Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Belgisch Art Deco klokkenstel. 3617
Belgisch Art Deco klokkenstel.
Startprijs 40 EUR
Tafelklok, zwart. 3640
Tafelklok, zwart.
Startprijs 50 EUR
Duitse schoolklok. 3678
Duitse schoolklok.
Startprijs 50 EUR
Friese staartklok, Eikenhout 3592
Friese staartklok, Eikenhout
Startprijs 65 EUR
Kleine Friese staartklok, Eikenhout 3597
Kleine Friese staartklok, Eikenhout
Startprijs 65 EUR
Friese staartklok, Eikenhout. 3598
Friese staartklok, Eikenhout.
Startprijs 65 EUR
Kleine Friese staartklok, Wortelnoten 3593
Kleine Friese staartklok, Wortelnoten
Startprijs 70 EUR
Friese staartklok, Mahoniehout. 3602
Friese staartklok, Mahoniehout.
Startprijs 70 EUR
Friese staartklok, Wortelnoten 3603
Friese staartklok, Wortelnoten
Startprijs 70 EUR
Bureauklok met poezen op marmeren voet 3564
Bureauklok met poezen op marmeren voet
Startprijs 80 EUR
Regulateur 3618
Regulateur
Startprijs 80 EUR
Duitse tafelklok, ca. 1890. 3630
Duitse tafelklok, ca. 1890.
Startprijs 80 EUR
Kleine tafelklok, 19e eeuw. 3661
Kleine tafelklok, 19e eeuw.
Startprijs 80 EUR
Schoolklok/Stationsklok. 3635
Schoolklok/Stationsklok.
Startprijs 100 EUR
Tafelklok + slinger. 3700
Tafelklok + slinger.
Startprijs 100 EUR
Staartklok 3697
Staartklok
Startprijs 125 EUR
Tafelklokje (Junghans) 3695
Tafelklokje (Junghans)
Startprijs 140 EUR
Franse glaspendule 3696
Franse glaspendule
Startprijs 140 EUR
Pendule met intarsia 3551
Pendule met intarsia
Startprijs 150 EUR
Westminster tafelklok 3562
Westminster tafelklok
Startprijs 150 EUR
Westminster tafelklok (Junghans) 3567
Westminster tafelklok (Junghans)
Startprijs 150 EUR
Staande klok 3578
Staande klok
Startprijs 150 EUR
Marmeren klokkenstel, zwart 3585
Marmeren klokkenstel, zwart
Startprijs 150 EUR
Tafelklok, 18e-19e eeuw 3672
Tafelklok, 18e-19e eeuw
Startprijs 150 EUR