Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Parelcollier en armband 383
Parelcollier en armband
Startprijs 20 EUR
Set zilveren sieraden 585
Set zilveren sieraden
Startprijs 20 EUR
2 Broches, munt en portret 635
2 Broches, munt en portret
Startprijs 20 EUR
Vergulde oorstekers met groen agaat 735
Vergulde oorstekers met groen agaat
Startprijs 20 EUR
Medaille 437
Medaille
Startprijs 25 EUR
Zilveren ring met paarse steen 578
Zilveren ring met paarse steen
Startprijs 25 EUR
Zilveren collier met markesiet 786
Zilveren collier met markesiet
Startprijs 25 EUR
Collier gitten 385
Collier gitten
Startprijs 30 EUR
Collier ruwe barnsteen 434
Collier ruwe barnsteen
Startprijs 30 EUR
Zilveren gourmetarmband 482
Zilveren gourmetarmband
Startprijs 30 EUR
Set zilveren sieraden 626
Set zilveren sieraden
Startprijs 30 EUR
Zilver rosé collier met hanger 710
Zilver rosé collier met hanger
Startprijs 30 EUR
Collier van grijze agaatkralen 711
Collier van grijze agaatkralen
Startprijs 30 EUR
Collier van bloedkoraaltakjes 758
Collier van bloedkoraaltakjes
Startprijs 30 EUR
Zilveren zakhorloge, dames 815
Zilveren zakhorloge, dames
Startprijs 30 EUR
Armband met lakwerk 816
Armband met lakwerk
Startprijs 30 EUR
Zilveren armband 476
Zilveren armband
Startprijs 35 EUR
Grote zilveren bloemhanger 579
Grote zilveren bloemhanger
Startprijs 35 EUR
Armband parelmoer (flexibel). 602
Armband parelmoer (flexibel).
Startprijs 35 EUR
Zilveren collier telraam 651
Zilveren collier telraam
Startprijs 35 EUR
Lot met edelstenen 187
Lot met edelstenen
Startprijs 40 EUR
Dames zakhorloge 260
Dames zakhorloge
Startprijs 40 EUR
Dameshorloge met ketting, zilver 509
Dameshorloge met ketting, zilver
Startprijs 40 EUR
Zilveren plaatarmband 576
Zilveren plaatarmband
Startprijs 40 EUR