Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren zuurvork, 2-zijdig bewerkte steel. 715
Zilveren zuurvork, 2-zijdig bewerkte steel.
Startprijs 30 EUR
Zilveren klontentang, Biedermeier. 721
Zilveren klontentang, Biedermeier.
Startprijs 30 EUR
2 Zilveren suikerschepjes 746
2 Zilveren suikerschepjes
Startprijs 30 EUR
3 Zilveren lepels 750
3 Zilveren lepels
Startprijs 30 EUR
8 Zilveren lepels. 791
8 Zilveren lepels.
Startprijs 30 EUR
Zilveren sauslepel 830
Zilveren sauslepel
Startprijs 30 EUR
2 Zilveren miniaturen, hondenkarren 839
2 Zilveren miniaturen, hondenkarren
Startprijs 30 EUR
2 Zilveren miniaturen 840
2 Zilveren miniaturen
Startprijs 30 EUR
3 Plated poederdozen. 844
3 Plated poederdozen.
Startprijs 30 EUR
Zilveren briefopener, taartschep, roomlepel 849
Zilveren briefopener, taartschep, roomlepel
Startprijs 30 EUR
2 Zilveren miniaturen, 'IJskar + Kaasdragers'. 855
2 Zilveren miniaturen, 'IJskar + Kaasdragers'.
Startprijs 30 EUR
Zilver miniatuur "Man met fiets" 856
Zilver miniatuur "Man met fiets"
Startprijs 30 EUR
2 Zilveren botermesjes. 173
2 Zilveren botermesjes.
Startprijs 35 EUR
Zilveren 6-kantige strooibus. 391
Zilveren 6-kantige strooibus.
Startprijs 35 EUR
3 Kristallen glazen met zilveren ring aan voet. 420
3 Kristallen glazen met zilveren ring aan voet.
Startprijs 35 EUR
Zilveren kommetje op ronde voet. 467
Zilveren kommetje op ronde voet.
Startprijs 35 EUR
Glas met 5 zilveren lepels 475
Glas met 5 zilveren lepels
Startprijs 35 EUR
Kavel divers zilver 500
Kavel divers zilver
Startprijs 35 EUR
Zilveren tuitzeefje, ca. 1825. 541
Zilveren tuitzeefje, ca. 1825.
Startprijs 35 EUR
Zilveren tuitzeefje 542
Zilveren tuitzeefje
Startprijs 35 EUR
Zilveren lepel 617
Zilveren lepel
Startprijs 35 EUR
6 Zilveren Wajanglepels 645
6 Zilveren Wajanglepels
Startprijs 35 EUR
Zilveren pasteischep. 689
Zilveren pasteischep.
Startprijs 35 EUR
Zilveren miniatuur slee 768
Zilveren miniatuur slee
Startprijs 35 EUR