Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren Room- en mosterlepels ed. (5x)
Resultaat: 55 EUR

Vijf zilveren lepels, Nederlands 833/000. Drie roomlepels, 2 met graveerbewerking in de steel en 1 met een dubbel getorste steel met man met juk en 2 mosterdlepeltjes met rondlopende steel. Totaal ca ...

Zilveren loddereindoosje
Resultaat: 65 EUR

Zilveren loddereindoosje, 835/000. Rechthoekig gecontourneerd model met diverse horizontale banen met bandenwerk. Op het scharnierende deksel zit een ovaal medaillon met biedermeier graveerwerk. 4x3,5...

Set zilveren lepeltjes (12 st.)
Startprijs 50 EUR

Cassette met 12 zilveren lepeltjes, 833/000, met puntbak voorzien van getorste steel met gecontourneerd uiteinde met gematteerde bewerking met biedermeier gravure. MT.: Anthonie & Jacobus Driesen, Sch...

2 Zilveren messen, 1 met agaat heft
Resultaat: 40 EUR

Twee zilveren messen, 833/000. Eén mes met zilveren lemmet en agaten heft. Aanzet versierd met biedermeier graveerwerk. MT.: R.Reijnders, Leeuwarden, 1855-1891, 19 cm. En een geheel zilveren mes met ...

Zilveren bestek 6x
Resultaat: 45 EUR

Zes zilveren bestekdelen, bestaande uit: Petitfourschep, cakevork, 2 jamlepels, en een kleine vork en lepel. Ca 172 gram. Diverse gehaltes.

Zilveren miniatuur/hanger, erotica,
Resultaat: 25 EUR

Zilveren miniatuur/hanger, erotica, stel op troon. Versierd met een geluksoog en turkoois op een stukje been, ( stempel). 4,5x1,5 cm In goede staat.

Zilveren strooiertje
Resultaat: 50 EUR

Zilveren strooier in de vorm van een ei geplaatst op 3 pootjes. De strooier is versierd met palmetten, bloemen en diverse dieren. Afmeting: ø 4 x 4,5 cm. Ca. 31 gram. In goede staat.

Twee zilveren roomlepels 1865/1878
Resultaat: 90 EUR

Twee zilveren roomlepels. 835/000 met gekrulde steel. Eén steel is voorzien van een schild en versierd met een konijn. MT.: H.Reitsma, Sneek jl.:L1878 en een roomlepel met een hartvormig schild versie...

Kristallen koker met zilveren deksel
Resultaat: 40 EUR

Antieke tien-kantige slanke geslepen kristallen koker met zilveren deksel, fraaie florale graveringen en monogram. 835/000. Londen. Anno 1883. Afmeting: 17 x 3 cm. In goede staat.

Stel zilveren kaasduimen "Pamor"
Resultaat: 30 EUR

Stel zilveren kaasduimen met fraaie bloemen en gemerkt 'Pamor'. 800/000. Ca. 21 gr. Lengte: 4 cm. In goede staat.

Zilveren bruidegomspijpje
Resultaat: 60 EUR

Zilveren bruidegomspijpje, 833/000, met een paard. 9x4,5cm. In goede staat.

2 Zilveren bestekdelen, filetrand
Resultaat: 40 EUR

Twee zilveren bestekdelen bestaande uit een sauslepel, rond met filetrand, MT.:Johannes Schijfsma, Sneek jl.: W:1881, en een vleesvork met gezaagd decor, rond met dubbele filetrand, MT.: Van Kempen, ...

Zilveren kinderlepel met emaille papegaai op steel.
Resultaat: 40 EUR

Russische zilveren kinderlepel met fraai gekleurde emaille papegaai op de steel. 916/000. Lengte: 14 cm. Ca. 28 gr. In goede staat.

Tasbeugel, zilver.
Resultaat: 60 EUR

Zilveren tasbeugel, 835/000, Hollands. Gecontourneerde tasbeugel opengewerkt met florale bewerking versierd met putti's en voorzien van een getorste rand. Met jasseron draagketting MT.: B.W. Eldik, Zu...

Plated dienblad
Resultaat: 30 EUR

Zwaar antiek plated dienblad. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 61 x 37 cm. In goede staat.

Bijbel met dubbele zilveren sloten, 18e eeuw
Resultaat: 180 EUR

Bijbel met dubbele zilveren sloten, 833/000. 'De gantsche heylige schrifture', 1843. Bijbel voorzien van 2 gecontourneerde sloten versierd met palmetten. Voorzien van keur voor vreemde werken. 15x10x7...

2 x Zilveren lepel
Resultaat: 60 EUR

Twee zilveren lepels, 833/000, bestaande uit een gedenklepel met ronde bak en een steel deels versierd met figuren, voorzien van gravure aan de onderzijde, 19 cm, MT.: Zaanlandse zilversmederij, Zaand...

Lot divers zilver.
Resultaat: 60 EUR

Lot divers zilver bestaand uit een klein trompetvaasje, een ovaal fotolijstje, 2 vorkjes met agaten heft, één beschadigd.luciferdooshouder, suikerschep, lepel en vork Hollands glad en een taartschep. ...

2 Strooibusjes en thee-zeef
Resultaat: 70 EUR

Lot bestaande uit een zilveren theezeef, 833/000, met biedermeierdecor, jl.: k: 1945 Schoonhoven, op Delfts bakje met zilveren rand. Een zilveren zoutstrooier, Engels, 925/000, op ronde voet met een ...

Zilveren tafelbel, 1866
Resultaat: 220 EUR

Antieke zilveren tafelbel 833/000 Hollands, met fraai floraal graveerwerk, voorzien van metalen binnenbak MT: W.Hed Amsterdam jl.:G:1866 8x17cm

Ringenbakje + zilveren voet/greep en kledingborstel + zilveren spiegelmonogram.
Resultaat: 50 EUR

Antiek Chinees schoteltje als ringenbakje op zilveren voet en greep. 835/000. Toegeschreven aan Mr. H. v.d. Heide-Kampen. Circa: 1870. Afmeting schoteltje: 6,5 x ø 12,5 cm. Schoteltje één chip. En een...

Zilveren bestek.
Resultaat: 275 EUR

Zilveren bestek, 833/00, bestaande uit 5 lepels en 6 vorken met lofje, MT.: W.H.Woortman, Amsterdam, jl.:h:1867, 2 lepels, een vork en een sauslepel. Totaal ca 970 gram. In redelijk goede staat

Theebus met zilveren dop
Resultaat: 110 EUR

Gematteerd glazen theebus, met plooien, op rond voetje voorzien van zilveren dop en kraag. ø9x15 cm. In goede staat.

Zilveren sierkurk, 'Steigerend paard'.
Resultaat: 65 EUR

Zilveren sierkurk bekroond met steigerend paard. 925/000. Afmeting: 12 cm. In goede staat.