Acht delen 19e eeuws Chinees porseleinen verdeelschalen met bloesem decors, vogels en teksten. Afmeting: 18 -21 cm. In goede staat.
Grote Duitse Sitzendorf porseleien pronkvaas met console, met veel opgelegde bloemen. 20e eeuw. Lichte beschadigingen,96x45xø30cm Cond.: redelijk/goed.
Antieke Chinese Sung kom uit de 13e eeuw. Kom is voorzien van florale reliëf. Afmeting: 6 x 17,8 cm ø. In goede staat.
Drie delen 19e eeuws Chinees porselein. Eén grote gemerkte dekselpot met 'Familie Rose' figuren (rondom) decor. Goed. Eén grote verdeelschaal met florale, vogel + tekst decor. Goed. Eén grote schaal m...
Twee antieke Delftse Porseleyne Fles keramieken dekselvazen met florale en kasteel decor. Circa 1900. Afmeting: 44 x 16 cm ø. In goede staat.
Zes 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes + deksels met figuur in tuin decor. Eén deksel chips. Gemerkt. Afmeting: 6 x 9 cm ø. In goede staat.
Lot divers 19e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Zes Chinese trekpotjes, twee Kutani trekpotjes en één drie-delige Kutani kop + schotel set. Met diverse decors en merktekens. Enkele chips of haa...
Zeldzame grote Chinese porseleinen flacon fles met drakenhengsels, florale-en figuren decors. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 26,5 cm. In zéér goede staat.
Acht antieke 19e eeuwse Chinees porseleinen 'Familie Rose' verdeelschalen. Gemerkt, met tekst, bloesem en vogel decor + goudrand. Afmeting: 5 x 21 x 11 cm. + 5 x 18 x 11 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke Chinees porseleinen 'Familie Rose' (Mile Fiori) vaas met goudrand. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: circa 31 x 16 cm ø. In goede staat.
Vijf-delig 17e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi kaststel. Gedecoreerd met draken decors. Gemerkt. Kaststel bestaat uit: Twee hoge vazen, goed. Eén dekselvaas, goed. Twee dekselvazen, beschadigd. Echt...
Grote oude/antieke Chinees porseleinen plaquette met berglandschap decor. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 25 x 34 cm. In goede staat.
17e Eeuws Chinees porseleinen Wanli gecontourneerde diepe sierschotel met coulissen decors. Afmeting: 5,8 x 31cm ø. In zeer goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen knobbelvazen met florale decors. Eén gaaf, één met scheur. Afmeting: 28,5 x 13,3 cm ø. In redelijk/goede staat.
Zes antiek Chinees porseleinen kop en schotels met geisha's en zotjes. Circa: 1800. Kopjes haarlijnen en chips. Eén schotel beschadigd, vijf goed. Afmeting: 5 - 10 cm. In redelijke staat.
Twee 18e eeuwse Delftse keramieken sierschotels met koninklijk paar 'William and Mary'. Eén licht randschades, Eén zware randbeschadigingen. Afmeting: ø 34 - 34,5 cm. In matig/goede staat.
Negen 19e eeuwse Chinees porseleinen verdeelschalen met vleermuizen en florale blauwe decors. Schalen zijn binnenin groen. Gemerkt. Afmeting: 13,5 x 20,5 cm. In goede staat.
Oude Chinese Yixing theepot. Hectagonaal met tempelleeuw op deksel en rol. Gemerkt op bodem. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 17,5 x 11 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Japanse Kutani porseleinen bloempot met florale, vogels en goud decor. Prachtige kwaliteit ! Gemerkt. Afmeting: 32 x 44 cm ø. In goede staat.
Zeer grote zeldzame antiek Chinees porseleinen voorraadpot met vijf diverse coullissen decors en florale decors. 18e-19e Eeuw. Afmeting: 32 x 25 cm ø. In zeer goede staat.
Grote oude/antieke Chinees porseleinen blauwe glazuur bolvaas. Eerste helft 20e eeuw.Gemerkt. Afmeting: 33,5 x 24,5 cm ø. In goede staat.
Groot lot 19e eeuws Chinees porseleinen serviesgoed met diverse decors + merktekens. Dertig delen. Interessant lot met fijngeschilderde decors. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 -12 cm. In goede sta...
Negen 19e eeuwse Chinees porseleinen verdeelschalen met 'Familie Rose' bloesem, tekst en vogel decor. Gemerkt. Afmeting: 13,5 - 21 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Kang Xi Chinees porseleinen vazen met karper in zee en hemeltempel decor. Gemerkt. Afmeting: 30 x 10,8 cm ø. In goede staat.
Twee maal 18e - 19e eeuws Chinees porselein,met figuren in landschap decors en zilveren monturen, 833/000, met geschulpte randen, versierd met graveerwerk. Eén maal melkkan, knobbeltje hengsel eraf. ...
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met teksten, figuren en florale decor. Grotere vaas gaaf + gemerkt. Vaas met vazen + florale decor, chips bovenrand. Afmeting: 23 - 28 cm. In redelijk/goede s...
Groot antiek Delfts 20-pas tegeltableau naar een schilderij van Cornelis Springer. 'Stadsgracht met ijspret'. Circa 1900. Door de 'Porseleyne Fles', met monogram 'L'. Afmeting: 80 x 69 cm. In goede st...