34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

Theetafel, bamboe 4260
Theetafel, bamboe

70 EUR

Bijzettafel, wortelnoten. 4256
Bijzettafel, wortelnoten.
Startprijs 25 EUR
Bed (2 pers.) 4254
Bed (2 pers.)

50 EUR

Wandvitrine 4249
Wandvitrine

35 EUR

3 Notenhouten stoelen 4248
3 Notenhouten stoelen

20 EUR

Hollandse kussenkast. 4243
Hollandse kussenkast.

140 EUR

Gestoken spiegel. 4241
Gestoken spiegel.

195 EUR

4-Laden commode, eikenhout. 4237
4-Laden commode, eikenhout.

160 EUR

Tegel tafel 4234
Tegel tafel

40 EUR

Engelse spiegel 4226
Engelse spiegel

30 EUR

Eiken dekenkist. 4220
Eiken dekenkist.

100 EUR

Zuil/Piedestal, vurenhout. 4213
Zuil/Piedestal, vurenhout.

45 EUR

Secretaire, Biedermeier. 4197
Secretaire, Biedermeier.

200 EUR

2x Kinderstoeltje. 4194
2x Kinderstoeltje.

50 EUR

Staande scheerspiegel. 4188
Staande scheerspiegel.
Startprijs 160 EUR
Mahoniehouten chaise lounge 4178
Mahoniehouten chaise lounge
Startprijs 200 EUR
Eiken Empire commode. 4177
Eiken Empire commode.

200 EUR

Teakhouten vitrinekast 4162
Teakhouten vitrinekast

120 EUR

Eethoek: Tafel met 4 stoelen 4161
Eethoek: Tafel met 4 stoelen

120 EUR

Bijzettafeltje (spinnekop) 4155
Bijzettafeltje (spinnekop)

140 EUR

Meidenkast, mahonie 4144
Meidenkast, mahonie
Startprijs 100 EUR
Damesbureau met inleg. 4128
Damesbureau met inleg.

150 EUR

Zoutkast, 18e eeuw. 4125
Zoutkast, 18e eeuw.

100 EUR

Zoutkast, 18e eeuw. 4124
Zoutkast, 18e eeuw.

100 EUR