Ferrucio Rontini, 1930. Italiaanse school, 1893 - 1964. 'Italiaanse boerderij met boerin en kip'. Olieverf op paneel. Afmeting: 42 x 26 cm. In goede staat.
J. Padilla. 20e eeuw. Spaanse school. 'Edele heer op stijgerend paard'. Olieverf op linnen. Afmeting: 130 x 97 cm. In goede staat.
J. Padilla 20e eeuw Spaanse school, olieverf op linnen, ruiter in harnas op stijgerend paard 130x97cm. Cond.: G
Vergulde bronzen Franse cartel pendule. 19e Eeuw. Met achtdaags stil uurwerk, emaille wijzerplaat. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Groot bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Naar Remmington, 'Rustende Indiaan op paard met speer'. Afmeting: 54 x 45 x 20 cm. In goede staat.
Zeldzaam vier-delig antiek Duits 'Meissen' porseleinen kinderservies met opgewerkte bloemen. Circa 1915, Jugendstil. Chips aan bloemen. Afmeting: 4 - 7 cm. In redelijke staat.
Twee grote Delftse keramieken porseleinen sierschotels. Circa: 1900. Eén maal naar 'David Artz'. Eén maal naar 'van de Velde' . Met gecontourneerde omranding. Afmeting: ø 41 cm. In goede staat.
Kruidenset met kristal en zilver, 950/000. Twee specerijenschaaltjes en een mosterdpotje. De specerijenschaaltjes hebben een schuitvormig kristallen bakje met geslepen kartelrand en zijn geplaatst op...
Zilveren bestek, 833/00, bestaande uit 5 lepels en 6 vorken met lofje, MT.: W.H.Woortman, Amsterdam, jl.:h:1867, 2 lepels, een vork en een sauslepel. Totaal ca 970 gram. In redelijk goede staat
Gerard Krol. 1882 - 1950, Enschede. 'Buurse beek met vrouw op brug'. Olieverf op paneel. Afmeting: 31 x 40 cm. In goede staat.
Henk Schuring. 1928 - 1984. Kunststof gegoten modern kunstwerk. Circa: 1960. Afmeting: 42 x 37 x 10 cm. In goede staat.
Tilly Moes. 1899 - 1979. 'Glazen vaas met rozen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
J.W. van Trirum. 'Romantisch Hollands ijsgezicht met figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Antieke Franse porseleinen 'Tete Jumeau' pop, door Simon & Halby. Gemerkt 'Tete Jumeau'. Circa 1900. Met geleed Frans lichaam en mohair pruik. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Voor-oorlogse 'Klewang' sabel in originele schede. Gemerkt 'Hembrug'. Afmeting: 78 cm. In goede staat.
Duitse drie-delige eikenhouten gesigneerde Barok, Louis Seize staande klok. 'J.J. Schröder Ödingen'. Klok heeft afneembare 'Uhrenkopf' kop en een achtdaags-uurwerk met slagwerk op twee bellen. Wijzerp...
Oude Japanse lakwerk bestekkast met diverse lades en natuurstenen gesneden Geishas in landschap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 x 36 x 56 cm. In goede staat.
19e Eeuws Hollandse eikenhouten miniatuur kinderkabinet. Afmeting: 68 x 30 x 54 cm. In goede staat.
Hollandse Barok-stijl wortelnoten porseleinkast . Tweede helft 20e eeuw. (nieuwprijs was Fl. 5.000,- gulden). Afmeting: 200 x 130 x 40 cm. In zeer goede staat.
Groot handgeknoopt Bidjar tapijt met mooie kleuren combinatie. Onder andere: Rood, blauw, groen. Afmeting: 228 x 332 cm. In zeer goede staat.
Grote bronzen hertenkop op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 68 x 50 x 30 cm. In goede staat.
Duits 'Meissen' porseleinen veulen. Gemerkt 'Weiss A. 1237.59'. Afmeting: 15 x 19 x 7 cm. In goede staat.
Twee grote Delftse Porseleyne Fles keramieken sier-wandschotels met gecontourneerde omranding. 20e Eeuw. Eén maal naar Frans Hals. Eén maal naar Rubens. Afmeting: 41,5 x 42,5 cm. In goede staat.
Haber Haifa (Israël), 1952. Naife school. Titel: Seder (= Maaltijd). Joods gebruik. Olieverf op paneel. Afmeting: 77 x 49 cm. In goede staat.
Kristallen karaf met zilveren voet, montuur en stop. Schenkkaraf op zilveren voet met 2 parelranden, 2 zilveren banden met getrembleerde bewerking door middel van een ketting verbonden en een zilveren...
Geelgouden staafspeld met 2 streekhangers met bloedkoraal, 585/000. Staafbroche met hangers versierd met bloemen uit knopjes en ovale hangers uit knopjes en getorst draad met in het midden een ovale b...
Antieke Franse schildpad boulle klok. Circa: 1800. Zijkanten mist boulle. Behoeft restauratie. Klok heeft achtdaags uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 39 cm. In redelijke staat.
Grote Art Deco-stijl bronzen katachtige. Op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd 'Francois Pompon'. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Armband van bloedkoraal met geelgouden sluiting, 585/000. Armband met 3 rijen bloedkoralen, kaasmodel ø 5 mm, bevestigd aan een ovaal gecontourneerde sluiting met 3 bloedkoralen en graveerwerk. Met 2 ...
Gouden armband, 585/000, 3 rijen breed met een baksteenschakel met wit- en geelgoud. voorzien van bakslot met veiligheid. Lengte 18 cm, breedte 5 mm. ca 9,9 gram.
Sierlijke gouden armband, 585/000, met wit-, rood- en geelgoud versierd met diverse schakels en zirconia's. Breedte 16 mm. Lengte 20 cm. ca 9,2 gram. Als nieuw.
Collier van bloedkoralen, ø 6,5 mm, bevestigd aan een double sluiting met bloedkoraal. Lengte 41 cm. ca 24 gram.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. 'Vier vrouwen'. Olieverf op papier. Afmeting: 78 x 107 cm. In goede staat.
Guilliaume Corneille '81. 1922 - 2010. Nr. 46/200. 'Naakte vrouw met duif'. Zeefdruk op papier. Afmeting: 64 x 50 cm. In goede staat.
Johan van Gesine (pseudoniem Cor Bouter, 1888 - 1966). 'Larens interieur, moeder met kinderen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Anton Heyboer 1968. 1924 - 2005. 'Onschuld komt met het leven'. Ets op papier. Afmeting: 100 x 55 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse bronzen kerkelijke kaarskandelaren met gelobte voet. In Barok-stijl. Afmeting: 62 x 18 cm ø. In goede staat.
Antieke Duitse Beierse helm met lederen binnenhelm, Raupenheim. Circa 1880. Afmeting: 24 x 27 x 20 cm. In goede staat.
19e Eeuws percussie kogelgeweer (18 mm.) Voorlader. Circa 1850. Afmeting: 100 cm. In goede staat.
Oude mariniers sabel met donker gegraveerde ijzeren lemet en messing bewerkt heft. Restauratie grip. Afmeting: 87,5 cm.
Antieke Duitse wortelnoten Lenzkirch tafelklok met maanstand. 'Lenzkirch AUG 2 Million Nr.: 089868'. Circa 1900. Met originele sloten, sleutels en bronzen versieringen. Afmeting: 42 x 30 x 20 cm. In g...
Duitse eikenhouten Barok/Louis Seize staande klok. Circa 1829. Klok heeft een één-dags uurwerk met beschadigde emaille wijzerplaat. Tevens is de klok voorzien van een ster-intarsia in de kast en de kl...
Grote eikenhouten Louis Seize Friese staartklok met timpaan kap en mooie originele beschildering en patina. Circa 1780. Afmeting: 156 cm. In goede staat.
18 Eeuws Friese stoelklok met mooie originele polychromie met wekker. Afmeting: 74 x 45 x 25 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met aparte kop. Met latoenkoperen spiegels en mooie beschilderde wijzerplaat. Circa 1800. Afmeting: 150 cm. In goede staat.
19e Eeuws Weense boulle pendule met palissanderhouten klokhoofd. Circa 1820. Inleg is volledig intact. Met messing en zilver plated inleg. Klok heeft halfuur-slag uurwerk en touwtjesslinger. Afmeting:...
Engelse mahoniehouten staande klok met zilverkleurige ( plated) bronzen wijzerplaat. 18e Eeuw. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag met seconden en datum aanduiding.. Afmeting: 205x62x30 cm. In...
Grote Hollandse 19e eeuwse eikenhouten Renaissance-stijl vitrinekast (uitneembaar) met Korintische capitellen en leeuwenkoppen. Afmeting: 213 x 150 x 54 cm. In goede staat.
Oude schaaps lederen armleunstoel met houten poten en afgewerkt met koperen nagels.Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 70 x 78 cm. In goede staat.
18e Eeuws eikenhouten Louis Seize commode. Commode bestaat uit twee delen, en heeft vier laden.Met origineel verguld beslag. In goede staat.
Duitse, 18e - 19e eeuws één-deurs eikenhouten broodspinde op sledepoten met slot en sleutel. Afmeting: 93 x 45 x 83 cm. In goede staat.
Grote Duitse K.P.M. porseleinen ampfora vaas met handgeschilderde florale, goud en phenixen decors. 20e Eeuw. Afmeting: 37,5 x 20 x 14,5 cm ø. In goede staat.
Groot antiek Weens keramieken 'Friedrich Goldscheider' figuur. 'Dame met roze jurk'. Titel: 'La tour'. 1895 - 1897. Hoofd + voet gelijmd, rok heeft chip en basement heeft bakfout. Afmeting: 47 cm. In...
Groote antiek Weens keramieken Friedricht Goldscheider figuur met glanzende glazuur. Titel 'Labor', 1895 - 1897. Basis heeft chip, twee vingers beschadigd en haarscheuren in buste. Afmeting: 48 cm. I...
Twee grote 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotels met florale en goud decors. Afmeting: 46 cm ø. In goede staat.
Drie grote Delftse keramieken dekselvazen met florale decors, van de 'Porseleyne Fles'. 20e Eeuw. Haarlijnen bij bovenrand van beide vazen. Afmeting: 50 x 23 cm ø. In redelijke staat.
Grote Duitse handbeschilderde 'Fürstenberg' figurengroep. 'Arabische man met schimmel'. 'Handmalerei Sweta'. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 24 x 16 cm. In goede staat.
Uitgebreid Engels 'Royal Albert' servies met decor 'Lavender Rose' met florale decor en goudrand. Tweede helft 20e eeuw. Servies bestaat uit: Zes presenteerschalen, koffiepot, theepot, comfoor, zestie...
Lot van vierentwintig diverse Hollandse wandtegels met figuren decor. Beschadigingen. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In matig/redelijke staat.
Kristallen karaf met zilveren voet, montuur en stop. Schenkkaraf op zilveren voet met 2 parelranden, 2 zilveren banden met getrembleerde bewerking door middel van een ketting verbonden en een zilveren...
Antieke zilveren schaar, 833/000, met ketting en rokhaak, 18e eeuws. Fraai gevormde schaar versierd met vogels met stalen knipgedeelte. Aan de schaar is een lange jasseronketting bevestigd met daaraa...
Gouden zakhorloge, 585/000, Stowa, mechanisch, ø 48 mm, met leren band voorzien van een gouden vierkant medaillon, 22x22mm. In goede staat
Geelgouden zakhorloge, 585/000, met witte emaille wijzerplaat. met geelgouden voor en achterplaat, en een metalen stofdeksel. Secondewijzer ontbreekt en minutenwijzer is afgebroken, glas ontbreekt. g...
Twee antiek 'Chinese voorouder portretten'. Circa 1900. Aquarel op papier. (nieuw ingelegd). Afmeting: 61 x 130 cm. In redelijke staat.
Ivar Kampke, 1912. 1882 - 1936 Zweden. Dorpsstraat met figuren. Algerije. Gouache op papier. Afmeting: 40 x 35 cm. In goede staat.
Antiek Duitse Junghans eikenhouten staande klok, bolkop. Circa 1930. Klok heeft halfuur slag uurwerk op acht gongstaven en een messing wijzerplaat, gewichten en slinger. Afmeting circa 190 x 70 x 34 c...
Zeldzaam antiek Duits Meissen porseleinen mosterdpotje met florale decors en insecten. Uit de Marcolini periode, eind 18e eeuw. Afmeting: 10,5 cm. In goede staat.
Vier grote oude/antieke Delftse aardewerken schotels 'Porseleyne Fles' met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 35 - 36 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Duitse porseleinen figuren. Eén maal 'Meissen'. Sultan op tapijt. Arm gelijmd, voet weg, vingers eraf. Eén maal 'Nymphenburg'. Ruiter te paard. Jan Wellem. Circa: 1900. Afmeting: 18 ...
Constant. 1920 - 2005. 'Man met palet en penselen'. Nr.: 11/215. Lithografie op papier. Afmeting: 41 x 61 cm. In goede staat.
Gouden collier en hanger, 585/000 met blauw saffier en briljanten. Langwerpige hanger, lengte 2.8 cm, in de vorm van een vierkant en zeshoek bezet met 24 briljant geslepen diamanten, totaal 0.48 crt. ...
Antieke Hollandse meesterdegen door 'J.P. Mol - Breda'. Model 1896. Messing met hoornen heft, met leeuwenkop en wapenschild. Lichte oxydatie. Afmeting: 98,5 cm. In goede staat.
Twee grote 18e - 19e eeuwse bruin geglazuurde steengoed voorraadpotten met hengsels. Hengsels gerestaureerd. Afmeting: 36 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Grote zilveren schaal, 835/000, Art Deco. Ovale gehamerde schaal met bollopende rand met 2 strakke brede grepen met opliggende rand. MT.: - 34x21x7cm, ca 614 gram. In goede staat
Bloemensteker met ronde zilveren onderschaal, 925/000, en glazen inzetstuk voor bloemen. ø 19x13cm. MT.: Levi & Salaman, Birmingham jl.: R: 1916. In goede staat.
Anton Mauve 1838 - 1888. 'Landschap, herder met schapen'. Houtskool op papier. Afmeting: 15 x 13 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 17e - 18e Eeuw. 'Interieur met figuren'. Inschilderingen + verf laat iets los. Behoeft restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: 37 x 26 cm. In redelijke staat.
A. Verhulst, 20e eeuw. 'Romantisch landschap met figuren en kerk'. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.
H. Backers. Circa: 1930. 'Schelpenvissers'. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 90 cm. In goede staat.
Oude Oosterse gegraveerde benen paardenschedel. 20e Eeuw. Afmeting: 40 x 15 x 20 cm. In goede staat.
19e Eeuws Duitse cavalerie sabel met houten heft en wapen. Zonder schede. Model '1890 Weijersberg Solingen'. Lichte oxydatie. In goede staat.
Antiek politie zwaard. 19e Eeuw. Gemaakt van plated messing, met origineel lederen schede. Afmeting: 71,5 cm. In goede staat.
Amerikaanse bajonet (?) Onduidelijk gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Oude Engelse commando dolk (Nr. 2) met bronzen dolk en lederen schede. WO II. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Oude lichtkogel seinpistool. WO II of ouder. 'Walther Zella Mehlis (Thur)'. Circa: 1940. Gemerkt en genummerd met adelaar en hart. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Antieke Delftse porseleinen fles pendule met origineel Frans uurwerk. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Circa 1890. Afmeting: 39 x 25 x 16 cm. In goede staat.
Groot drie-delig bronzen Italiaans klokkenstel. Tweede helft 20e eeuw. Met mechanisch achtdaags-uurwerk en halfuur-slag op dubbele bel. Afmeting: 61 x 36 x 13 cm. en 60 x 35 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse Franse porseleinen pendule. Circa: 1840. Stijl, 'Jacob Petit' met Achtdaags-uurwerk, touwtjesslinger en halfuur-slag. Basis gelijmd. Figuur, geweer beschadigd. Afmeting: 40 x 21 x 9cm. In m...
Oude schaaps lederen armleunstoel met houten poten en afgewerkt met koperen nagels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 68 x 77 x 76 cm. In goede staat.
Antieke iepenhouten Engelse Low board met drie lades en twee deurtjes met origineel beslag. Circa: 1920. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 41 x 162 x 43 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Empire secretaire met wit marmeren blad. Circa: 1835. Krimpnaden, verder in goede staat. Afmeting: 157 x 45 x 100 cm. In goede staat.
Grote antieke halspiegel met putti en originele verzilvering. Minimale beschadiging. 19e Eeuw. Afmeting: 163 x 83 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Oosterse Franse figuren van compositie metaal en gepatineerd. 'Man met fez en snaarinstrument' en 'Dansende vrouw met bellen in haar handen'. Afmeting: 52 - 60 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Masker naar Salvador Dali. Gesigneerd Dali. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen buste 'Jezus Christus'. Circa 1900. Afmeting: 38 x 38 x 16 cm. In goede staat.
Oude zilver overlay Jugendstil-stijl parfumflacon, 20e eeuw. Monogram J.B.D. Afmeting: 17 cm. In goede staat.