Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Jukebox, 50-er jaren. 2009
Jukebox, 50-er jaren.

Resultaat:

2.200 EUR

Verkocht
Empire stijl lamp. 2001
Empire stijl lamp.

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
2x Oosters ivoren beelden. 2002
2x Oosters ivoren beelden.

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Goudweegschaalhouder, 17e-18e Eeuw. 2049
Goudweegschaalhouder, 17e-18e Eeuw.

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Oude viool 2201
Oude viool

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Fotocamera op statief 2026
Fotocamera op statief

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
2 x  Franse kaarskandelaar. 2018
2 x Franse kaarskandelaar.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Beeld, 'Sphinx' 2004
Beeld, 'Sphinx'

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Louis Seize stoof, Napoleon III 2015
Louis Seize stoof, Napoleon III

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Boulle likeurkelder. 2008
Boulle likeurkelder.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Ivoren snijwerk 2025
Ivoren snijwerk

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Documentenkist 2088
Documentenkist

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Springbok 2047
Springbok

Resultaat:

420 EUR

Verkocht
Pronklamp met beeld. 2006
Pronklamp met beeld.

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
2 x Petroleumlamp. 2021
2 x Petroleumlamp.

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
2 Japanse cloisonne vazen. 2071
2 Japanse cloisonne vazen.

Resultaat:

310 EUR

Verkocht
Franse sta-lamp 'Paix Travail' 2259
Franse sta-lamp 'Paix Travail'

Resultaat:

310 EUR

Verkocht
Bakbarometer. 2045
Bakbarometer.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
2 Grote kerk-kandelaren. 2023
2 Grote kerk-kandelaren.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Oosterse gegraveerde paardenschedel 2190
Oosterse gegraveerde paardenschedel

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Tafel-petroleumlamp met 2 etages. 2012
Tafel-petroleumlamp met 2 etages.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Antieke buitenlantaarn 2032
Antieke buitenlantaarn

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Barometer in vorm van een bel. 2037
Barometer in vorm van een bel.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Lot tin 2149
Lot tin

Resultaat:

200 EUR