Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

F. Rontini, 'Italiaanse boerderij'
Resultaat: 280 EUR

Ferrucio Rontini, 1930. Italiaanse school, 1893 - 1964. 'Italiaanse boerderij met boerin en kip'. Olieverf op paneel. Afmeting: 42 x 26 cm. In goede staat.

Spaans schilderij
Resultaat: 280 EUR

J. Padilla. 20e eeuw. Spaanse school. 'Edele heer op stijgerend paard'. Olieverf op linnen. Afmeting: 130 x 97 cm. In goede staat.

Spaans schilderij
Resultaat: 280 EUR

J. Padilla 20e eeuw Spaanse school, olieverf op linnen, ruiter in harnas op stijgerend paard 130x97cm. Cond.: G

Franse Cartel pendule
Resultaat: 280 EUR

Vergulde bronzen Franse cartel pendule. 19e Eeuw. Met achtdaags stil uurwerk, emaille wijzerplaat. Afmeting: 27 cm. In goede staat.

Beeld, 'Indiaan'.
Resultaat: 280 EUR

Groot bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Naar Remmington, 'Rustende Indiaan op paard met speer'. Afmeting: 54 x 45 x 20 cm. In goede staat.

Poppenservies 'Meissen'.
Resultaat: 280 EUR

Zeldzaam vier-delig antiek Duits 'Meissen' porseleinen kinderservies met opgewerkte bloemen. Circa 1915, Jugendstil. Chips aan bloemen. Afmeting: 4 - 7 cm. In redelijke staat.

2 Grote Delftse schotels
Resultaat: 280 EUR

Twee grote Delftse keramieken porseleinen sierschotels. Circa: 1900. Eén maal naar 'David Artz'. Eén maal naar 'van de Velde' . Met gecontourneerde omranding. Afmeting: ø 41 cm. In goede staat.

Zilveren kruidenset (3-delig)
Resultaat: 275 EUR

Kruidenset met kristal en zilver, 950/000. Twee specerijenschaaltjes en een mosterdpotje. De specerijenschaaltjes hebben een schuitvormig kristallen bakje met geslepen kartelrand en zijn geplaatst op...

Zilveren bestek.
Resultaat: 275 EUR

Zilveren bestek, 833/00, bestaande uit 5 lepels en 6 vorken met lofje, MT.: W.H.Woortman, Amsterdam, jl.:h:1867, 2 lepels, een vork en een sauslepel. Totaal ca 970 gram. In redelijk goede staat

Gerard Krol, 'Buurse beek'.
Resultaat: 275 EUR

Gerard Krol. 1882 - 1950, Enschede. 'Buurse beek met vrouw op brug'. Olieverf op paneel. Afmeting: 31 x 40 cm. In goede staat.

Henk Schuring, Kunstwerk.
Resultaat: 275 EUR

Henk Schuring. 1928 - 1984. Kunststof gegoten modern kunstwerk. Circa: 1960. Afmeting: 42 x 37 x 10 cm. In goede staat.

Tilly Moes, 'Glazen vaas met rozen'.
Resultaat: 275 EUR

Tilly Moes. 1899 - 1979. 'Glazen vaas met rozen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

J. W. van Trirum, 'IJsgezicht'.
Resultaat: 275 EUR

J.W. van Trirum. 'Romantisch Hollands ijsgezicht met figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

Pop, 'Tete Jumeau', ca. 1900.
Resultaat: 275 EUR

Antieke Franse porseleinen 'Tete Jumeau' pop, door Simon & Halby. Gemerkt 'Tete Jumeau'. Circa 1900. Met geleed Frans lichaam en mohair pruik. Afmeting: 43 cm. In goede staat.

Voor-oorlogse Klewang sabel
Resultaat: 275 EUR

Voor-oorlogse 'Klewang' sabel in originele schede. Gemerkt 'Hembrug'. Afmeting: 78 cm. In goede staat.

Staande klok met dubbele bel.
Resultaat: 275 EUR

Duitse drie-delige eikenhouten gesigneerde Barok, Louis Seize staande klok. 'J.J. Schröder Ödingen'. Klok heeft afneembare 'Uhrenkopf' kop en een achtdaags-uurwerk met slagwerk op twee bellen. Wijzerp...

Japans bestekkastje.
Resultaat: 275 EUR

Oude Japanse lakwerk bestekkast met diverse lades en natuurstenen gesneden Geishas in landschap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 x 36 x 56 cm. In goede staat.

Miniatuur kabinet
Resultaat: 275 EUR

19e Eeuws Hollandse eikenhouten miniatuur kinderkabinet. Afmeting: 68 x 30 x 54 cm. In goede staat.

Porselein vitrine, Wortelnoten
Resultaat: 275 EUR

Hollandse Barok-stijl wortelnoten porseleinkast . Tweede helft 20e eeuw. (nieuwprijs was Fl. 5.000,- gulden). Afmeting: 200 x 130 x 40 cm. In zeer goede staat.

Bidjar kleed.
Resultaat: 275 EUR

Groot handgeknoopt Bidjar tapijt met mooie kleuren combinatie. Onder andere: Rood, blauw, groen. Afmeting: 228 x 332 cm. In zeer goede staat.

Beeld, 'Herten buste'.
Resultaat: 275 EUR

Grote bronzen hertenkop op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 68 x 50 x 30 cm. In goede staat.

Meissen paard
Resultaat: 275 EUR

Duits 'Meissen' porseleinen veulen. Gemerkt 'Weiss A. 1237.59'. Afmeting: 15 x 19 x 7 cm. In goede staat.

2 Grote Delftse borden
Resultaat: 275 EUR

Twee grote Delftse Porseleyne Fles keramieken sier-wandschotels met gecontourneerde omranding. 20e Eeuw. Eén maal naar Frans Hals. Eén maal naar Rubens. Afmeting: 41,5 x 42,5 cm. In goede staat.

Haber Haifa, 'Seder'.
Resultaat: 265 EUR

Haber Haifa (Israël), 1952. Naife school. Titel: Seder (= Maaltijd). Joods gebruik. Olieverf op paneel. Afmeting: 77 x 49 cm. In goede staat.

Kristallen karaf met zilveren montuur en stop.
Resultaat: 260 EUR

Kristallen karaf met zilveren voet, montuur en stop. Schenkkaraf op zilveren voet met 2 parelranden, 2 zilveren banden met getrembleerde bewerking door middel van een ketting verbonden en een zilveren...

Gouden streekspeld bloedkoraal.
Resultaat: 260 EUR

Geelgouden staafspeld met 2 streekhangers met bloedkoraal, 585/000. Staafbroche met hangers versierd met bloemen uit knopjes en ovale hangers uit knopjes en getorst draad met in het midden een ovale b...

Franse boulle klok.
Resultaat: 260 EUR

Antieke Franse schildpad boulle klok. Circa: 1800. Zijkanten mist boulle. Behoeft restauratie. Klok heeft achtdaags uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 39 cm. In redelijke staat.

Beeld, 'Kat' naar Pompon.
Resultaat: 260 EUR

Grote Art Deco-stijl bronzen katachtige. Op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd 'Francois Pompon'. Afmeting: 45 cm. In goede staat.

Bloedkoraal armband
Resultaat: 250 EUR

Armband van bloedkoraal met geelgouden sluiting, 585/000. Armband met 3 rijen bloedkoralen, kaasmodel ø 5 mm, bevestigd aan een ovaal gecontourneerde sluiting met 3 bloedkoralen en graveerwerk. Met 2 ...

Gouden armband baksteen
Resultaat: 250 EUR

Gouden armband, 585/000, 3 rijen breed met een baksteenschakel met wit- en geelgoud. voorzien van bakslot met veiligheid. Lengte 18 cm, breedte 5 mm. ca 9,9 gram.

Gouden armband met zirconia
Resultaat: 250 EUR

Sierlijke gouden armband, 585/000, met wit-, rood- en geelgoud versierd met diverse schakels en zirconia's. Breedte 16 mm. Lengte 20 cm. ca 9,2 gram. Als nieuw.

Bloedkoralen collier
Resultaat: 250 EUR

Collier van bloedkoralen, ø 6,5 mm, bevestigd aan een double sluiting met bloedkoraal. Lengte 41 cm. ca 24 gram.

A. Heyboer, 'Vier vrouwen'.
Resultaat: 250 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. 'Vier vrouwen'. Olieverf op papier. Afmeting: 78 x 107 cm. In goede staat.

Guilliaume Corneille, zeefdruk.
Resultaat: 250 EUR

Guilliaume Corneille '81. 1922 - 2010. Nr. 46/200. 'Naakte vrouw met duif'. Zeefdruk op papier. Afmeting: 64 x 50 cm. In goede staat.

Johan van Gesine,'Larens interieur'.
Resultaat: 250 EUR

Johan van Gesine (pseudoniem Cor Bouter, 1888 - 1966). 'Larens interieur, moeder met kinderen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Anton Heyboer
Resultaat: 250 EUR

Anton Heyboer 1968. 1924 - 2005. 'Onschuld komt met het leven'. Ets op papier. Afmeting: 100 x 55 cm. In goede staat.

2 Grote kerk-kandelaren.
Resultaat: 250 EUR

Twee grote 19e eeuwse bronzen kerkelijke kaarskandelaren met gelobte voet. In Barok-stijl. Afmeting: 62 x 18 cm ø. In goede staat.

Beierse helm Raupenheim, 1880
Resultaat: 250 EUR

Antieke Duitse Beierse helm met lederen binnenhelm, Raupenheim. Circa 1880. Afmeting: 24 x 27 x 20 cm. In goede staat.

Percussie geweer, 19e eeuw.
Resultaat: 250 EUR

19e Eeuws percussie kogelgeweer (18 mm.) Voorlader. Circa 1850. Afmeting: 100 cm. In goede staat.

Mariniers sabel
Resultaat: 250 EUR

Oude mariniers sabel met donker gegraveerde ijzeren lemet en messing bewerkt heft. Restauratie grip. Afmeting: 87,5 cm.

Wortelnoten tafelklok, Lenzkirch.
Resultaat: 250 EUR

Antieke Duitse wortelnoten Lenzkirch tafelklok met maanstand. 'Lenzkirch AUG 2 Million Nr.: 089868'. Circa 1900. Met originele sloten, sleutels en bronzen versieringen. Afmeting: 42 x 30 x 20 cm. In g...

Staande Duitse klok, 18e eeuw
Resultaat: 250 EUR

Duitse eikenhouten Barok/Louis Seize staande klok. Circa 1829. Klok heeft een één-dags uurwerk met beschadigde emaille wijzerplaat. Tevens is de klok voorzien van een ster-intarsia in de kast en de kl...

Friese staartklok, Eikenhout
Resultaat: 250 EUR

Grote eikenhouten Louis Seize Friese staartklok met timpaan kap en mooie originele beschildering en patina. Circa 1780. Afmeting: 156 cm. In goede staat.

Friese stoelklok, 18e eeuw.
Resultaat: 250 EUR

18 Eeuws Friese stoelklok met mooie originele polychromie met wekker. Afmeting: 74 x 45 x 25 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Resultaat: 250 EUR

Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met aparte kop. Met latoenkoperen spiegels en mooie beschilderde wijzerplaat. Circa 1800. Afmeting: 150 cm. In goede staat.

Boulle klok
Resultaat: 250 EUR

19e Eeuws Weense boulle pendule met palissanderhouten klokhoofd. Circa 1820. Inleg is volledig intact. Met messing en zilver plated inleg. Klok heeft halfuur-slag uurwerk en touwtjesslinger. Afmeting:...

Engelse staande klok
Resultaat: 250 EUR

Engelse mahoniehouten staande klok met zilverkleurige ( plated) bronzen wijzerplaat. 18e Eeuw. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag met seconden en datum aanduiding.. Afmeting: 205x62x30 cm. In...

Eiken vitrinekast
Resultaat: 250 EUR

Grote Hollandse 19e eeuwse eikenhouten Renaissance-stijl vitrinekast (uitneembaar) met Korintische capitellen en leeuwenkoppen. Afmeting: 213 x 150 x 54 cm. In goede staat.

Schaaps lederen stoel.
Resultaat: 250 EUR

Oude schaaps lederen armleunstoel met houten poten en afgewerkt met koperen nagels.Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 70 x 78 cm. In goede staat.

Eiken ladenkast, Louis Seize
Resultaat: 250 EUR

18e Eeuws eikenhouten Louis Seize commode. Commode bestaat uit twee delen, en heeft vier laden.Met origineel verguld beslag. In goede staat.

Eiken broodspinde
Resultaat: 250 EUR

Duitse, 18e - 19e eeuws één-deurs eikenhouten broodspinde op sledepoten met slot en sleutel. Afmeting: 93 x 45 x 83 cm. In goede staat.

KPM hengselvaas
Resultaat: 250 EUR

Grote Duitse K.P.M. porseleinen ampfora vaas met handgeschilderde florale, goud en phenixen decors. 20e Eeuw. Afmeting: 37,5 x 20 x 14,5 cm ø. In goede staat.

Goldscheider figuur, groot
Resultaat: 250 EUR

Groot antiek Weens keramieken 'Friedrich Goldscheider' figuur. 'Dame met roze jurk'. Titel: 'La tour'. 1895 - 1897. Hoofd + voet gelijmd, rok heeft chip en basement heeft bakfout. Afmeting: 47 cm. In...

Goldscheider figuur, groot.
Resultaat: 250 EUR

Groote antiek Weens keramieken Friedricht Goldscheider figuur met glanzende glazuur. Titel 'Labor', 1895 - 1897. Basis heeft chip, twee vingers beschadigd en haarscheuren in buste. Afmeting: 48 cm. I...

2 Borden, Goud Imari ø 46 cm.
Resultaat: 250 EUR

Twee grote 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotels met florale en goud decors. Afmeting: 46 cm ø. In goede staat.

3 x Grote Delftse dekselvazen.
Resultaat: 250 EUR

Drie grote Delftse keramieken dekselvazen met florale decors, van de 'Porseleyne Fles'. 20e Eeuw. Haarlijnen bij bovenrand van beide vazen. Afmeting: 50 x 23 cm ø. In redelijke staat.

Fürstenberg groep.
Resultaat: 250 EUR

Grote Duitse handbeschilderde 'Fürstenberg' figurengroep. 'Arabische man met schimmel'. 'Handmalerei Sweta'. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 24 x 16 cm. In goede staat.

Engels 'Royal Albert' servies.
Resultaat: 250 EUR

Uitgebreid Engels 'Royal Albert' servies met decor 'Lavender Rose' met florale decor en goudrand. Tweede helft 20e eeuw. Servies bestaat uit: Zes presenteerschalen, koffiepot, theepot, comfoor, zestie...

Doosje met 24 diverse tegels.
Resultaat: 250 EUR

Lot van vierentwintig diverse Hollandse wandtegels met figuren decor. Beschadigingen. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In matig/redelijke staat.

Kristallen karaf met zilveren montuur
Resultaat: 240 EUR

Kristallen karaf met zilveren voet, montuur en stop. Schenkkaraf op zilveren voet met 2 parelranden, 2 zilveren banden met getrembleerde bewerking door middel van een ketting verbonden en een zilveren...

Zilveren schaar met rokhaak, 18e eeuw
Resultaat: 240 EUR

Antieke zilveren schaar, 833/000, met ketting en rokhaak, 18e eeuws. Fraai gevormde schaar versierd met vogels met stalen knipgedeelte. Aan de schaar is een lange jasseronketting bevestigd met daaraa...

Gouden zakhorloge
Resultaat: 240 EUR

Gouden zakhorloge, 585/000, Stowa, mechanisch, ø 48 mm, met leren band voorzien van een gouden vierkant medaillon, 22x22mm. In goede staat

Gouden zakhorloge
Resultaat: 240 EUR

Geelgouden zakhorloge, 585/000, met witte emaille wijzerplaat. met geelgouden voor en achterplaat, en een metalen stofdeksel. Secondewijzer ontbreekt en minutenwijzer is afgebroken, glas ontbreekt. g...

2x Chinees voor-ouder portret.
Resultaat: 240 EUR

Twee antiek 'Chinese voorouder portretten'. Circa 1900. Aquarel op papier. (nieuw ingelegd). Afmeting: 61 x 130 cm. In redelijke staat.

Ivar Kampke
Resultaat: 240 EUR

Ivar Kampke, 1912. 1882 - 1936 Zweden. Dorpsstraat met figuren. Algerije. Gouache op papier. Afmeting: 40 x 35 cm. In goede staat.

Staande klok.
Resultaat: 240 EUR

Antiek Duitse Junghans eikenhouten staande klok, bolkop. Circa 1930. Klok heeft halfuur slag uurwerk op acht gongstaven en een messing wijzerplaat, gewichten en slinger. Afmeting circa 190 x 70 x 34 c...

Mosterdpotje, Meissen.
Resultaat: 240 EUR

Zeldzaam antiek Duits Meissen porseleinen mosterdpotje met florale decors en insecten. Uit de Marcolini periode, eind 18e eeuw. Afmeting: 10,5 cm. In goede staat.

4 Grote Delftse schotels.
Resultaat: 240 EUR

Vier grote oude/antieke Delftse aardewerken schotels 'Porseleyne Fles' met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 35 - 36 cm. In goede staat.

2 Porseleinen beelden
Resultaat: 240 EUR

Twee oude/antieke Duitse porseleinen figuren. Eén maal 'Meissen'. Sultan op tapijt. Arm gelijmd, voet weg, vingers eraf. Eén maal 'Nymphenburg'. Ruiter te paard. Jan Wellem. Circa: 1900. Afmeting: 18 ...

Constant, 'Zelfportret'
Resultaat: 235 EUR

Constant. 1920 - 2005. 'Man met palet en penselen'. Nr.: 11/215. Lithografie op papier. Afmeting: 41 x 61 cm. In goede staat.

Gouden collier met hanger
Resultaat: 230 EUR

Gouden collier en hanger, 585/000 met blauw saffier en briljanten. Langwerpige hanger, lengte 2.8 cm, in de vorm van een vierkant en zeshoek bezet met 24 briljant geslepen diamanten, totaal 0.48 crt. ...

Hollandse meesterdegen.
Resultaat: 230 EUR

Antieke Hollandse meesterdegen door 'J.P. Mol - Breda'. Model 1896. Messing met hoornen heft, met leeuwenkop en wapenschild. Lichte oxydatie. Afmeting: 98,5 cm. In goede staat.

2 Aardewerken potten (3 grepen)
Resultaat: 230 EUR

Twee grote 18e - 19e eeuwse bruin geglazuurde steengoed voorraadpotten met hengsels. Hengsels gerestaureerd. Afmeting: 36 - 40 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren Art-Deco schaal
Resultaat: 225 EUR

Grote zilveren schaal, 835/000, Art Deco. Ovale gehamerde schaal met bollopende rand met 2 strakke brede grepen met opliggende rand. MT.: - 34x21x7cm, ca 614 gram. In goede staat

Zilveren bloemensteker
Resultaat: 225 EUR

Bloemensteker met ronde zilveren onderschaal, 925/000, en glazen inzetstuk voor bloemen. ø 19x13cm. MT.: Levi & Salaman, Birmingham jl.: R: 1916. In goede staat.

Anton Mauve, 'Landschap, herder met schapen'.
Resultaat: 225 EUR

Anton Mauve 1838 - 1888. 'Landschap, herder met schapen'. Houtskool op papier. Afmeting: 15 x 13 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, 17e-18e eeuw.
Resultaat: 225 EUR

Ongesigneerd. 17e - 18e Eeuw. 'Interieur met figuren'. Inschilderingen + verf laat iets los. Behoeft restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: 37 x 26 cm. In redelijke staat.

A. Verhulst, 'Romantisch landschap'
Resultaat: 225 EUR

A. Verhulst, 20e eeuw. 'Romantisch landschap met figuren en kerk'. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.

H. Backers
Resultaat: 225 EUR

H. Backers. Circa: 1930. 'Schelpenvissers'. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 90 cm. In goede staat.

Oosterse gegraveerde paardenschedel
Resultaat: 225 EUR

Oude Oosterse gegraveerde benen paardenschedel. 20e Eeuw. Afmeting: 40 x 15 x 20 cm. In goede staat.

Duitse cavalerie sabel
Resultaat: 225 EUR

19e Eeuws Duitse cavalerie sabel met houten heft en wapen. Zonder schede. Model '1890 Weijersberg Solingen'. Lichte oxydatie. In goede staat.

Antiek politie zwaard
Resultaat: 225 EUR

Antiek politie zwaard. 19e Eeuw. Gemaakt van plated messing, met origineel lederen schede. Afmeting: 71,5 cm. In goede staat.

Bajonet (onbekend)
Resultaat: 225 EUR

Amerikaanse bajonet (?) Onduidelijk gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 34 cm. In goede staat.

Engelse commando dolk
Resultaat: 225 EUR

Oude Engelse commando dolk (Nr. 2) met bronzen dolk en lederen schede. WO II. Afmeting: 34 cm. In goede staat.

'Walther' seinpistool, 1940.
Resultaat: 225 EUR

Oude lichtkogel seinpistool. WO II of ouder. 'Walther Zella Mehlis (Thur)'. Circa: 1940. Gemerkt en genummerd met adelaar en hart. Afmeting: 24 cm. In goede staat.

Delftse pendule
Resultaat: 225 EUR

Antieke Delftse porseleinen fles pendule met origineel Frans uurwerk. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Circa 1890. Afmeting: 39 x 25 x 16 cm. In goede staat.

3-Delig klokkenstel.
Resultaat: 225 EUR

Groot drie-delig bronzen Italiaans klokkenstel. Tweede helft 20e eeuw. Met mechanisch achtdaags-uurwerk en halfuur-slag op dubbele bel. Afmeting: 61 x 36 x 13 cm. en 60 x 35 cm ø. In goede staat.

Porseleinen klok, Schwarzwald
Resultaat: 225 EUR

19e Eeuwse Franse porseleinen pendule. Circa: 1840. Stijl, 'Jacob Petit' met Achtdaags-uurwerk, touwtjesslinger en halfuur-slag. Basis gelijmd. Figuur, geweer beschadigd. Afmeting: 40 x 21 x 9cm. In m...

Schaap lederen stoel
Resultaat: 225 EUR

Oude schaaps lederen armleunstoel met houten poten en afgewerkt met koperen nagels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 68 x 77 x 76 cm. In goede staat.

Low board (iepen)
Resultaat: 225 EUR

Antieke iepenhouten Engelse Low board met drie lades en twee deurtjes met origineel beslag. Circa: 1920. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 41 x 162 x 43 cm. In goede staat.

Secretaire, mahonie.
Resultaat: 225 EUR

Hollandse mahoniehouten Empire secretaire met wit marmeren blad. Circa: 1835. Krimpnaden, verder in goede staat. Afmeting: 157 x 45 x 100 cm. In goede staat.

Halspiegel met putti
Resultaat: 225 EUR

Grote antieke halspiegel met putti en originele verzilvering. Minimale beschadiging. 19e Eeuw. Afmeting: 163 x 83 cm. In goede staat.

2 x Oosterse figuren.
Resultaat: 225 EUR

Twee 19e eeuwse Oosterse Franse figuren van compositie metaal en gepatineerd. 'Man met fez en snaarinstrument' en 'Dansende vrouw met bellen in haar handen'. Afmeting: 52 - 60 cm. In goede staat.

Bronzen zelfportret Dali
Resultaat: 225 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Masker naar Salvador Dali. Gesigneerd Dali. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

Bronzen buste Jezus Christus, Ca. 1900.
Resultaat: 225 EUR

Grote antieke bronzen buste 'Jezus Christus'. Circa 1900. Afmeting: 38 x 38 x 16 cm. In goede staat.

Zilveren overlay parfumflacon
Resultaat: 225 EUR

Oude zilver overlay Jugendstil-stijl parfumflacon, 20e eeuw. Monogram J.B.D. Afmeting: 17 cm. In goede staat.