Antiek Duits notenhouten Grunderzeit damesbureau. Met uitschuifbaar schrijfblad en lades. Lichte beschadigingen. Circa 1890. Afmeting: 116 x 88 x 58 cm. In goede staat.
Antiek Frans notenhouten damesbureau met florale intarsia en vergulde bronzen versieringen. Circa: 1900. Afmeting: 90 x 66 x 43 cm. In goede staat.
18e Eeuwse twee-delige eikenhouten linnenpers met twee lades en twee deuren. Afmeting: 200 x 87 x 53 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten Neo Renaissance flespoottafel met uittrek-lade. Afmeting: 117 x 79 x 85 cm. en 205 x 79 x 85 cm. In zeer goede staat.
Hollandse 18e eeuwse eikenhouten Barok vier-laden commode met verguld messing beslag. Afmeting: 78 x 94 x 52 cm. In goede staat.
Hollands eikenhouten Willem III schrijfbureau. Drie-delig, met drie lades, twee deuren, versieringen + deurtje aan zijkant. Afmeting: 143 x 85 x 79 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten Barok-stijl secretaire met bronzen beslag, bandintarsia en klauwpoten. Minimale beschadigingen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 103 x 90 x 40 cm. In goede staat.
Antiek Hollands eikenhouten Renaissance-stijl buffetkast met twee lades en twee deuren. Circa 1800. Afmeting: 99 x 120 x 53 cm. In goede staat.
19e Eeuws Hollandse eikenhouten Renaissance-stijl linnenpers met twee deuren en lade. Afmeting: 147 x 66 x 43 cm. In goede staat.
Oude houten schildersezel. Tweede helft 20e eeuw. Naar oud voorbeeld. Afm. 180 cm. In goede staat.
19e Eeuwse houtgestoken eikenhouten spiegel met wapen decor met drie eekhoorns en ranken. Afmeting: 91 x 71 x 8 cm. In goede staat.
Engelse eikenhouten dekenkist met snijwerk. Slot mist. 18e Eeuw. Afmeting: 75 x 63 x141 cm. In goede staat.
Oude houtgestoken Indonesische kamferkist met rondom snijwerk van wildvoorstelling. Circa 1940. Fijn gestoken, mooie kwaliteit. Afmeting: 61 x 101 x 54 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten Barok-stijl schrijfbureau met mooi gefineerd binnenwerk, klauwpoten en messing beslag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 99 x 100 x 52 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse Engelse wortelnoten Davenport (Captainsdesk) met diverse lades, schrijfblad en opbergvakken. Afmeting: 81 x 53 x 56 cm. In goede staat.
Iepenhouten Duitse Biedermeier zetel met zwarte lederen bekleding en verstelbare rugleuning + voetenbankje. 20e Eeuw. Afmeting: 115 x 56 x 73 cm. en 45 x 43 x 46 cm. In goede staat.
Iepenhouten Duitse Biedermeier-stijl zetel met zwarte lederen bekleding en verstelbare rugleuning + voetenbankje. 20e Eeuw. Afmeting: 115 x 56 x 73 cm. en 45 x 43 x 46 cm. In goede staat.
Duitse Biedermeier oorzetel van iepenhout met zwarte lederen bekleding. Stoel heeft verstelbare rugleuning. Met voetenbankje. 20e Eeuw. Afmeting: 115 x 56 x 73 cm en 45 x 43 x 46 cm. In goede staat.
Antiek Duits eikenhouten Barok anrichte/dressoir met twee deuren en lade. Anno 1803. In ongerestaureerde staat. Afmeting: 120 x 160 x 55 cm. In goede staat.
Duitse oude/antieke eikenhouten één-deurs spinde op sledevoeten. 18e-19e Eeuw, slot later. Afmeting: 110 x 81 x 46 cm. In goede staat.
Antiek Duits wortelnoten 'Grunderzeit' penant kastje met volle zuilen. Circa 1880. Afmeting: 81 x 83 x 44 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse iepenhouten Louis Seize stoelen met bloemmedaillons. Afmeting: 93 x 45 x 45 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Hollandse eikenhouten Empire vier-laden commode. Afmeting: 47 x 107 x 97 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Duitse eikenhouten Barok kist met smeedijzeren beslag, origineel slot en sleutel. Afmeting: 93 x 143 x 73 cm. In zeer goede staat.
Noord-Duits antiek eikenhouten laat Biedermeier secretaire. Circa 1860. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 125 x 102 x 60 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten Barok één-deurs spinde met schappen. Circa 1800. met binnen in 2 lades. Afmeting: 108 x 81 x 45 cm. Verder in goede staat.
Antiek Duitse notenhouten 'Gründerzeit' pronkvertico (meidenkast) met snijwerk en pilasters. Circa 1880. Afmeting: 129 x 100 x 49 cm. In goede staat.
Louis Quinze stijl commode met zwaar bronzen sierwerk en beslag. Rondom met intarsia (inlegwerk) van notenhout met ahornfineer en marmeren blad. 2e helft 20e eeuw.Afmeting 103x90x52cm.
In zeer goede...
Hollandse mahoniehouten Empire secretaire met wit marmeren blad. Circa: 1835. Krimpnaden, verder in goede staat. Afmeting: 157 x 45 x 100 cm. In goede staat.
Grote antieke halspiegel met putti en originele verzilvering. Minimale beschadiging. 19e Eeuw. Afmeting: 163 x 83 cm. In goede staat.
Oude schaaps lederen armleunstoel met houten poten en afgewerkt met koperen nagels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 68 x 77 x 76 cm. In goede staat.
Antieke iepenhouten Engelse Low board met drie lades en twee deurtjes met origineel beslag. Circa: 1920. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 41 x 162 x 43 cm. In goede staat.
Oude schaaps lederen armleunstoel met houten poten en afgewerkt met koperen nagels.Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 70 x 78 cm. In goede staat.
18e Eeuws eikenhouten Louis Seize commode. Commode bestaat uit twee delen, en heeft vier laden.Met origineel verguld beslag. In goede staat.
Grote Hollandse 19e eeuwse eikenhouten Renaissance-stijl vitrinekast (uitneembaar) met Korintische capitellen en leeuwenkoppen. Afmeting: 213 x 150 x 54 cm. In goede staat.
Duitse, 18e - 19e eeuws één-deurs eikenhouten broodspinde op sledepoten met slot en sleutel. Afmeting: 93 x 45 x 83 cm. In goede staat.
Oude Japanse lakwerk bestekkast met diverse lades en natuurstenen gesneden Geishas in landschap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 x 36 x 56 cm. In goede staat.
Hollandse Barok-stijl wortelnoten porseleinkast . Tweede helft 20e eeuw. (nieuwprijs was Fl. 5.000,- gulden). Afmeting: 200 x 130 x 40 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuws Hollandse eikenhouten miniatuur kinderkabinet. Afmeting: 68 x 30 x 54 cm. In goede staat.
Antiek notenhouten twee-deurskast met lades en houtgestoken deuren. Neo Renaissance. Circa 1880. Afmeting: 185 x 130 x 60 cm. In zeer goede staat.
Antiek Frans damessecretaire met bronzen versieringen en florale intarsia. Gemaakt van diverse houtsoorten. Circa 1900. Lichte fineerschade. Afmeting: 94 x 80 x 45 cm. In redelijke staat.
Italiaanse notenhouten Barok tabernakel secretaire met intarsia. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Secretaire heeft mooi beslag. Afmeting 194 x 105 x 51 cm.
Antieke Franse boulle secretaire Napoleon III, met vier lades en klep, rood schildpad en palissander, wit marmeren blad. Stukjes schildpad missen en stukjes koperdraad missen. Circa: 1870. Afmeting: 1...
Zeldzame Oosterse houtgestoken siertafel met draak, Foo-hond, grote vogel, koppen etc. . Octagonaal bewerkt blad met ranken decor. 20e Eeuw. (China of Indonesië). Afmeting: 81 x 66 x 64 cm. In goede s...
Antiek wortelnoten schrijfcommode, Louis Philippe. Circa 1870. Afmeting: 98 x 110 x 55 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Duitse vroeg Barok poortjeskist met intarsia, origineel slot, monogram en datering 1765. Afmeting: 73 x 180 x 76 cm. In goede staat.
Kleine Duitse eikenhouten twee-deurs barokkast met twee lades. (sloten vernieuwd) Circa 1780. Afmeting: 180 x 170 x 60 cm. In goede staat.
Hollandse 19e eeuwse uitneembare mahoniehouten twee-deurskast met schappen en lades achter de deuren. Circa: 1860. Afmeting: 220 x 160 x 57 cm. In goede staat.
Twee Duitse Biedermeier iepenhouten oorstoelen met zwart lederen bekleding. Met verstelbare rugleuning en voetenbankje. 20e Eeuw. Afmeting: 115 x 56 x 73 cm. en 45 x 43 x 46 cm. In goede staat.
Grote twee-delige Hollandse wortelnoten Barok-stijl porseleinkast. Stijlmeubel, met mooi bronzen beslag. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 222 x 170 x 50 cm. In goede staat.
Grote uitneembare Duitse eikenhouten 18e eeuwse barokkast met mooi lijstwerk, lades en origineel beslag en slot. Anno 1791. Afmeting: 206 x 71 x 190 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse uitneembare eikenhouten Barok kast met lijsten, snijwerk, ster-intarsia en lades. Anno 1812. Afmeting 200 x 72 x 201 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse kastanjehouten lange tafel met lyra-vormige poten (oude wormbeval). Mooie patina. Afmeting: 60 x 78 x 192 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands wortelnoten Barok, Louis Quinze kabinet met origineel verguld bronzen beslag en klauwpoten. Circa 1760. In originele ongerestaureerde staat. Afmeting: 238 x 177 x 68 cm. In redelijk...
Duitse eikenhouten twee-deurs Barokkast met beschildering. Anno 1805. Uit de omgeving van Bückeburg. Kast is ongerestaureerd. Afmeting: 186 x 166 x 66 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Duitse eikenhouten Barokkast met beschildering. Anno 1809. Kast is voorzien van prachtig lijstenwerk en heeft een afneembare koplijst en een antiek slot. Kast is ongerestaureerd. Afmeting: 199 x...
Vroeg 18e eeuws Duitse eikenhouten ranken Barok kast, met binnenin leuke lades en schappen. Kap is afneembaar. In originele ongerestaureerede staat. Afmeting: 191 x 176 x 58 cm. In goede staat.
18e Eeuws Engels eikenhouten secretaire met opstand (gestoken). Secretaire heeft zes lades en twee deuren in onderstuk. Het secretaire gedeelte heeft een kelder en geheime lades achter nest. Met origi...
Hollandse 19e eeuwse mahonie houten bonheur met snijwerk en tollen, Afmeting 230x110x50cm. In goede staat
Bijzonder mooie grote antieke eikenhouten Jugendstil slaapkamer. Acht-delig. Circa 1910. Slaapkamer is bewerkt met florale zweepslag motieven. Afmeting kasten: 210 x 140 x .58 cm. Afmeting bed: 190 x...
Antieke Duitse eikenhouten Barokkast met robbe-lijsten. Anno 1779. Oudere restauratie. Ooit vaste kast geweest, maar professioneel uitneembaar gemaakt, circa 1920. Rugwand van kast is vervangen. Kast ...
Antiek vergulde Louis Seize spiegel. Circa: 1800. Minimale beschadigingen. Afmeting: 128 x 61 cm. In goede staat.
Prachtige Hollandse Renaissance stijl Barok kussenkast. Circa 1800. Kast is gemaakt van palissanderhout en eikenhout en heeft rondom robbelijst werk, twee lades en kast is geheel uitneembaar. Afmetin...
18e Eeuws Hollands wortelnoten Barok Louis Quinze kabinet met verguld bronzen beslag, mooie snijwerk lijsten en klauwpoten. Circa: 1760. Front mooi, zijkanten behoeft restauratie. Afmeting: 23 x 190 x...
17e Eeuws twee-delige eikenhouten borden-regaal kast. Anno 1691. Afmeting: 44 x 150 x 188 cm. In goede staat.
Charmante 18e eeuwse twee-delige kastanjehouten Franse buffet/servies-kast. Twee deuren en bovendeel met servies regalen. Mooie patina. Afmeting: 215 x 111 x 60 cm. In goede staat.
Twee Chinese houtgestoken armleunstoelen met draken en hemel decors. 20e Eeuw. Afmeting: 104 x 57 x 60 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollandse wortelnoten Barok, Louis Quinze porseleinkast met twee extra deuren naast lades in onderstuk. Kast heeft origineel bronzen beslag en klauwpoten. In goede ongerestaureerde staat. Af...
18e Eeuws Duitse notenhouten met mahonie miniatuur commode met intarsia. 'Frankfurter Wellencommode'. Commode heeft vier lades en origineel beslag. Binnenin voor horloges, sieraden etc. Kleinere resta...
Zeldzaam 18e eeuws Hollands mahoniehouten Barok, Louis Quinze kabinet. Geschikt voor vijf-delig kaststel. Circa: 1760. Kabinet heeft prachtig verguld bronzen beslag + drempeldeuren. Afmeting: 257 x 20...
Twee zeldzame stoelen door 'Bruno Mattson' 1937. Houten corpus met bruin leder (Eva stoel) gebogen hout + schroeven. In originele staat. Afmeting: 86 x 66 x 58 cm. In goede staat.
Zeldzame design lounge stoel 'Charles & Ray Eames' (Hermann Miller Collection). Ontwerp 1956. Door het echtpaar Eames. Stoel is van donkerbruin leder, metaal en hout. Acceptabele gebruikssporen. Afme...
Zeldzame Venetiaanse antieke grote schommelstoel in Renaissance-stijl met twee houtgestoken Marcus leeuwen, gezichten, ranken etc. In goede ongerestaureerde staat. Afmeting: 113 x 107 x 72 cm. In goed...