Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zilver vergulde poederdoos met emaille 838
Zilver vergulde poederdoos met emaille

Resultaat:

35 EUR

2 Zilveren miniaturen, hondenkarren 839
2 Zilveren miniaturen, hondenkarren
Startprijs 30 EUR
2 Zilveren miniaturen 840
2 Zilveren miniaturen
Startprijs 30 EUR
Verkocht
2 Zilveren miniaturen 841
2 Zilveren miniaturen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
3 Zilveren miniaturen 842
3 Zilveren miniaturen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2 Zilveren pillendoosjes 843
2 Zilveren pillendoosjes

Resultaat:

35 EUR

3 Plated poederdozen. 844
3 Plated poederdozen.
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Zilveren pepermuntdoosje 845
Zilveren pepermuntdoosje

Resultaat:

40 EUR

Antiek zilveren pepermuntdoosje 846
Antiek zilveren pepermuntdoosje
Startprijs 45 EUR
Verkocht
Zilveren loddereindoosje 847
Zilveren loddereindoosje

Resultaat:

65 EUR

Zilveren zakhorloge cakevork en petitfourschep 848
Zilveren zakhorloge cakevork en petitfourschep
Startprijs 40 EUR
Zilveren briefopener, taartschep, roomlepel 849
Zilveren briefopener, taartschep, roomlepel
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Zilveren kaarsensnuiter 850
Zilveren kaarsensnuiter

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Zilveren vaas 851
Zilveren vaas

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
13x Zilveren Biedermeijer koffie- en theelepels 852
13x Zilveren Biedermeijer koffie- en theelepels

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
14x Zilveren Biedermeijer theelepels 853
14x Zilveren Biedermeijer theelepels

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Zilveren tafelborstel 854
Zilveren tafelborstel

Resultaat:

35 EUR

2 Zilveren miniaturen, 'IJskar + Kaasdragers'. 855
2 Zilveren miniaturen, 'IJskar + Kaasdragers'.
Startprijs 30 EUR
Zilver miniatuur "Man met fiets" 856
Zilver miniatuur "Man met fiets"
Startprijs 30 EUR
Zilveren kandelaar 857
Zilveren kandelaar
Startprijs 40 EUR
Verkocht
 Zilveren lepeltjes 9x 858
Zilveren lepeltjes 9x

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Zilveren roomlepel en suikertang 859
Zilveren roomlepel en suikertang

Resultaat:

25 EUR

7 Lepeltjes Zilver. 860
7 Lepeltjes Zilver.
Startprijs 35 EUR
2 Zilveren tasbeugels 861
2 Zilveren tasbeugels
Startprijs 45 EUR