Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Indonesisch hout+zilv. bestek. 2043
Indonesisch hout+zilv. bestek.
Startprijs 20 EUR
Kinderbeker, WMF. 2058
Kinderbeker, WMF.
Startprijs 20 EUR
Japanse lakdozen (2x) 2097
Japanse lakdozen (2x)
Startprijs 25 EUR
Pers uni standard 2329
Pers uni standard
Startprijs 25 EUR
Barometer. 2374
Barometer.
Startprijs 25 EUR
12 Delen Indonesisch messing 2105
12 Delen Indonesisch messing
Startprijs 30 EUR
3 Delen tin. 2145
3 Delen tin.
Startprijs 30 EUR
Glazen tafelstukje 2252
Glazen tafelstukje
Startprijs 30 EUR
Bewerkte barometer. 2272
Bewerkte barometer.
Startprijs 30 EUR
Tafel menagiere, Jugendstil. 2278
Tafel menagiere, Jugendstil.
Startprijs 30 EUR
Altaarstuk met olifanten. 2294
Altaarstuk met olifanten.
Startprijs 30 EUR
Barometer. 2295
Barometer.
Startprijs 30 EUR
Vergulde aansteker. 2316
Vergulde aansteker.
Startprijs 30 EUR
Hanglamp (messing) 2339
Hanglamp (messing)
Startprijs 30 EUR
Visschaal, Jugendstil. 2061
Visschaal, Jugendstil.
Startprijs 35 EUR
Lot van 5 delen (o.a.: jampot, schaal etc.) 2232
Lot van 5 delen (o.a.: jampot, schaal etc.)
Startprijs 35 EUR
Antiek visbestek 2289
Antiek visbestek
Startprijs 35 EUR
Heilighart beeld. 2296
Heilighart beeld.
Startprijs 35 EUR
2 Oude parasols 2320
2 Oude parasols
Startprijs 35 EUR
4 Delen antiek tin (divers) 2325
4 Delen antiek tin (divers)
Startprijs 35 EUR
Spekstenen beeldje "Aapjes" 2345
Spekstenen beeldje "Aapjes"
Startprijs 35 EUR
Bronzen wierrookpotje 2347
Bronzen wierrookpotje
Startprijs 35 EUR
Antiek slot. 2373
Antiek slot.
Startprijs 35 EUR
5x Aziatische rode beeldjes 2064
5x Aziatische rode beeldjes
Startprijs 40 EUR