Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Eikenhouten theekastje
Resultaat: 100 EUR

Antiek Hollands eikenhouten theekastje met facetgeslepen glas en parelrand. Kastje heeft afneembaar tablet. Circa 1910. Afmeting: 77 x 68 x 42 cm. In goede staat.

4x Mahonie Biedermeijer stoelen
Resultaat: 100 EUR

Vier 19e eeuwse mahoniehouten stoelen met goede stoffering. Circa: 1870. Afmeting: 87 x 53 x 45 cm. In goede staat.

Secretaire
Resultaat: 100 EUR

Hollandse eikenhouten Biedermeier secretaire met benen beslag, compleet met sleutels. Circa 1860. Afmeting: 153 x 101 x 45 cm. In zeer goede staat.

2 Worpsweder stoelen
Resultaat: 100 EUR

Twee antiek houtgestoken eiken Duitse 'Worpsweder' armleunstoelen met biezen zitting. Circa 1900. Afmeting: 129 x 60 x 78 cm. In goede staat.

Duitse Barok wandvitrinekast
Resultaat: 100 EUR

Duitse Barok wandvitrinekast met getorste halve zuilen en kapitellen. 18e Eeuw. Afmeting: 118 x 172 x 43 cm. In goede staat.

Eiken dekenkist.
Resultaat: 100 EUR

Kleine 17e eeuwse Renaissance eikenhouten dekenkist met slede poten en origineel ijzeren beslag. Slot mist, verder in goede staat. Deksel mogelijk later. Afmeting: 54 x 83 x 45 cm. In goede staat.

Eiken tafel met wangen
Resultaat: 90 EUR

Antieke Engelse tafel met getorste, onderling verbonden poten en twee verlengbladen (oren). Circa 1900. Afmeting: 76 x 110 x 68 cm. 76 x 180 x 68 cm. In goede staat.

Buffetkast (Kersen)
Resultaat: 90 EUR

Kersenhouten buffetkast met geslepen glas. Kwaliteits stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting. 198x117x55 cm. In goede staat.

Chinees kamerscherm.
Resultaat: 90 EUR

Groot oud Chinees lakwerk kamerscherm met goud decor en waterpartij met watervogels. 20e Eeuw. Afmeting: 184 x 160 cm. In redelijk/goede staat.

Schaaktafeltje met muziek
Resultaat: 90 EUR

Kleine ingelegde schaak-speeltafel met speeldoos en schaakstukken. 'Premilex Switzerland'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 44 x 37 x 27 cm. In goede staat.

Bloemtafeltje
Resultaat: 90 EUR

Mahoniehouten bijzettafel op vierspant poot. Geëboniseerd en blad mahonie. 19e Eeuw. Afmeting: 78 x 72 x 53 cm. In goede originele staat.

2 Nachtkastjes
Resultaat: 85 EUR

Twee antieke Jugendstil mahoniehouten nachtkastjes. Circa 1920. Afmeting: 76 x 43 x 38 cm. In zeer goede staat.

Front dekenkist, 'Finkentruhe'.
Resultaat: 80 EUR

Antieke Duitse ingelegde dekenkist. Front anno 1815 van een 'Finkentruhe'. Lichte fineerschade. Afmeting: 129 x 56 x 3 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke commode
Resultaat: 80 EUR

Antieke Duitse, laat Biedermeier, essenhouten commode. Circa 1860. Gerestaureerd, met origineel beslag etc. Afmeting: 86 x 92 x 50 cm. In zeer goede staat.

Pathefoon
Resultaat: 80 EUR

Antiek eikenhouten pathefoon met bakelieten platen en twee speelarmen. Circa 1920. Afmeting: 100 x 45 x 52 cm. In goede staat.

Wandkastje, 18e eeuw.
Resultaat: 80 EUR

Duitse 18e eeuws eikenhouten wandkast voor borden 'Teller regal'. Afmeting: 80 x 32 x 107 cm. In redelijk/goede staat.

Archiefkastje
Resultaat: 80 EUR

Antieke verzamelaarskast met zes lades en vakjesverdeling. Circa 1920. Afmeting: 46 x 39 x 38 cm. In goede staat.

Vitrinekastje,Teakhout.
Resultaat: 80 EUR

Teakhouten vitrinekastje met lades. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 110 x 80 x 38 cm. In goede staat.

Eiken theekastje met geslepen glas.
Resultaat: 80 EUR

Antiek Hollands eikenhouten theekastje met geslepen glas en afneembaar dienblad. Circa 1920. Afmeting: 75 x 70 x 45 cm. In goede staat.

Mahoniehouten voltaire
Resultaat: 70 EUR

Mahoniehouten voltaire/armleunstoel met blauwe velours stoffering en koper nagels. 19e Eeuw. Afmeting: 100 x 77 x 86 cm. In goede staat.

Mahonie klaptafel met laden
Resultaat: 70 EUR

Antieke 19e eeuwse mahoniehouten klaptafel met twee lades en etage. (lichtschade). Afmeting: 77 x 52 x 48 cm. en 77 x 97 x 48 cm. In redelijk/goede staat.

Barok tafeltje, 18e eeuw.
Resultaat: 70 EUR

18e Eeuws Duits eikenhouten Barok tafeltje met 19e eeuws blad. Afmeting: 80 x 71 x 87 cm. In goede staat.

2 stoelen en tafel
Resultaat: 70 EUR

Negentiende eeuwse zwart gelakte set met bloemendecor, bijzettafel en 2 stoelen,Afmeting 87x53x41 en 70x53øcm. In goede originele staat

Beschilderde miniset.
Resultaat: 70 EUR

Vier-delige met bloemen beschilderde mini-set met goud decor. Handbeschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 57 x 56 x 41 cm. In goede staat.

Theetafel, bamboe
Resultaat: 70 EUR

Antieke bamboe imitatie theetafel naar metaal of messing. Circa 1910. Afmeting: 79 x 65 x 40 cm. In goede staat.

Eiken buffetkast
Resultaat: 65 EUR

Antieke eikenhouten buffetkast met etagiere en getorste zuilen. Circa: 1900. Afmeting: 178 x 150 x 50 cm. In goede staat.

Gotisch wandrek
Resultaat: 60 EUR

Antiek eikenhouten wandrek. Gemaakt van gotische boekpanelen. 19e Eeuw en ouder. Afmeting: 151 x 53 x 21 cm. In goede staat.

Hangkastje
Resultaat: 60 EUR

Jugendstil hangkastje met twee deurtjes en twee lades en schappen. Circa 1915. Afmeting: 73 x 60 x 15 cm. In goede staat.

Wortelnoten wandvitrine
Resultaat: 60 EUR

Oude Hollandse wortelnoten wandvitrine in Barok-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 74 x 65 x 19 cm. In goede staat.

Salontafel
Resultaat: 60 EUR

Antieke mahoniehouten salontafel met bewerkte drie-spant poot. Circa 1860. Afmeting: 63 x 120 x 85 cm. In goede staat.

Commode dubbelgebogen.
Resultaat: 50 EUR

Wortelnoten dubbelgebogen Hollandse barok commode, met klauwpoten en messing beslag. Circa 1920. Afmeting: 76 x 97 x 43 cm. In redelijk/goede staat.

Naaitafeltje
Resultaat: 50 EUR

Vroeg 19e eeuws mahoniehouten empire naaitafel met wolhouder en vakverdeling. (Fineer schade aan blad). Afmeting: 72 x 50 x 39 cm. In redelijke staat.

Marmeren tafeltje
Resultaat: 50 EUR

Marmeren bijzettafel met bronzen gebogen poten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 45 x 60 x 37 cm. In goede staat.

Naaitafeltje
Resultaat: 50 EUR

Mahoniehouten handwerktafel met uitklapbaar blad en twee lades + etage (iets verbogen). 19e Eeuw. Afmeting: 81 x 42 x 56 cm. In redelijke staat.

2x Kinderstoeltje.
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke Hollandse kinderstoelen met biezen zittingen. Circa 1900. Eén maal eikenhout, één maal beukenhout. Afmeting: 63 - 70 cm. In goede staat.

2 Armleunstoelen
Resultaat: 50 EUR

Twee negentiende eeuwse mahoniehouten armleunstoelen Louis Philippe, omstreeks 1860. Kleine beschadigingen, stoffering behoeft aandacht Afmeting 106x70x67 In redelijk/ goede staat

Bed (2 pers.)
Resultaat: 50 EUR

Messing twee-persoons bed . Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 100 x 168 x 200 cm. In goede staat.

Zuil/Piedestal, vurenhout.
Resultaat: 45 EUR

Oude vurenhouten, gebeitste zuil/piedestal. 20e Eeuw. Afmeting: 151 x 32 cm ø. In goede staat.

Tilt top tafel
Resultaat: 40 EUR

Tilt top tafel, 19e eeuw. Met chinoiserie beschildering, kraanvogels in landschap. Gecontourneerd blad (lichte randschade). Afmeting: 73 x 54 x 54 cm. In goede staat.

Spiegel met stucwerk
Resultaat: 40 EUR

19e Eeuwse brons-kleurige stucwerk wandspiegel. Afmeting: 70 x 53 cm. In goede staat.

Naaitafel omstreeks 1900
Resultaat: 40 EUR

Antieke Duitse notenhouten fineer naaitafel omstreeks 1890, Afmeting 78x48x39cm. In redelijk/ goede staat

Spiegeltje met kuif, 1860.
Resultaat: 40 EUR

Antiek mahoniehouten Roccoco-stijl spiegel met rocaille. Circa: 1900. Afmeting: 74 x 41 cm. In goede staat.

Engelse mahonie commode
Resultaat: 40 EUR

Antiek Engels mahoniehouten kastje met bandintarsia omstreeks 1880, Afmeting 74x103x51cm. In redelijk goede staat.

4 Laden commode
Resultaat: 40 EUR

Antieke eikenhouten vier-ladencommode met messing beslag, omstreeks 1900. Afmeting 82 x 51 x 88cm. In goede staat

Eiken kapstok/regaal
Resultaat: 40 EUR

Antiek eikenhouten gestoken kapstok met mooie kwaliteit snijwerk gezichten. Originele messing haken los erbij. Circa 1880. Afmeting: 112 x 36 x 21 cm. In goede staat.

Bijzettafeltje, Louis Philippe.
Resultaat: 40 EUR

Duits antiek Louis Philippe bijzettafeltje met berkenhouten blad. Circa 1870. Afmeting: 74 x 52 x 38 cm. In goede staat.

Tegel tafel
Resultaat: 40 EUR

Antieke 18e - 19e eeuwse eikenhouten bijzettafel met twaalf (diverse) wandtegels. Circa: 1920. Enkele beschadigingen. Afmeting: 57 x 55 x 40 cm. In redelijk/goede staat.

Toiletspiegel, mahonie.
Resultaat: 40 EUR

Engelse antieke mahoniehouten toiletspiegel. Met lades en klepdeksel (verlijming los). Afmeting: 80 x 56 x 27 cm. In redelijk/goede staat.

Ronde eettafel
Resultaat: 35 EUR

Negentiende eeuwse mahoniehouten eettafel met gaaf mahoniehouten fineer blad, met lichte fineerschade Afmeting 75x115cm. In goede staat

Wandspiegel
Resultaat: 35 EUR

Antiek Hollands kopergeslagen 19e eeuwse wandspiegel. In goede originele staat. Afmeting: 75 x 41 x 8 cm. In goede staat.

Wandvitrine
Resultaat: 35 EUR

Antieke eikenhouten Hollandse wandvitrine in barokstijl. Ca. 1900. Afmeting. 78x82x20 cm. In goede staat.

Duitse tafel in goede staat
Resultaat: 30 EUR

Antieke Duitse Biedermeier berkenhouten eettafel. Ca 1830. Afmeting.: 77x91 cm. In goede staat.

Engelse spiegel
Resultaat: 30 EUR

Antiek Engels mahoniehouten ovale spiegel met bandintarsia. Circa 1900. Afmeting: 57 x 47 cm. In goede staat.

Beschilderde commode
Resultaat: 30 EUR

Duitse antieke biedermeier vurenhouten beschilderde commode. Circa: 1846. Beschildering later en rugwand vernieuwd. Afmeting 81 x 102 x 49cm. In goede staat

Twee Spiegels
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke 19e eeuwse spiegels> Eén mahoniehout biedermeier, zonder spiegelglas. Eén Louis- Philippe notenhout. Afmeting: 168 x 93 cm. en 130 x 60 cm. In redelijk/goede staat.

Pianokruk
Resultaat: 30 EUR

Antieke eikenhouten pianokruk met zuilen en messing ringen, circa 1920. . Afmeting: circa 50 x 34 cm ø In goede staat

Spiegel, Henri Deux (noten)
Resultaat: 20 EUR

Antieke Franse notenhouten Henry- Deux spiegel met dubbele zuilen, circa 1880.. Afmeting: 116x90 cm. In goede staat

Spiegel, Henri Deux (eiken)
Resultaat: 20 EUR

Antieke Franse eikenhouten Henry- Deux spiegel met dubbele zuilen, circa 1880. . Afmeting: 114x87x9 cm. In goede staat

Ronde tafel op zuilen
Resultaat: 20 EUR

Negentiende eeuwse mahoniehouten biedermeier tafel omstreeks 1840 met houtgestoken poot. Afmeting 75x94cm. In redelijke staat

3 Notenhouten stoelen
Resultaat: 20 EUR

Drie antieke Duitse notenhouten grunderzeit stoelen, omstreeks 1880, Afmeting 97x55x48cm. In redelijk/ goede staat

Bijzettafeltje
Resultaat: 20 EUR

19e Eeuws mahoniehouten bijzettafel (handwerktafel) met wolhouder en 3-spant poot. Afmeting: 66 x 49 cm. ø. In goede staat