Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Fürstenberg figuur.
Startprijs 100 EUR

Groot Duits 'Fürstenberg' porselein figuur. 'Handbeschilderd Sweta'. 'Harlekijn met kaarten'. Arm gelijmd. 20e Eeuw. Afmeting: 20 cm. In redelijke staat.

Fürstenberg figuur.
Resultaat: 100 EUR

Duitse handbeschilderde 'Fürstenberg' figuur. Handgemerkt 'S.S'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 23 x 19 x 9 cm. In goede staat.

Fürstenberg figuur.
Resultaat: 100 EUR

Duitse handbeschilderde 'Fürstenberg' figuur. 'Chique dame'. 20e Eeuw. Handgemerkt 'Sweta Ragonde'. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

Fürstenberg figuur.
Startprijs 60 EUR

Duitse handbeschilderde 'Fürstenberg' figuur. 'Man met hond'. 20e Eeuw. Handgemerkt 'S.S'. Afmeting: 13 cm. In goede staat.

Fürstenberg figuur.
Resultaat: 100 EUR

Duits 'Fürstenberg' porselein figuur. 'Man met lange baard'. 'Handbemalt Sweta'. 20e Eeuw. Afmeting: 21,5 cm. In goede staat.

Fürstenberg figuur.
Startprijs 60 EUR

Duitse handbeschilderde 'Fürstenberg' figuur. 'Edele heer'. 20e Eeuw. In hand mist waarschijnlijk iets. Handgemaakt 'S.S'. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

Fürstenberg figuur.
Resultaat: 80 EUR

Duits 'Fürstenberg' porselein figuur. 'Harlekijn'. 'Handbemalt S.S'. 20e Eeuw. Afmeting: 20 cm. In goede staat.

2 x Chinese vaas
Resultaat: 1.300 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met teksten, figuren en florale decor. Grotere vaas gaaf + gemerkt. Vaas met vazen + florale decor, chips bovenrand. Afmeting: 23 - 28 cm. In redelijk/goede s...

6 x Gemberpot, (blauw).
Resultaat: 50 EUR

Zes oude/antieke Chinees porseleinen gemberpotten. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 9 cm ø. In goede staat.

6 x Gemberpot (blauw)
Resultaat: 50 EUR

Zes oude/antieke Chinees porseleinen gemberpotten. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 9 cm ø. In goede staat.

5 x Gemberpot, Kantonees.
Resultaat: 50 EUR

Vijf Chinees porseleinen gemberpotten. 20e Eeuw. Onder andere: 'Familie Verte' en 'Kantonees'. Afmeting: 11 -13 cm. In goede staat.

5 x Chinees blauwe potjes.
Resultaat: 60 EUR

Vijf Chinese porseleinen dekselpotten. 20e Eeuw. Twee gemberpotten en drie dekselpotten. Gemerkt. Afmeting: 12 - 22 cm. In goede staat.

Grote blauwe Delftse Fayence sierschotel
Resultaat: 100 EUR

Grote 18e eeuwse 'Delftse Fayence' sierschotel met chinoiserie decor en gecontourneerde omranding, één haarlijn. Afmeting: ø 36,5 cm. In redelijk/goede staat.

3 x Set Chinese borden
Resultaat: 40 EUR

Drie sets oude Chinees porseleinen borden met florale decors. Onder andere Kantonees. 20e Eeuw. Minimale chip mogelijk. Afmeting: ø 20 - 22,5 cm. In goede staat.

2 Chinese gemberpotten met deksel
Resultaat: 50 EUR

Twee grote Chinees porseleinen gemberpotten met tekens + florale decor. 19e - 20e Eeuw. Beide potten hebben chips. Afmeting: 23 x 17 cm ø. In redelijke staat.

9x Chinese vaas

Negen Chinees porseleinen vazen met florale decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 12 - 16 cm. In goede staat.

2 Chinese gemberpotten
Resultaat: 40 EUR

Twee grote antieke Chinees porseleinen gemberpotten met florale decors. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 21 x 18 cm ø. In goede staat.

Chinees porseleinen Geisha met hond.
Startprijs 110 EUR

Oud/antiek Chinees porseleinen beeld met goud decor. 'Geisha met hondje'. Circa: 1900. Afmeting: 29 cm. Craquelé. Verder in goede staat.

Oosters wit beeld
Startprijs 110 EUR

Oud/antiek Chinees porseleinen figuur met goud decor. Circa: 1900. Afmeting: 30,5 cm. In goede staat.

3x Trekpotje + kom
Resultaat: 50 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen trekpotjes 'Familie Verte' en één gemerkte Chinees porseleinen schaal. Afmeting: circa 14 x 12 x 9 cm. en 5 x 15,2 cm ø. In goede staat.

Blauwe opengewerkte vaas
Startprijs 50 EUR

Chinese opengewerkte porseleinen twee-delige vaas met insteekvaas. Zeer fijn gedecoreerd met florale decors. Vaas is gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 27,2 x 17 cm ø. In goede staat.

Set Chinese vazen
Resultaat: 100 EUR

Twee grote Chinees porseleinen vazen. Gemerkt en met tekst. 20e Eeuw. Fijn gedecoreerd met figuren decors. Afmeting: 30 x 12 cm ø. In goede staat.

4x Chinese 'Chicken kom'
Startprijs 80 EUR

Vier oude Chinees porseleinen 'chicken' kommen. 20e Eeuw. Afmeting: 13,5 - 20 cm. In goede staat.

2x Porselein, 19e eeuw.
Startprijs 40 EUR

Twee maal 19e eeuws porselein. Eén grote Frans porseleinen handbeschilderde chocoladekom. Eén Duitse ovale schaal 'Zwiebelmuster', gemerkt 'R'. Afmeting: 21 - 34 cm. In goede staat.

6x Chinese kleine vaasjes
Startprijs 40 EUR

Zes kleine oude Chinese vaasjes. Gemerkt. 20e Eeuw. Twee pijpvazen, twee dekselvazen, twee hoge vazen. Onder andere gedecoreerd met teksten/bloemen/fruit etc. Afmeting: 8 -11,5 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen basement, blauw-wit.
Startprijs 600 EUR

Blauw-witte antieke Chinees porseleinen basement met draken en florale decor. Gemerkt. Afmeting: 3,5 x. 13 x 9,8 cm. In goede staat.

Antiek Chinese vaas.
Resultaat: 300 EUR

Antiek Chinees porseleinen vierkante siervaas met tekst, figuren, olifanten en landschaps decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 30,5 x 16 x 13 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas.
Resultaat: 300 EUR

Antiek Chinees porseleinen knobbelvaas met fijngeschilderde florale en goud decor. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 30,8 x 14 cm ø. In goede staat.

Lotje Kutani, 5 x
Startprijs 50 EUR

Vijf maal antiek Japans porselein. Vier maal (gemerkt) Kutani: Eén theepot, twee bolvazen en één kom. Eén maal Satsuma-vaas. Reparatie. Afmeting: 10 - 20 cm. In redelijk/goede staat.

4 x Chinese kopjes.
Startprijs 180 EUR

Vier antiek Chinees porseleinen kopjes. Eerste helft 20e eeuw. Gemerkt. Twee maal met oranje-goud, draken en paradijsvogel decors. Twee maal met oranje-goud, goudvissen decor. Afmeting: 5,5 x 7,5 cm ø...

2 Chinese hockers
Resultaat: 90 EUR

Twee grote Chinees porseleinen hockers met figuren en florale decor. Deels opengewerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 47 x 32 cm ø. In goede staat.

Porseleinen ei
Startprijs 40 EUR

Groot opengewerkt porseleinen ei, met handbeschilderde bloemen en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 14 cm ø. In goede staat.

Yixing theepot, ca. 1900.
Startprijs 200 EUR

Grote oude/antiek Chinese gesigneerde Yixing theepot met bamboe-greep, voorzien van landschap decors en tekst. Afmeting: 15 x 19 x 12 cm ø. In goede staat.

Doos Delfts aardewerk.
Resultaat: 225 EUR

Lot divers oud/antiek Delfts aardewerk. Onder andere 'Porseleyne Fles', schalen, borden etc.. Beschadigingen mogelijk. Afmeting: 11 - 34 cm. In redelijk/goede staat.

Fürstenberg servies.
Resultaat: 80 EUR

Fürstenberg porseleinen servies met chinoiserie florale decors en opgewerkte rozen. Circa: 1950. Bestaande uit: Theepot, zes kop+schotels, suikerpot, melkkan, twaalf petit four schaaltjes. Minimale ch...

Fürstenberg servies.
Resultaat: 150 EUR

Oud Duits 'Fürstenberg' porseleinen servies met goud decor. Circa: 1950. Bestaande uit: Theekan, melkkan, zes gebaksborden, suikerpot, zes kop+schotels, vaasje. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 - 2...

Antiek servies.
Resultaat: 150 EUR

Uitgebreid Duits porseleinen ontbijtservies met rose florale decors. Gemerkt 'A.W.'. 20e Eeuw. Servies bestaat uit: Drie thee/koffiekannen, twee melkkannen, suikerpot/melkkan, schaal, acht eierdoppen,...

2x Beeld als kandelaar, Fürstenberg
Startprijs 80 EUR

Twee Duitse Furstenberg, handbeschilderd porselein Bergman kandelaar met figuren, 1 vinger ontbreekt. 20e eeuw. 26 cm. Cond.: Redelijk/Goed

4 Fürstenberg beelden
Resultaat: 160 EUR

Vier oude Duitse 'Fürstenberg' porseleinen figuren (bergofficieren). Handbeschilderd. Afmeting: 20 - 21 cm. In goede staat.

2 Duitse beeldjes, hond en kat.
Resultaat: 45 EUR

Grote Duitse keramieken kat en hond. 20e Eeuw. Eén maal porseleinen kat met glazen ogen, gemerkt 'N' met kroon. Eén maal keramieken herdershond, genummerd. Circa: 1930. Pootje gelijmd. Afmeting: 22 - ...

Kavel Duits porselein
Startprijs 60 EUR

Lot Duits keuken porselein + koffiemolen. Eerste helft 20e eeuw. Beschadigingen. Afmeting: 34 x 37 x 49 cm. In redelijke staat.

Servies, Nymphenburg.
Startprijs 250 EUR

Antiek Duits 'Nymphenburg' handbeschilderd porseleinen theeservies. Circa: 1920. Bestaande uit: Theekan (deksel gelijmd), suikerpot, melkkan, zes kop+schotels, zeven losse schotels. Minimale chip moge...

4 Fürstenberg beelden
Resultaat: 150 EUR

Vier oude Duitse 'Fürstenberg' figuren (bergmannen). Twee hamers afgebroken, twee goed. Afmeting: 18 - 20 cm. In redelijk/goede staat.

Meissen 2 delen
Resultaat: 30 EUR

Duitse Meissen porseleinen sauskom + lekschaal, voorzien van rozendecor ( rote rose). Periode: tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 13x31x20. Beiden in goede staat.

3 x Fürstenberg cakeschaal.
Startprijs 150 EUR

Drie oude Duitse handbeschilderde 'Fürstenberg' porseleinen cakeschalen met diverse portretten naar oude meesters en goud decor. 20e Eeuw. Handgemerkt 'Svetlana Storegesko'. Afmeting: 28 cm ø. In goed...

Lot divers serviesgoed.
Startprijs 50 EUR

Lot Duits handbeschilderd serviesgoed, divers. Onder andere: Hutschenreuther, Fürstenberg, met florale en goud decors. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 9 - 30 cm. In goede staat.

2x K.P.M. bord
Startprijs 80 EUR

Twee antiek Duitse K.P.M. porseleinen sierborden met gebouwen. Circa: 1900. Afmeting: ø 26 cm. In goede staat.

3-Delig Meissen kop+schotel set.
Resultaat: 50 EUR

Drie delig Duits 'Meissen' porseleinen kop en schotel set met goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 8 x 13 cm ø. In goede staat.

Rosenthal servies, classic
Startprijs 150 EUR

Duits Rosenthal serviesgoed, decor 'Classic'. Servies heeft handbeschilderd goud decor. Handbeschilderd 'A.H.'. 20e Eeuw. Servies bestaat uit onder andere: Vijf schalen, twee dekselschalen, één sausko...

Servies, Petrus Regout
Startprijs 125 EUR

Uitgebreid antiek Petrus Regout Maastricht servies. Decor 'Bouquet Bleu'. Bestaande uit: Theepot, melkkan, suikerpot, botervloot, vier platte schalen, drie terrines, één diepe schaal, elf kop+schotels...

3 KPM vazen, beschilderd
Startprijs 150 EUR

Drie oude Duitse K.P.M. porseleinen handbeschilderde vazen door S.S. Met landschappen en gouddecors. 20e Eeuw, 28 cm, 1 chip, Cond.: Redelijk/Goed

2 Porseleinen beelden
Resultaat: 240 EUR

Twee oude/antieke Duitse porseleinen figuren. Eén maal 'Meissen'. Sultan op tapijt. Arm gelijmd, voet weg, vingers eraf. Eén maal 'Nymphenburg'. Ruiter te paard. Jan Wellem. Circa: 1900. Afmeting: 18 ...

Tegeltableau 6-tegels.
Resultaat: 50 EUR

Oud 6-pas tegeltableau met bloemvaas voorstelling in eikenhouten lijst. 20e Eeuw. Afmeting: 41 x 24 cm. In goede staat.

4 Beeldjes Dresden
Resultaat: 60 EUR

Vier oude Duitse dresden porseleinen figuren, Reservist Fehi. 20e Eeuw. handbeschilderd door A.H.Aarst. Een hand afgebroken verder goed. 16-21 cm. Cond.:Redelijk/ Goed

Majolica tegels
Resultaat: 80 EUR

Grote antieke Duitse majolica tegel in eikenhouten omlijsting. 'Trompeter von Säckingen'. Lichte randschade. Afmeting: 51 x 41 cm. In redelijk/goede staat.

5 Porseleinen beeldjes
Resultaat: 70 EUR

Vijf oude Duitse 'Dresden' porseleinen figuren. 20e Eeuw. Twee maal Oosterse musikant, instrument beschadigd. Eén maal man met Barok kleding + hoed, chip. Eén man met koffiekan, kopje kapot. Vrouw met...

Engels 'Royal Albert' servies.
Resultaat: 250 EUR

Uitgebreid Engels 'Royal Albert' servies met decor 'Lavender Rose' met florale decor en goudrand. Tweede helft 20e eeuw. Servies bestaat uit: Zes presenteerschalen, koffiepot, theepot, comfoor, zestie...

Sevres dekselpot
Resultaat: 50 EUR

Franse porseleinen dekselpot met figuren decor en messing montuur. 20e Eeuw. Afmeting: 23,5 x 12 cm ø. In goede staat.

2x Kop + schotel, China.
Startprijs 80 EUR

Twee antiek Chinees porseleinen kop en schotels, octagonaal met peterselie decor. Circa: 1800. Gemerkt 'F'. Eén schotel randschade, één kopje chip. Afmeting: 6,5 x. 12 x 12 cm. In redelijk/goede staat...

2x Schalen B.R.C. Bavaria
Startprijs 50 EUR

Twee antieke porseleinen Duitse Jugendstil schalen met florale decors. Circa: 1915. Gemerkt B.R.C. Bavaria. Afmeting: 26 - 28 cm. In goede staat

3x Chinese borden
Startprijs 900 EUR

Drie antiek Chinees porseleinen borden met swastika's en florale decor. 17e - 18e eeuw. (twee borden met haarlijn). Afmeting: ø 27,2 cm. In redelijk/goede staat.

4x Kop + schotel, China
Startprijs 150 EUR

Vier antiek Chinees porseleinen kop en schotels, octagonaal met peterselie decor. Gemerkt, 18e eeuw. Schotels hebben chips, kopjes hebben chips. Afmeting: 6,3 x 12 x 12 cm. In redelijke staat.

5 x diverse Chinese borden.
Startprijs 250 EUR

Vijf maal 18e eeuwse Chinees porseleinen 'Queng Long' borden, floraal. Eén maal diepe schotel, goed. Eén maal floraal, chip + haarscheur. Eén maal bloemvaas, één chip. Eén maal groot landschap, goed....

3 x Samson bord.
Startprijs 200 EUR

Drie maal 18e eeuws 'Samson' porseleinen borden met vogels en bomen decor. Twee borden chips. Afmeting: 23,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

Chinese groene trekpot, vroeg 20e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Oude Chinees porseleinen trekpot met Familie Verte landschap en goud decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 14 x 19 x 11,5 cm. In goede staat.

2 Japanse Satsuma figuren.
Startprijs 120 EUR

Twee antieke Japanse Satsuma vergulde figuren. Circa: 1900 - 1930. Afmeting: 15 - 17 cm. In goede staat.

Doos met div. Chinees porselein
Resultaat: 40 EUR

Groot lot divers Chinees porselein. 20e Eeuw. Onder andere: Diverse pot soorten, bloempotten, theeflacon, schaaltjes etc. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 6 - 23 cm. In goede staat.

2 Chinese bloempotten
Resultaat: 40 EUR

Twee grote Chinees porseleinen bloempotten met florale en fruit decors. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 22 x 27,5 cm ø. In goede staat.

2 Chinese bloempotten
Resultaat: 80 EUR

Drie grote Chinees porseleinen bloempotten met florale decors. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 21 - 40 cm. In goede staat.

Doos met Chinees porselein
Startprijs 60 EUR

Lot divers oud Chinees porselein. 20e Eeuw. Onder andere: Vazen, theepotten, dekselpotten, borden, schalen etc. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 5 -20 cm. In goede staat.

Doos met div. Chinees porselein
Resultaat: 40 EUR

Groot lot oud Chinees porselein. Onder andere: Dekselvazen, potten, dekseldozen, celadon, capucijner porselein etc. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 7 - 26 cm. In goede staat.

Penselen-aflegger.
Resultaat: 425 EUR

Oude/antieke fijn beschilderde Chinees porseleinen penselen-aflegger. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 4 x 10,5 x 1 cm. In goede staat.

4x Chinese dekselpot
Resultaat: 90 EUR

Vier 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselpotten met florale decors, vogels en teksten. Gemerkt. Afmeting: circa 12 x 13 cm ø. In goede staat.

Chinees bord, 18e eeuw
Startprijs 50 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen bord met florale en symbolen decors. Lichte randglazuurschades. Afmeting: ø 22,3 cm. In goede staat.

2 Imari bekers, 18e eeuw
Startprijs 90 EUR

Twee antieke Imari porseleinen drinkbekers. Circa: 1800. Eén beker haarscheur + chip. Afmeting: 9 x 8,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

2 Yixing trekpotjes.
Startprijs 60 EUR

Twee oude Chinese Yixing trekpotten met tekst en/of bloesem decor. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: ø 11 - ø 12 cm. In goede staat.

Chinese Mei Ping vaas.
Startprijs 300 EUR

Grote oude Chinese porseleinen balustervormige Mei Ping vaas met figuren in landschap en wolken decor. Afmeting: 34,5 x 18,5 cm. In goede staat.

Chinese sierschotel.
Startprijs 300 EUR

Grote oude/antieke Chinees porseleinen sierschotel met diepe omranding, oker-gele glazuur en florale decors. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 6,5 x 31 cm ø. In goede staat.

2x Chinees aardewerk
Startprijs 40 EUR

Twee oude Chinese terracotta geglazuurde figuren (monniken). Eerste helft 20e eeuw. Chips + vingers beschadigd. Afmeting: 16 - 17 cm. In redelijke staat.

Chinese gele vaas
Startprijs 90 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met keizerlijk geel, draak in wolken en florale deocor. 20e Eeuw. Afmeting: 36,5 x 18,5 cm ø. In goede staat.

Chinese Gheisha.
Resultaat: 40 EUR

Oude Chinese natuursteen gestoken Geisha. 20e Eeuw. Afmeting: 19 cm. In goede staat.

5 KPM schoteltjes
Startprijs 50 EUR

Vijf oude/antieke Duitse handbeschilderde 'K.P.M' porseleinen bordjes met florale, vlinders en goud decor. Eerste helft 20 eeuw. Afmeting: 10 - 11 cm. In goede staat.

2x Porseleinen beeld
Startprijs 150 EUR

Twee grote porseleinen figuren groepen (Duitsland). Circa: 1980. (beschadigingen). Afmeting: circa 21 x 29 x 15 cm. In matige staat.

Herend buste, Liszt
Startprijs 70 EUR

Oude Herend porseleinen buste van 'Liszt'. Circa: 1980. Afmeting: 24 cm. In goede staat.

Porseleinen beeldje 'Höchst'.
Startprijs 120 EUR

Antiek Duits 'Höchst' porseleinen figuur. Circa: 1900. 'Vrouw met leeuw, wereldbol en hoorn des overvloeds'. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

Scheibe Alsbach (groepje)
Startprijs 50 EUR

Duitse porseleinen figuren groep. 'Scheibe Alsbach' (G.D.R.) Circa: 1960. Afmeting: 18 cm. In goede staat.

2x Beeldje, (man + vrouw)
Startprijs 70 EUR

Twee porseleinen figuren. Gemerkt 'M'. 19e Eeuw. Onder andere: Vrouw met bloem. In redelijk/goede staat.

3 Beschilderde opengewerkte manden
Resultaat: 80 EUR

Drie oude/antieke Duits porseleinen opengewerkte handbeschilderde manden met figuren, florale en goud decors. Twee maal 'K.P.M'. Eén keer 'Stadt Meissen'. 20e Eeuw. Afmeting: 25 - 27 cm. In goede sta...

4 Fürstenberg beelden
Resultaat: 150 EUR

Vier oude Fürstenberg porseleinen figuren. Handbeschilderd sweta, 20e eeuw. 19-22 cm. Cond.: Goed

5 Fürstenberg beelden
Resultaat: 190 EUR

Vijf oude Duitse Fürstenberg porseleinen figuren, 20e eeuw. Handsbeschilderd door Sweta. 19-23cm. Cond.:Goed

4x Porselein, 'Bing &Grondahl'
Startprijs 130 EUR

Vier oude Bing& Grondahl porseleinen figuren. Baby's door Sven Lindhart. Afmeting: 11,5 cm. In goede staat.

Beeldje, 'Zwerver'.
Startprijs 100 EUR

Italiaans, Napels porseleinen figuur. 20e Eeuw. 'Zwerver met drankfles'. Gesigneerd: J. Callé. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

Chinese draken schotel.
Startprijs 200 EUR

Grote oude Chinees porseleinen gemerkte blauwe draken-schotel. 20e Eeuw. Afmeting: 5 x 24,3 cm ø. In goede staat.

Chinese schotel, blauw met bloem.
Startprijs 300 EUR

Grote oude Chinees porseleinen sierschotel met hoge omranding en blauwe florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 7 x 29 cm ø. In goede staat.

K.P.M. servies.
Startprijs 80 EUR

19e Eeuws 'K.P.M.' porseleinen servies met florale decors. Bestaande uit: Theepot, negen kop + schotels, koffiepot, elf gebaksborden, suikerpot. Afmeting: 8 - 28 cm. In redelijk/goede staat.

5 x Tegeltableau
Resultaat: 95 EUR

Vijf oude/antieke 4-pas florale tegeltableau's. 17e - 18e - 20e eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 26 - 27 cm. In redelijk/goede staat.