34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

2 Tinnen kannen, Kraantjes + snavelkan. 2141
2 Tinnen kannen, Kraantjes + snavelkan.
Startprijs 50 EUR
Messing lamp 2168
Messing lamp
Startprijs 50 EUR
2 Bureausets 2228
2 Bureausets
Startprijs 50 EUR
Chinese bronzen urnvaas 2250
Chinese bronzen urnvaas
Startprijs 50 EUR
Deurslot, 18e eeuw (Barok) 2254
Deurslot, 18e eeuw (Barok)
Startprijs 50 EUR
Indonesische bronzen vaas. 2269
Indonesische bronzen vaas.
Startprijs 50 EUR
Spuit apparaat. 2283
Spuit apparaat.
Startprijs 50 EUR
Barometer 2304
Barometer
Startprijs 50 EUR
Lot o.a. plated 2318
Lot o.a. plated
Startprijs 50 EUR
Schriftstuk, 1695. 2155
Schriftstuk, 1695.
Startprijs 55 EUR
Cloisonné schotel 2031
Cloisonné schotel
Startprijs 60 EUR
Cloissone trekpotje, 19e eeuw. 2069
Cloissone trekpotje, 19e eeuw.
Startprijs 60 EUR
Lot van 5 plated kandelaren 2082
Lot van 5 plated kandelaren
Startprijs 60 EUR
Zware koperen aker 2101
Zware koperen aker
Startprijs 60 EUR
4x Houten vaten. 2130
4x Houten vaten.
Startprijs 60 EUR
Spiegeltje, Roccoco-stijl. 2137
Spiegeltje, Roccoco-stijl.
Startprijs 60 EUR
Engelse porseleinen kan met tinnendeksel. 2147
Engelse porseleinen kan met tinnendeksel.
Startprijs 60 EUR
Notenhouten theestoof 2187
Notenhouten theestoof
Startprijs 60 EUR
4x Benen snijwerk 2213
4x Benen snijwerk
Startprijs 60 EUR
2x Miniatuurportret 2225
2x Miniatuurportret
Startprijs 60 EUR
Keukenbak+koperen beker 2261
Keukenbak+koperen beker
Startprijs 60 EUR
Douwe Egberts koffiemolen. 2268
Douwe Egberts koffiemolen.
Startprijs 60 EUR
Tinnen warmhouder. 2270
Tinnen warmhouder.
Startprijs 60 EUR
Miniatuur portret 2287
Miniatuur portret
Startprijs 60 EUR