Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen pendule met putti.
Resultaat: 700 EUR

Vergulde antieke Franse tafel cartel pendule met florale decor en putti. Circa: 1850. Mooie vergulding. Grote gave emaille wijzerplaat, achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Gesigneerd 'Suss...

Tachometer in kistje
Resultaat: 40 EUR

Duitse tachometer in foudraal. G. Schlieper Remscheid. 20e Eeuw. Afmeting: 7,5 x 18 x 10 cm. In goede staat.

2x Delftse boterpotjes
Resultaat: 130 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse keramieken boterpotten met florale decor. Kleinere heeft chips rand. Afmeting: ø 11 - 14 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke krokodillen-lederen koffer
Resultaat: 150 EUR

Antieke Engelse krokodillen lederen koffer met messing sloten. Gemerkt. Barkers Kensington Maker. Afmeting: 37 x 57 x 23 cm. In redelijk/goede staat.

Marmeren klokkenstel, zwart
Resultaat: 100 EUR

Antiek Frans marmeren pendule stel. Circa 1880. Pendule heeft achtdaags uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. (chips marmer). Afmeting: 29 x 54 x 15 cm. In redelijk/goede staat.

Pieter Scheen, Lexicon
Resultaat: 170 EUR

De Nederlandse Pieter Scheen beeldende kunstenaars lexicon. Twee-delig. Afmeting: 15 x 26 x 20 cm. In goede staat.

Gietijzeren etage, 21e eeuw
Startprijs 80 EUR

Groene gietijzeren etage, naar oud voorbeeld. 21e Eeuw. Afmeting: 68 x 26 cm ø. In goede staat.

Staande klok
Resultaat: 105 EUR

18e Eeuws eikenhouten Barok staande klok, mogelijk huwelijk. Klok met uurwerk, wijzerplaat latere beschildering. Eén-dags uurwerk, halfuur-slag op bel. Afmeting: 220 x 45 x 24 cm. In redelijke staat.

3 Delen plated.
Resultaat: 135 EUR

Drie antieke historisme plated dekselhouders in Renaissance/Empire-stijl. Circa: 1900. Afmeting: 26 - 36 cm. In goede staat.

2x Wedgwood/Etruria vazen.
Resultaat: 40 EUR

Twee grote blauwe Wedgwood of Etruria keramieken vazen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 22 x 13,5 cm ø. In goede staat.

Tinnen schotel, Gemerkt
Resultaat: 80 EUR

Grote antieke gelobte tinnen sierschotel met Latijnse tekst. Gemerkt met vier stempels. Afmeting: ø 45,5 cm. In goede staat.

Griekse icoon, Maria met kindje Jezus
Startprijs 120 EUR

Griekse icoon met eerste gehalte zilveren riza (950). 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 16 x 2 cm. In goede staat.

Zilveren ovale schaal, opengewerkt
Resultaat: 200 EUR

Ovale zilveren schaal, 925/000, met gezaagde rand met floraal decor. Voorzien van monogram, 30,5x19x4cm, ca 296 gram. Klein deukje op de bodem verder in uitstekend staat

2x Franse kandelaar, 19e eeuw
Resultaat: 45 EUR

Twee 19e eeuwse Franse onyx kaarskandelaren. Circa: 1880. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

Chinese kom, 18e eeuw
Resultaat: 180 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen kom. Gemerkt en met symbolen en florale decors. Haarscheur en scherf gelijmd. Afmeting: 8 - 16,5 cm ø. In redelijke staat.

3 Kistjes, 19e eeuw.
Resultaat: 45 EUR

Drie kistjes 19e eeuw. Eén mahoniehouten theekist, één notenhouten tabakspot, één eikenhouten Barok-stijl kistje met metalen beslag (stukjes eraf). Afmeting: 15 - 19 cm. In redelijk/goede staat.

Visschaal, Jugendstil.
Startprijs 30 EUR

Grote antieke Jugendstil plated visschaal met snoek decor. Circa: 1915. Gemerkt 'F.W.J.' in pijlkruis. Afmeting: 55 x 23 cm. In goede staat.

Noten miniatuur model commode
Resultaat: 150 EUR

Notenhouten miniatuur modelcommode, met op het blad mozaïk intarsia en bandintarsia. Circa: 1900. Afmeting: 27 x 33 x 19 cm. In goede staat.

Marmeren zuil
Resultaat: 320 EUR

Zwarte massief marmeren piedestal in empire-stijl, met vier Korintische zuilen en messing capitellen. Circa 1920. Gewicht is circa 200 kilo. (minimale chips). Afmeting: 109 x 39 x 46 cm. In goede staa...

Wortelnoten vitrine opzetkast, 19e eeuw
Startprijs 2.200 EUR

Schitterende 19e eeuwse Louis Seize wortelnoten vitrine opzetkast met guirlandes, Korintische capitellen en floraal snijwerk, vazen etc. Met bronzen beslag. Afmeting: 248 x 164 x 50 cm. In zeer goede ...

Wortelnoten Barok secretaire.
Startprijs 2.500 EUR

Duitse gerestaureerde gepolitoerde notenhouten Barok secretaire met bandintarsia. Circa: 1780. Sloten en beslag vervangen. Afmeting: 106 x 130 x 63 cm. In zéér goede staat.

Antieke Chinese/Tibetaanse kist
Startprijs 100 EUR

Antieke octagonale Chinese/Tibetaanse kist. Hout met leder bekleed en messing beslag. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 31 x 26 x 26 cm. In goede staat.

5x Diverse houten dekseldoosjes
Resultaat: 60 EUR

Vijf diverse oude/antieke houten dekseldozen. Eén met bronzen kip. Twee met inleg. Circa: 1900 en later. Afmeting: 12 - 26,5 cm. In goede staat.

Lot buitenland/wereld divers
Startprijs 30 EUR

Kavel met diverse wereldmunten in verschillende condities.