34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

Bank met leder 4070
Bank met leder
Startprijs 200 EUR
Kersen commode 4096
Kersen commode
Startprijs 200 EUR
Penantkast 4106
Penantkast
Startprijs 200 EUR
4-delige zithoek, 'Grunderzeit'. 4117
4-delige zithoek, 'Grunderzeit'.
Startprijs 200 EUR
Chinese schrijftafel 4121
Chinese schrijftafel
Startprijs 200 EUR
Mahoniehouten chaise lounge 4178
Mahoniehouten chaise lounge
Startprijs 200 EUR
Chinees lakwerk toiletkastje.  4216
Chinees lakwerk toiletkastje.
Startprijs 200 EUR
Ovaal ingelegd tafeltje 4095
Ovaal ingelegd tafeltje
Startprijs 220 EUR
Side table 4083
Side table
Startprijs 250 EUR
Engelse schrijftafel 4085
Engelse schrijftafel
Startprijs 250 EUR
Eiken, 1-deurs kastje. 4093
Eiken, 1-deurs kastje.
Startprijs 250 EUR
Piedestal met kindjes 4094
Piedestal met kindjes
Startprijs 250 EUR
Wortelnoten wijntafel 4127
Wortelnoten wijntafel
Startprijs 250 EUR
Eiken commode. 4156
Eiken commode.
Startprijs 250 EUR
Wortelnoten vitrinekast. 4182
Wortelnoten vitrinekast.
Startprijs 250 EUR
Mahonie plantentafel 4200
Mahonie plantentafel
Startprijs 250 EUR
Kussenkast., teak 4082
Kussenkast., teak
Startprijs 280 EUR
Worpsweder zitgroep 4033
Worpsweder zitgroep
Startprijs 300 EUR
Pronk kastje, ca. 1880. 4036
Pronk kastje, ca. 1880.
Startprijs 300 EUR
Gründer buffet 4041
Gründer buffet
Startprijs 300 EUR
Eiken secretaire 4042
Eiken secretaire
Startprijs 300 EUR
Notenhouten pronkkastje. 4043
Notenhouten pronkkastje.
Startprijs 300 EUR
Wandtafel, 18e eeuw 4051
Wandtafel, 18e eeuw
Startprijs 300 EUR
Grunder bank met 2 stoelen 4064
Grunder bank met 2 stoelen
Startprijs 300 EUR