Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

4 Edelstenen colliers
Startprijs 35 EUR

Vier edelstenen colliers met o.a. parels, nefriet, koraal en goudsteen.

Collier en oorhangers porselein en malachiet
Startprijs 35 EUR

Collier en oorhangers met Chinees porseleinen kralen. Collier met malachietkralen, ø 8 mm, met 6 ovale Chinees porseleinen kralen. met 2 oorhangers met ovale Chibees porseleinen kralen, 23 mm met goud...

Zilveren zakhorloge
Startprijs 35 EUR

Zilveren zakhorloge, 800/000, met gefacetteerde lunette, witte emaille wijzerplaat en bewerkte achterzijde. ø 22,5 mm.

Zilveren collier
Startprijs 35 EUR

Breed zilveren singapore collier, Breedte 9,2 mm, 82 cm ca 65 gram.

Parelcollier roze
Startprijs 35 EUR

Parelcollier met roze parels, gemaakt van schelpen, ø12-16 mm, lengte 55 cm. Met witmetalen magneetsluiting.

15 Paar oorknoppen met parel
Startprijs 35 EUR

Vijftien paar zilveren oorclips, 925/000 met parels in diverse kleuren en maten. Nieuw

Zilveren armband
Startprijs 35 EUR

Zilveren armband, 925/000, met langwerpige massieve schakels, verbonden door middel van ogen. Lengte 20 cm. ca 36 gram

Zilveren collier.
Startprijs 40 EUR

Lang zilveren collier, 925/000, collier gemaakt uit schakels van draad met een verlopende spiraalvorm. Voorzien van kapitolstok. lengte 80 cm. ca 43 gram. In goede staat

Armband en spang BWG
Startprijs 40 EUR

Spang en armband, BWG, breed model met diverse bewerkte banden. Klemarmband, breedte 44 mm, ø59x59mm. Spang breedte 24 mm.

2 Vergulde broches
Startprijs 40 EUR

Twee vergulde broches, één versierd met parel en blauwe steentjes en één versierd met een roze steentje. 40-45 mm.

Zilveren choker
Startprijs 40 EUR

Zilveren choker, BWG, gemaakt uit gevlochten draad met in het midden diverse hangertjes in een contourneerde ruitvorm. Lengte 45 cm. . Gedragen, in goede staat.

Armband uit zilveren gezaagde munten
Startprijs 40 EUR

Armband gemaakt uit 5 pesetas munten. Brede armband met 4 uitgezaagde munten van 5 Pesetas,1878-1892. Breedte 3,5 cm, lengte 21 cm ca 72 gram.

7 Horloges
Startprijs 45 EUR

Zeven horloges, staal en staal double, qaurtz.

2 Zilveren colliers met bollen
Startprijs 45 EUR

Twee lange zilveren collier, 835/000, met bollen, een lang venetiaans collier versierd met gladde en geribde bollen, 90 cm, en een collier uit bollen, rechthoeken en ruiten als schakels met een ijsbew...

Hanger Roos
Startprijs 50 EUR

Hanger 333/000, bicolour van een rosé roos met uitgewerkte gele bladeren. 32x15mm ca 1,5 gram. In goede staat

Zilveren armband met filigrain
Startprijs 50 EUR

Zilveren armband, 835/000, gemaakt uit filigrain met grote ovaal gefacetteerde carneool. 19,5 cm. Voorzien van veeroog. Gerestaureerd. ca 14,7 gram.

Ring met granaat
Startprijs 50 EUR

Zilveren roodvergulde ring, 925/000, met een grote rozet bezet met cabouchon geslepen granaten. ø rozet 29 mm. ø 56, ca 14 gr. Nieuw.

Zilveren ring met kleurstenen
Startprijs 50 EUR

Grote zilveren ring, 925/000, met zirconia's. Ring met 2 bloemrozetten met o.a. champagne kleurige zirconia's en bladmotief. 37 mm. ø 56. ca 13,5 gram. nieuw

10 doosjes met 4 zilveren oorknoppen
Startprijs 50 EUR

Oorknoppen zilver 925/000 met edelstenen. 10 doosjes met in elk doosje 4 paar oorknoppen met onyx, granaat, turkoois en parel. ø 4 mm

10 Doosjes met 4 zilveren oorknoppen
Startprijs 50 EUR

Oorknoppen zilver 925/000 met edelstenen. 10 doosjes met in elk doosje 4 paar oorknoppen met onyx, granaat, turkoois en parel. ø 4 mm

Jade hanger
Startprijs 50 EUR

Jade hanger, plaguette, met decor met o.a. draken. 54x77mm, ca 84 gram. In goede staat

Zilveren collier, Daco
Startprijs 50 EUR

Zilveren collier, Daco Milano, met fijn gevlochten zilveren draden, rond schakelcollier en rookkwarts harten. 43-48 cm. in goede staat

3 Broches kleurstenen
Startprijs 50 EUR

Drie broches, plated bezet met o.a. koraal, goudsteen, tijgeroog en chrysopaas. 4-6cm. In goede staat

Lot zilver met markesiet
Startprijs 50 EUR

Lot zilveren sieraden met markesiet, 835/000, bestaand uit eencollier en hanger, een broche, armband en 5 ringen. Totaal ca 48,9 gram. In goede staat