Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zilveren Room- en mosterlepels ed. (5x) 825
Zilveren Room- en mosterlepels ed. (5x)

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Zilveren loddereindoosje 800
Zilveren loddereindoosje

Resultaat:

65 EUR

Set zilveren lepeltjes (12 st.) 796
Set zilveren lepeltjes (12 st.)
Startprijs 50 EUR
Verkocht
2 Zilveren messen, 1 met agaat heft 774
2 Zilveren messen, 1 met agaat heft

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Zilveren  bestek 6x 769
Zilveren bestek 6x

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Zilveren miniatuur/hanger, erotica, 767
Zilveren miniatuur/hanger, erotica,

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Zilveren strooiertje 696
Zilveren strooiertje

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Twee zilveren roomlepels 1865/1878 675
Twee zilveren roomlepels 1865/1878

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Kristallen koker met zilveren deksel 647
Kristallen koker met zilveren deksel

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Stel zilveren kaasduimen "Pamor" 643
Stel zilveren kaasduimen "Pamor"

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Zilveren bruidegomspijpje 641
Zilveren bruidegomspijpje

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2 Zilveren bestekdelen, filetrand 621
2 Zilveren bestekdelen, filetrand

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Zilveren kinderlepel met emaille papegaai op steel. 615
Zilveren kinderlepel met emaille papegaai op steel.

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Tasbeugel, zilver. 613
Tasbeugel, zilver.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Plated dienblad 599
Plated dienblad

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Bijbel met dubbele zilveren sloten, 18e eeuw 568
Bijbel met dubbele zilveren sloten, 18e eeuw

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
2 x Zilveren lepel 550
2 x Zilveren lepel

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Lot divers zilver. 549
Lot divers zilver.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2 Strooibusjes en thee-zeef 548
2 Strooibusjes en thee-zeef

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Zilveren tafelbel, 1866 525
Zilveren tafelbel, 1866

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Ringenbakje + zilveren voet/greep en kledingborstel + zilveren spiegelmonogram. 522
Ringenbakje + zilveren voet/greep en kledingborstel + zilveren spiegelmonogram.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Zilveren bestek. 519
Zilveren bestek.

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Theebus met  zilveren dop 517
Theebus met zilveren dop

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Zilveren sierkurk, 'Steigerend paard'. 492
Zilveren sierkurk, 'Steigerend paard'.

Resultaat:

65 EUR