Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
A.J. Zwart, 'Boeren interieur' 1026
A.J. Zwart, 'Boeren interieur'

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Karel Appel, 'Abstracte compositie'. 1027
Karel Appel, 'Abstracte compositie'.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Anton Mauve, 'Landschap, herder met schapen'. 1028
Anton Mauve, 'Landschap, herder met schapen'.

Resultaat:

225 EUR

Wim Helder, 'Bloemstilleven'. 1029
Wim Helder, 'Bloemstilleven'.
Startprijs 250 EUR
Van Noort, 'Strandgezicht'. 1030
Van Noort, 'Strandgezicht'.
Startprijs 450 EUR
Van Noort, 'Strandgezicht'. 1031
Van Noort, 'Strandgezicht'.
Startprijs 450 EUR
David Schulman, 'Riviergezicht met boerderij en paarden'. 1032
David Schulman, 'Riviergezicht met boerderij en paarden'.
Startprijs 400 EUR
Schilderij op rol. 1033
Schilderij op rol.
Startprijs 2.000 EUR
Verkocht
G. Corneille, 'Moderne figuren compositie'. 1034
G. Corneille, 'Moderne figuren compositie'.

Resultaat:

150 EUR

Paul Citroen, 'Zittend vrouwelijk naakt'. 1035
Paul Citroen, 'Zittend vrouwelijk naakt'.
Startprijs 400 EUR
M. van Raden, 'Hollands havengezicht'. 1036
M. van Raden, 'Hollands havengezicht'.
Startprijs 500 EUR
Monogram R.P.H., 'Postkoets bij avond in stad'. 1037
Monogram R.P.H., 'Postkoets bij avond in stad'.
Startprijs 540 EUR
Verkocht
Karel Appel, 'Modern abstract gezicht'. 1038
Karel Appel, 'Modern abstract gezicht'.

Resultaat:

900 EUR

Ongesigneerd, 'Abrahams offer'. 1039
Ongesigneerd, 'Abrahams offer'.
Startprijs 150 EUR
Frans Baayens, 'Twentse watermolen' 1040
Frans Baayens, 'Twentse watermolen'
Startprijs 150 EUR
G. Hoof, 'Edele man'. 1041
G. Hoof, 'Edele man'.
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Modern vloerkleed, door Herman Brood. 1042
Modern vloerkleed, door Herman Brood.

Resultaat:

450 EUR

Ongesigneerd, 'Religieus'. 1043
Ongesigneerd, 'Religieus'.
Startprijs 450 EUR
Verkocht
C. Verschuur, 'Houtvesters in bos met paardenspan'. 1044
C. Verschuur, 'Houtvesters in bos met paardenspan'.

Resultaat:

350 EUR

Jan Mankes, 'Melkende boerin' 1045
Jan Mankes, 'Melkende boerin'
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Jan Mankes, 'Kraai'. 1046
Jan Mankes, 'Kraai'.

Resultaat:

400 EUR

Ongesigneerd, 'Landschap met boerenhuis en figuren'. 1047
Ongesigneerd, 'Landschap met boerenhuis en figuren'.
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Ongesigneerd, 17e-18e eeuw. 1048
Ongesigneerd, 17e-18e eeuw.

Resultaat:

225 EUR

Henk Reerink, naar Gerard ter Borgh 1049
Henk Reerink, naar Gerard ter Borgh
Startprijs 250 EUR