

Duitse Meissen porseleinen sauskom + lekschaal, voorzien van rozendecor ( rote rose). Periode: tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 13x31x20. Beiden in goede staat.

Keramieken olifant
Resultaat: 30 EUR

Oude keramieken geglazuurde Oosterse olifanten hocker. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 43 x 50 x 25 cm. In goede staat.

Lot Corneille servies.
Resultaat: 30 EUR

Lot diverse Guilliaume Corneile serviesgoed. Onder andere; zes bekers, twee borden, twee mocca kopjes, één schaaltje, drie pro secco glazen en vier limonade glazen. Afmeting: 5 - 20 cm. In goede staat...

2x Duits porselein
Resultaat: 30 EUR

Twee delen oud porselein. Eén maal Duitsland, Dresden, mand (twee stukjes eraf). Eén maal Napels, dame met parasol. (minimale beschadigingen). Afmeting: 26 - 18 cm. In redelijke staat.

Porseleinen tafellamp
Resultaat: 30 EUR

Oude messing tafellamp met porseleinen rozen en figuur (Italië). Circa 1960. (één roosje mist) Afmeting: 43 cm. In goede staat.

4x Porselein + gouddecor.
Resultaat: 30 EUR

Vier delen oud porselein met florale en of goud decors. 20e Eeuw. Twee verdeelschalen, één diepe schaal en één bord. Afmeting: 25-27 cm. In goede staat.

Lot Japans/Kutani porselein.
Resultaat: 30 EUR

Lot antiek Japans, Kutani porselein, circa 1900. Bestaande uit zeven vazen, één bekertje, één hengselschaaltje, één gecontourneerde opdienschaal en één Imari kom. (minimale chip mogelijk). Afmeting: 4...

Bodemvondst (Schenkkan)
Resultaat: 30 EUR

Zeer oude bodemvondst. Terracotta schenkkan (oudere randschades). Afmeting: 11 x 13 x 18 cm. In goede staat.

Fontein-kikker.
Resultaat: 29 EUR

Grote fontein-kikker. Bronskleurig gepatineerd. Betongegoten. Afmeting: 27 x 26 x 30 cm. In goede staat.