Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Theetafel, bamboe
Resultaat: 70 EUR

Antieke bamboe imitatie theetafel naar metaal of messing. Circa 1910. Afmeting: 79 x 65 x 40 cm. In goede staat.

Bijzettafel, wortelnoten.
Startprijs 25 EUR

Oude Engelse wortelnoten bijzet-tafel met gecontourneerd blad Gesigneerd 'Made by Reprodux Bevan Funnel Ltd. Newhaven England'. 20e Eeuw. Afmeting: 54 x 40 cm ø. In goede staat.

Bed (2 pers.)
Resultaat: 50 EUR

Messing twee-persoons bed . Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 100 x 168 x 200 cm. In goede staat.

Wandvitrine
Resultaat: 35 EUR

Antieke eikenhouten Hollandse wandvitrine in barokstijl. Ca. 1900. Afmeting. 78x82x20 cm. In goede staat.

3 Notenhouten stoelen
Resultaat: 20 EUR

Drie antieke Duitse notenhouten grunderzeit stoelen, omstreeks 1880, Afmeting 97x55x48cm. In redelijk/ goede staat

Hollandse kussenkast.
Resultaat: 140 EUR

Oud Hollandse Renaissance-stijl kussenkast van eikenhout en palissander. Stijlmeubel met ranken en lades (uitneembaar). Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 188 x 60 x 165 cm. In goede staat.

Gestoken spiegel.
Resultaat: 195 EUR

19e Eeuwse houtgestoken eikenhouten spiegel met wapen decor met drie eekhoorns en ranken. Afmeting: 91 x 71 x 8 cm. In goede staat.

4-Laden commode, eikenhout.
Resultaat: 160 EUR

Hollandse 18e eeuwse eikenhouten Barok vier-laden commode met verguld messing beslag. Afmeting: 78 x 94 x 52 cm. In goede staat.

Tegel tafel
Resultaat: 40 EUR

Antieke 18e - 19e eeuwse eikenhouten bijzettafel met twaalf (diverse) wandtegels. Circa: 1920. Enkele beschadigingen. Afmeting: 57 x 55 x 40 cm. In redelijk/goede staat.

Engelse spiegel
Resultaat: 30 EUR

Antiek Engels mahoniehouten ovale spiegel met bandintarsia. Circa 1900. Afmeting: 57 x 47 cm. In goede staat.

Eiken dekenkist.
Resultaat: 100 EUR

Kleine 17e eeuwse Renaissance eikenhouten dekenkist met slede poten en origineel ijzeren beslag. Slot mist, verder in goede staat. Deksel mogelijk later. Afmeting: 54 x 83 x 45 cm. In goede staat.

Zuil/Piedestal, vurenhout.
Resultaat: 45 EUR

Oude vurenhouten, gebeitste zuil/piedestal. 20e Eeuw. Afmeting: 151 x 32 cm ø. In goede staat.

Secretaire, Biedermeier.
Resultaat: 200 EUR

Noord-Duits antiek eikenhouten laat Biedermeier secretaire. Circa 1860. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 125 x 102 x 60 cm. In goede staat.

2x Kinderstoeltje.
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke Hollandse kinderstoelen met biezen zittingen. Circa 1900. Eén maal eikenhout, één maal beukenhout. Afmeting: 63 - 70 cm. In goede staat.

Staande scheerspiegel.
Startprijs 160 EUR

Hollandse Willem III notenhouten scheerspiegel met lade. Circa: 1870. Afmeting: 173 x 43 x 43 cm. In goede staat.

Mahoniehouten chaise lounge
Startprijs 200 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten chaise lounge in Louis Seize-stijl met goede lichtblauwe stoffering en kopernagels. Afmeting: 84 x 191 x 66 cm. In goede staat.

Eiken Empire commode.
Resultaat: 200 EUR

Vroeg 19e eeuws Hollandse eikenhouten Empire vier-laden commode. Afmeting: 47 x 107 x 97 cm. In goede staat.

Teakhouten vitrinekast
Resultaat: 120 EUR

Teakhouten barok vitrinekast met twee glazen deuren. Zijkanten zijn ook met glas. met lades en staand op klauwpoten, 20e eeuw. Naar oud voorbeeld. . Afmeting. 170x100x50 cm. In goede staat.

Eethoek: Tafel met 4 stoelen
Resultaat: 120 EUR

Italiaanse notenhouten eethoek, uittrektafel met vier stoelen, stijlmeubels. Tweede helft 20e eeuw ) met mooie Biedermeier-stijl stoffering. Afmeting. 75x110x170 cm., 75x110x220 cm. en 106x50x46 cm. ...

Bijzettafeltje (spinnekop)
Resultaat: 140 EUR

Antieke theetafel, 19e eeuw. Met uitschuifbare bladen en wortelnoten blad met vogel intarsia (krimpnaad). Afmeting: 74 x 53 x 74 cm. In redelijk/goede staat.

Meidenkast, mahonie
Startprijs 100 EUR

Hollands antiek mahoniehouten Louis Philoppe penantkast met gebogen front (zijkanten krimpnaad). Circa 1870. Afmeting: 103 x 45 x 100 cm. In redelijk/goede staat.

Damesbureau met inleg.
Resultaat: 150 EUR

Antiek Frans notenhouten damesbureau met florale intarsia en vergulde bronzen versieringen. Circa: 1900. Afmeting: 90 x 66 x 43 cm. In goede staat.

Zoutkast, 18e eeuw.
Resultaat: 100 EUR

Grote 18e eeuws Duitse Barok eikenhouten gestoken zout-wandkast met schuif en datering 1798. Afmeting: 60 x 42 x 31 cm. In goede staat.

Zoutkast, 18e eeuw.
Resultaat: 100 EUR

Grote 18e eeuws Duitse Barok eikenhouten gestoken zout-wandkast met originele polychromie. Anno 1761. Afmeting: 61 x 40 x 32 cm. In goede staat.