Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

KPM servies, dieren
Resultaat: 400 EUR

Oud Duits handbeschilderd 'K.P.M' porseleinen koffieservies met wild- en goud decors. 20e Eeuw. Bestaande uit: Koffiekan, melk+suikerpot, zes kop+schotels. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 7 - 25 cm....

KPM servies
Resultaat: 400 EUR

Antiek Duits 'K.P.M' porseleinen servies. Circa: 1900. Handbeschilderd met vlinders, floraal- en goud decor. Bestaande uit: Twee koffiekannen, melkkan, suikerpot, zes kop+schotels, vijf gebakborden. M...

Chinees trekpotje met afbeelding
Resultaat: 400 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen 'Familie Rose' trekpot met fijnbeschilderde figuren decor. Afmeting: 15,5 x 20 x 11 cm ø. In zeer goede staat.

Meissen schaal met vos
Resultaat: 400 EUR

Antieke Duitse Meissen porseleinen schaaltje met vos (Knauff), circa 1920. Paul Walther, (één klein chip oor). Afmeting: 9 x 14 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Spillegang horloge met snek
Resultaat: 390 EUR

Zilveren zakhorloge, met snek met extra losse zilveren behuizing. ø 53 mm. Horloge met zilveren bewerkte wijzerplaat met bogen en graveerwerk met zwarte cijferaanduiding en geelmetalen wijzers.Achterz...

Kristallen zuurstel met zilver Bonebakker
Resultaat: 380 EUR

Bijzonder kristallen zuurstel met zilveren houder, Bonebakker. Twee geslepen kristallen potjes met ruit- en amandelslijpsel met deksel met gefacetteerde rand en een ster. Beiden geplaatst in één zilve...

Barok Stutzuhr
Resultaat: 380 EUR

18e Eeuws Weense Barok Stutzuhr tafelklok met niet origineel spillegang uurwerk. Repetitie-functie en slaan/niet slaan functies niet aangesloten. Mooie originele klokkast. Afmeting 46 x 28 x 18 cm. In...

Modern vloerkleed, door Hannes D'Haese.
Resultaat: 375 EUR

Modern vloerkleed door Hannes D'Haese. 1965 - , Met certificaat. Afmeting: 230 x 170 cm. In goede staat.

Pistool, 12-schots.
Resultaat: 375 EUR

Zeldzame 19e eeuwse 12-schots revolver. Oxydatie. Afmeting: 26 x 6 x 15 cm. In redelijke staat.

Antieke sabel
Resultaat: 375 EUR

19e Eeuws sabel met ijzer en hoorn bewerkt heft. 'No. 4 - 1895'. Lichte oxydatie. Afmeting: 100 cm. In goede staat.

Mahonie kast, 2-deurs.
Resultaat: 375 EUR

Hollandse 19e eeuwse uitneembare mahoniehouten twee-deurskast met schappen en lades achter de deuren. Circa: 1860. Afmeting: 220 x 160 x 57 cm. In goede staat.

2 Meissen beeldjes met ganzen.
Resultaat: 375 EUR

Twee antieke Duitse 'Meissen' porseleinen figuren. Eerste helft 20e eeuw. 'Meisje voert kippen', duim gelijmd. 'Jongen voert ganzen', chips basement, snavel + voer. Afmeting: 12 - 13 cm. In redelijk/g...

Chinese Yixing theepot
Resultaat: 375 EUR

Antieke Chinese Yixing theepot met bamboe decor, met precies passende messing deksel. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 11 x 15,5 x 9 cm ø. In goede staat.

Stel Imari dekselvazen
Resultaat: 375 EUR

Stel prachtige 19e eeuwse Imari porseleinen dekselvazen met fijn geschilderde florale decors, rondom gelobt en goud decor. Eén vaas gaaf. Eén vaas bovenrand gerestaureerd. Afmeting: 39,5 x 19 cm ø. In...

4x Chinees/Kantonese kommen.
Resultaat: 375 EUR

Vier antiek Chinees porseleinen kopjes, waarvan twee met deksel. Kopjes zijn voorzien van florale en figuren decor. Circa 1900. Afmeting: 8 - 10 cm. In goede staat.

Pronklamp met beeld.
Resultaat: 360 EUR

Grote oude metalen figurenstalamp in Art Nouveau-stijl met bloembak. 20e Eeuw. Lamp is 6-lichts met originele polychromie. Eén glazen kelk gelijmd. Afmeting: 164 x 45 cm ø. In goede staat.

2 x Petroleumlamp.
Resultaat: 360 EUR

Een stel zeldzame antiek figuurlijke tafel-petroleumlampen met marmeren basement, compositie metalen figuren en opaline glazen reservoirs. Circa: 1880. Afmeting circa: 70 x 16 cm ø. In goede staat.

Amerikaanse plated degen
Resultaat: 360 EUR

Zeldzame antieke Amerikaanse vrijmetselaars plated degen met heilig kruis en ivoren heft. Op lemet: 'Momento Mori, doodskop, The Molilley & Co., Columbus Ohio'. Afmeting: 97 cm. In goede originele sta...

Meissen hengselvaas.
Resultaat: 360 EUR

Grote Duitse 'Meissen' porseleinen hengselvaas met slangen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 40 x 16 cm ø. In goede staat.

Granaat halssnoer met gouden streekslot
Resultaat: 350 EUR

Collier van granaten met geelgouden streekslot, 585/000. Collier met 5 rijen gefacetteerde granaten, ø 5 mm, bevestigd aan een ovale streeksluiting met geschulpte rand, versierd met een S-vormig appli...

W.F. Hulk, 'Koeien'.
Resultaat: 350 EUR

Willem Frederick Hulk. 1852 - 1906. 'Twee koeien in zomers landschap'. Olieverf op linnen. Afmeting: 36 x 31 cm. In redelijk/goede staat.

C. Verschuur, 'Houtvesters in bos met paardenspan'.
Resultaat: 350 EUR

C. Verschuur, pseudoniem Cor Bouters. 1888 - 1966. 'Houtvesters in bos met paardenspan'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

J.H. Boshamer, 'Italiaans landschap met ruïne en figuren over rivierbrug'.
Resultaat: 350 EUR

J. H. Boshamer, 1859. 1775 - 1862. 'Italiaans landschap met ruïne en figuren over rivierbrug'. Olieverf op paneel. Afmeting: 53 x 63 cm. In goede staat.

Russische Icoon.
Resultaat: 350 EUR

Prachtige 19e eeuwse Russische icoon met heilige voor stad en goud decor. Afmeting: 31 x 26 x 2 cm. In goede staat.

Dubbelloops vuursteen pistool, 12 mm.
Resultaat: 350 EUR

Aparte 18e eeuwse dubbelloopse vuursteen voorlader pistool met gravering. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

Pendulestel met faunen
Resultaat: 350 EUR

Zware Italiaanse messing met marmeren pendulestel met faunen. Gemerkt 'Imperial'. Tweede helft 20e eeuw. Pendule heeft een achtdaags uurwerk en halfuur-slag. Afmeting: 62 - 69 cm. In zeer goede staat.

Antieke Duitse 'Uhrenkopf'.
Resultaat: 350 EUR

Antieke Duitse gesigneerde 'Uhrenkopf' klok. 'C. Weissner 1723'. Dagloper, halfuur-slag uurwerk. Functies niet getest. Zoldervondst. Afmeting: 51 x 41 x 23 cm. In redelijk/goede staat.

Staande wortelnoten klok
Resultaat: 350 EUR

Hollandse staande wortelnoten Westminster klok met maanstand, maand, dag en datum aanduiding. Tweede helft 20e eeuw. Klok heeft kwartierslag uurwerk. Afmeting: 232 x 54 x 31 cm. In goede staat.

Weense Stutz Uhr.
Resultaat: 350 EUR

Antieke Weense zwarte Barok Stutz Uhr met kwartierslag-uurwerk, spillegang, repetitie, slaan / niet slaan functie, emaille wijzerplaten. Grote wijzerplaat beschadigd. Functies niet getest. Afmeting: 4...

Poortjeskist, 18e eeuw.
Resultaat: 350 EUR

Grote 18e eeuwse Duitse vroeg Barok poortjeskist met intarsia, origineel slot, monogram en datering 1765. Afmeting: 73 x 180 x 76 cm. In goede staat.

2-Deurs kast, eiken.
Resultaat: 350 EUR

Kleine Duitse eikenhouten twee-deurs barokkast met twee lades. (sloten vernieuwd) Circa 1780. Afmeting: 180 x 170 x 60 cm. In goede staat.

Buste, vrouw.
Resultaat: 350 EUR

Grote 19e eeuwse Franse bronzen buste, 'Griekse dame met haarversieringen'. Afmeting: 38 x 17 x 11 cm. In goede staat.

Porseleinen beeldengroep, danseressen
Resultaat: 350 EUR

Grote porseleinen figurengroep, Duits Sitzendorfer, met dansende vrouwen. 2 Armen beschadigd, 20e eeuw. Cond. redelijk/goed. 20x52x30cm.

2 Grote Delftse vazen
Resultaat: 350 EUR

Twee grote oude Delftse Porseleyne Fles keramieken vazen. Gemerkt en genummerd. Circa 1930. Betreft: één knobbelvaas en één dekselvaas. Afmeting: 49 - 58 cm. In goede staat.

Gouden horlogeketting
Resultaat: 330 EUR

Geelgouden horlogeketting, 585/000, bolle gourmetschakel met groot veeroog en een musketonhaak. Breedte 6 mm. lengte 27 cm, ca 10,7 gram. In goede staat.

Franz Hochmann, 'Vakwerk binnenhof met kippen'.
Resultaat: 330 EUR

Franz Hochmann. Mogelijk Franz Gustav Hochmann, 1861 - 1936. Duitse school. Circa: 1900. 'Vakwerk binnenhof met kippen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 66 x 50 cm. In goede staat.

J.W. van Trirum, 'Paarden en kippen in stal'.
Resultaat: 330 EUR

Johannes Wouterus van Trirum, 1924 - 2011. 'Paarden en kippen in stal'. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Antiek 6-loops penvuurpistool
Resultaat: 330 EUR

Zeldzaam 19e eeuws 6-loops penvuur pistool (kort pistool). Originele patina. Afmeting: 14 cm. In goede staat.

Schrijfmeubel met 2 deuren.
Resultaat: 330 EUR

Antiek wortelnoten schrijfcommode, Louis Philippe. Circa 1870. Afmeting: 98 x 110 x 55 cm. In goede staat.

Houten beeld, 'Heilige Petrus + engel'.
Resultaat: 330 EUR

Antiek eikenhout gestoken Heilige Petrus + engel. Circa: 1900. Afmeting: 61 cm. In goede staat.

Majolica zuil
Resultaat: 330 EUR

Grote 19e eeuwse gemerkte historisme Neo Renaissance majolica piedestal. Gemerkt 'WS + S 11002'. Circa: 1880. Paar hoeken gerestaureerd. Afmeting: 90 x 37 x 40 cm. In redelijke staat.

Meissen figuur, groot.
Resultaat: 330 EUR

Groot Duits 'Meissen' porselein figuur. 'Dante E. Hähnel'. 20e Eeuw. Bakfout bij arm. Afmeting: 41 cm. In redelijk/goede staat.

Achthoekige kom
Resultaat: 330 EUR

Grote 18e eeuws Chinees porseleinen octagonale kom met landschappen en florale decors in coulissen. Eén oude haarlijn, randglazuurschade + chip. Afmeting: 10 x 20,3 x 20,3 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke zilveren brandewijnkom,
Resultaat: 325 EUR

Zeer fraaie antieke brandewijnkom, zilver, 833/000. Ovale brandewijnkom geciseleerd met krullen en parelrand op bijpassende voet. Voorzien van uitgewerkte oren met zonnekoning en met putti's. ca 265...

Zilveren dienblad.
Resultaat: 325 EUR

Zilveren dienblad, 833/000, ovaal model met ovaal ajour motief afgezet met een parelrand.MT.: C.J.Begeer, Utrecht jl.:G: 1916 28x19x2cm. ca 353 gram In zeer goede staat.

Achterlader
Resultaat: 325 EUR

Achterlader kogelgeweer (12 mm.) 19e Eeuw. Systeem Baranow Rusland. Metaal gereinigd. Afmeting: 122 cm. In goede staat.

Penvuur revolver, 9 mm.
Resultaat: 325 EUR

Antieke 19e eeuwse revolver. Monogram 'E.D.G.L.S.L'. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

Tafel (gestoken)
Resultaat: 325 EUR

Zeldzame Oosterse houtgestoken siertafel met draak, Foo-hond, grote vogel, koppen etc. . Octagonaal bewerkt blad met ranken decor. 20e Eeuw. (China of Indonesië). Afmeting: 81 x 66 x 64 cm. In goede s...

Witte tegeltjes 64 st. , zgn. 'witjes'.
Resultaat: 325 EUR

Vierenzestig stuks antiek Hollandse witte tegels, zogenaamde 'witjes'. Minimale schade mogelijk. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In goede staat.

Witgouden broche met parels
Resultaat: 320 EUR

Witgouden broche, 585/000,7 Akoya parels ø 6 en 5 mm. De broche is in de vorm van een fantasiestrik met in het midden een rozet van Akoyaparels en 4 steentjes. De broche is half gematteerd. De broche ...

Wim Bos, 'Havengezicht Rotterdam'.
Resultaat: 320 EUR

Wim Bos. 1906 - 1977. 'Havengezicht Rotterdam'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 100 cm. In redelijk/goede staat.

Joseph Diericks 1897.
Resultaat: 320 EUR

Joseph Diericks 1897. 1865 - 1959. Belgische school. 'Vrouw met aureool in landschap met naakte man'. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 142 cm. In goede staat.

Console klok
Resultaat: 320 EUR

Antieke Duitse 'Lenzkirch' console wandklok met verguld bronzen beslag en origineel uurwerk. Achtdaags (stil uurwerk) (1 million nr. 218018). Bij console onderstaartje niet van brons, verder in goede ...

Groot wit porseleinen pronkstuk
Resultaat: 320 EUR

Groot Duits Sitzendorf porseleinen figurengroep, 3 delig, 20e eeuw. Minimale beschadigingen modelijk.Cond. Goed 44x50x25cm

2 Japanse cloisonne vazen.
Resultaat: 310 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse cloisonne vazen met florale en vogel decors. Afmeting: 23,5 x 14,5 cm. In goede staat.

Franse sta-lamp 'Paix Travail'
Resultaat: 310 EUR

Grote antieke Franse sta-lamp 'Paix Travail'. Compositie metaal. Circa: 1900. Afmeting: H.110 cm. In goede staat.

Boulle secretaire, Napoleon III.
Resultaat: 310 EUR

Antieke Franse boulle secretaire Napoleon III, met vier lades en klep, rood schildpad en palissander, wit marmeren blad. Stukjes schildpad missen en stukjes koperdraad missen. Circa: 1870. Afmeting: 1...

Keith Haring
Resultaat: 305 EUR

Keith Haring. 'Abstracte figuren compositie'. Lithografie op papier. Afmeting: 105 x 88 cm. In goede staat.

Gouden horlogeketting
Resultaat: 300 EUR

Gouden horlogeketting, 585/000, Ketting van gevlochten ogen met plaatjes. Lengte 26 cm. Breedte 12 mm. ca. 19 gram. In zeer goede staat.

Zilveren inkstel
Resultaat: 300 EUR

Zilveren inktstel, 925/000, bestaande uit een rechthoekig gecontourneerd zilveren basement op 4 klauwpoten versierd met palmetten en krullen. Met peninleg en 2 houders met vierkante kristallen inktpot...

Zilveren schaal met hengsel.
Resultaat: 300 EUR

Prachtige zeskantige zilveren hengselschaal, 833/000, met geschulpte, golvende rand met opgesoldeerd pareldecor. De mand is voorzien van ajour gezaagd spitsbogen motief en daarboven een ajourrand met ...

Bloedkoraal collier.
Resultaat: 300 EUR

Collier van bloedkoralen met geelgouden sluiting, 585/000. Lang collier van bloedkoralen, ø6,5mm, geknoopt en bevestigd aan een geelgouden sluiting in de vorm van een boon voorzien van graveerwerk. Me...

Blauwe bijbel met gouden slot
Resultaat: 300 EUR

Psalmboek met koningsblauw fluwelen buitenzijde en gouden kerkboekslot, 585/000,gecontourneerd model versierd met biedermeiergraveerwerk. Grootte 9x5x15cm., In zeer goede staat

Spillegang horloge met snek en ketting
Resultaat: 300 EUR

Zilveren spillegang horloge met snek, extra behuizing en ketting. Zakhorloge, ø 57 mm, met witte wijzerplaat. D.D.Neveren, London, rond 1800. Voorzien van fraaie zilveren horlogeketting, 2 rijen, vers...

Ongesigneerd. 'Romantisch Hollands wintergezicht'.
Resultaat: 300 EUR

Ongesigneerd. 'Romantisch Hollands wintergezicht met figuren op het ijs'. Olieverf op paneel. Afmeting: 19,4 x 14,5 cm. In goede staat.

Jacob Ritsema, 'Landschap met huisje aan water'.
Resultaat: 300 EUR

Jacob Ritsema. 1869 - 1943. 'Landschap met houten huisje aan het water en boerin'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Wetering de Rooy, 'Drentse boerderij met strokap'.
Resultaat: 300 EUR

Wetering de Rooy. 1877 - 1972. 'Drentse boerderij met strokap'. Olieverf op linnen. Afmeting: 42 x 30 cm. In goede staat.

Bakbarometer.
Resultaat: 300 EUR

Oude Hollandse bakbarometer in 17e eeuwse Barok-stijl, echter 20e eeuw. Gemaakt van mahoniehout, met intarisa versiering. Afmeting: 119 x 22 x 11 cm. In goede staat.

Duitse (ceremoniële) vergulde degen.
Resultaat: 300 EUR

Duitse vergulde degen met parelmoer belijnde heft en gegraveerde lemet. 'F.F. Hörster, Solingen'. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 100,5 cm. In zeer goede staat.

Antiek vergulde sabel
Resultaat: 300 EUR

19e Eeuws bewerkte vergulde sabel. Met origineel lederen heft en grip. Gebruikssporen. Afmeting: 93,5 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Franse schachtbajonet
Resultaat: 300 EUR

19e Eeuws prachtig Frans schacht-bajonet met messing heft en leeuwenkop. Voor petit carbinie 183. Gemerkt met 'W' en kroon Nr. 44. Afmeting: 62 cm. In zeer goede staat.

Sabel 'Eisenhauer'
Resultaat: 300 EUR

Antieke sabel door 'Eisenhauer', model 1852. Afmeting: 99 cm. In goede staat.

Pistool 'Flobert', Kaliber 6.
Resultaat: 300 EUR

Apart antiek pistool met aparte mechanisme spanhaan en gravering. Circa: 1800. Afmeting; 40 cm. In goede staat.

Percussie pistool 12 mm., gesigneerd.
Resultaat: 300 EUR

Antiek gegraveerde voorlader pistool. Circa: 1800. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

Antieke klewang (zwaard).
Resultaat: 300 EUR

Antiek ijzeren klewang. Gemerkt 'Hembrug'. In origineel lederen schede en houten heft. Afmeting: 84 cm. In goede staat.

Pendule met inlegwerk.
Resultaat: 300 EUR

19e Eeuwse Franse palissander pendule met been (? ) inleg, fruitranken en paradijsvogels. Circa: 1860, Louis Philippe. Chips emaille wijzerplaat bij sleutelgaten. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, half...

Haan klok.
Resultaat: 300 EUR

Franse Haan comtoise met spillegang, schotelvormige emaille wijzerplaat en peerslinger. 18e Eeuw. Afmeting: 25 x 15 x 40 cm.

Schotse staande klok
Resultaat: 300 EUR

Mooie antieke Engelse mahoniehouten Schotse staande klok. Circa: 1800. Achtdaags-uurwerk, met mooie gave beschilderde wijzerplaat. 'Mottis Williams Betesda'. Afmeting: 231 x 67 x 24 cm. In goede staat...

Dames secretaire met intarsia
Resultaat: 300 EUR

Antiek Frans damessecretaire met bronzen versieringen en florale intarsia. Gemaakt van diverse houtsoorten. Circa 1900. Lichte fineerschade. Afmeting: 94 x 80 x 45 cm. In redelijke staat.

Italiaanse secretaire.
Resultaat: 300 EUR

Italiaanse notenhouten Barok tabernakel secretaire met intarsia. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Secretaire heeft mooi beslag. Afmeting 194 x 105 x 51 cm.

Bronzen beeldje, '3 Putti's'.
Resultaat: 300 EUR

Antiek Frans gesigneerd bronzen figuur. 'Drie musicerende putti's'. Gesigneerd 'Clodion'. Op rood marmeren basement. Na-gietsel. Circa: 1900. Afmeting: 22 x 20 x 14 cm. In goede staat.

Beeld, E. Barlach.
Resultaat: 300 EUR

Groot Duits houtgestoken beeld. Gesigneerd 'E. Barlach 1891'. 'Omarming'. Mogelijk Ernst Barlach, 1870 - 1938. Afmeting: circa 59 x 40 x 40 cm. In goede staat.

Meissen servies,'Gelbe Rose'
Resultaat: 300 EUR

Duits porseleinen 'Meissen' theeservies. Decor 'Gelbe Rose'. 20e Eeuw. Bestaande uit: Theekan, melk+suikerpot, drie kop+schotels, drie gebakborden. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 7 - 25 cm. In goed...

2 x Kang Xi borden.
Resultaat: 300 EUR

Twee 17e eeuwse zeldzame Chinees porseleinen Kang Xi borden met florale decors. Afmeting: 3 x 22,3 cm ø. In goede staat.

5 Borden, Kellinghusen
Resultaat: 300 EUR

Vijf Duitse 18e - 19e eeuwse 'Fayence Kellinghusen' borden met handbeschilderde polychrome decor. Eén bord ingekort + restauraties. Afmeting: 26 - 32 cm. In redelijke staat

Chinees pors. 8x kop+schotel.
Resultaat: 300 EUR

Acht maal 19e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels met peterselie en Geisha decors in coulissen gewerkt. Eén schotel beschadigd, minimale chips bij kopjes. Afmeting: 6,5 x 12,5 cm ø. In redelijk/...

8 x Groen celadon.
Resultaat: 300 EUR

Acht delen Chinees celadon porselein. Onder andere: deksel/gemberpotten. 20e Eeuw. Afmeting: 9 -16 cm. In goede staat.

Antiek Chinese vaas.
Resultaat: 300 EUR

Antiek Chinees porseleinen vierkante siervaas met tekst, figuren, olifanten en landschaps decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 30,5 x 16 x 13 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas.
Resultaat: 300 EUR

Antiek Chinees porseleinen knobbelvaas met fijngeschilderde florale en goud decor. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 30,8 x 14 cm ø. In goede staat.

Gouden broche met porseleinen miniatuur
Resultaat: 290 EUR

Grote geelgouden broche, 585/000, met porseleinen miniatuur. Ovale broche met geelgouden rand met getorste bewerking en voorzien van een porseleinen miniatuur met de afbeelding van figuren met schapen...

2-Deurs kast, 1890.
Resultaat: 290 EUR

Antiek notenhouten twee-deurskast met lades en houtgestoken deuren. Neo Renaissance. Circa 1880. Afmeting: 185 x 130 x 60 cm. In zeer goede staat.

17e Eeuws beschilderde kruik
Resultaat: 290 EUR

Zeldzame 17e eeuws beschilderde kruik met teksten: Cornelis Tromp Chattam 1667. John Evertsen, Cornelis Evertsen, Johan de Liefde, Willem van Gent, Aert van Nes, Michiel A . de Ruyter, Geb. 1607 - Ges...

Staande Engelse klok
Resultaat: 285 EUR

Engelse staande 19e eeuwse klok van mahoniehout met intarsia. Achtdaags- uurwerk met seconden- en dagaanduiding. Afmeting: 220 x 49 x 27 cm. In goede staat

Kapspiegel met zilveren lijst.
Resultaat: 280 EUR

Kapspiegel met facetrand en zilveren lijst met strikken en guirlandes, 925/000. MT.: R.Carr, ltd, Sheffield jl.:u:1994. 27x35 cm. In goede staat.

Zilveren ovale schaal met parelrand.
Resultaat: 280 EUR

Zilveren ovale mand, 833/000, met geschulpte rand. Voorzien van ajour gezaagde spijlen en krullen, versierd met opgelgde parelrand. De mand staat om een ovale ring met filetranden. MT.: J. Duijndam, L...

A. Jacobs, 'Landschap met ossenspan'.
Resultaat: 280 EUR

Adolphe Jacobs. 1859 - 1940. Belgische school. 'Landschap met ossenspan'. Olieverf op linnen. Eén klein scheurtje. Afmeting: 106 x 130 cm. In redelijk/goede staat.