34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

Lenzkirch klok van porselein. 3628
Lenzkirch klok van porselein.
Startprijs 300 EUR
Pendule met marmer. 3674
Pendule met marmer.
Startprijs 300 EUR
Staande klok 3690
Staande klok
Startprijs 300 EUR
Schotse staande klok 3712
Schotse staande klok
Startprijs 300 EUR
Bouille klok op console. 3666
Bouille klok op console.
Startprijs 325 EUR
Bronzen directoire pendule. 3560
Bronzen directoire pendule.
Startprijs 350 EUR
Bergische staande klok 3525
Bergische staande klok
Startprijs 400 EUR
Staande klok, Duits 3530
Staande klok, Duits
Startprijs 400 EUR
Klein Frans klokje. 3608
Klein Frans klokje.
Startprijs 400 EUR
Klok met barometer. 3665
Klok met barometer.
Startprijs 400 EUR
Bronzen olifant pendule. 3548
Bronzen olifant pendule.
Startprijs 450 EUR
Klok putti met hond. 3622
Klok putti met hond.
Startprijs 450 EUR
Thermometer pendule. 3624
Thermometer pendule.
Startprijs 450 EUR
Neuchattel, 18e eeuw 3515
Neuchattel, 18e eeuw
Startprijs 500 EUR
Vuurvergulde pendule, Vrouw. 3658
Vuurvergulde pendule, Vrouw.
Startprijs 500 EUR
Set beelden met klok+thermometer. 3659
Set beelden met klok+thermometer.
Startprijs 500 EUR
Pendule. 3660
Pendule.
Startprijs 500 EUR
Klokkenstel, Art Deco 3656
Klokkenstel, Art Deco
Startprijs 550 EUR
Bergische staande klok 3512
Bergische staande klok
Startprijs 600 EUR
Weense driegewichter 3519
Weense driegewichter
Startprijs 600 EUR
Staande klok (Duits) 3531
Staande klok (Duits)
Startprijs 600 EUR
Dubbelzijdige bureauklok, erotisch. 3566
Dubbelzijdige bureauklok, erotisch.
Startprijs 600 EUR
Zaanse klok 3655
Zaanse klok
Startprijs 680 EUR
Bronzen pendule met putti. 3623
Bronzen pendule met putti.
Startprijs 700 EUR