Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Theestoof met koperen hengselbak
Resultaat: 75 EUR

Mooie 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten theestoof met koperen hengselbak. Afmeting: 35 x 30 cm ø. In goede staat.

Kunstobject Leerdam.
Resultaat: 30 EUR

Moderne Leerdam glazen kunstobject met ophangoog. 'B.V. Koninklijke glasfabriek Leerdam'. Oplage 270 stuks, nr. 143. Met certificaat. Afmeting: 30 x 30 x 1 cm. In goede staat.

Henk Reerink, 'Wintergezicht'
Startprijs 150 EUR

Henk Reerink, Hengelo. 'Hollandse ijspret', naar 18e eeuws voorbeeld. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 59 cm. In goede staat.

3x Karaf
Resultaat: 15 EUR

Drie maal oude/antieke kristallen karaffen. Afmeting: 26 - 32 cm. In goede staat.

Antiek zilveren doosje voor rozenkrans
Resultaat: 120 EUR

Zeldzaam antiek zilveren ei-vormig doosje, 835/000, voor rozenkrans, voorzien van scherpe florale graveringen. MT.: C.A. Haast, Steenbergen. Circa: 1885. Gewicht: ca. 20 gr. Afmeting: 4,5 x 3,5 x 3,5 ...

Swarovski jaarstuk 2004: Anna
Startprijs 60 EUR

Swarovski jaarstuk 2004: Anna (derde jaarstuk van het thema "Magie van de dans"). Uitgevoerd in helder en geel kristal 17,5x6,5x18,5cm. Inclusief originele plaquette, In originele dozen en in goede st...

Zilveren herenhorloge & chatelaine, 1869
Startprijs 320 EUR

Zilveren zakhorloge, Engels 925/000, met chatelaine, 833/000. Zakhorloge met zilverkleurige plaat voorzien van opgelegde cijfers en versiering. ø 51 mm. London jl.: q:1871. Aan het horloge zit een ch...

Horloge, Jean Deve
Resultaat: 75 EUR

Horloge Jean Déve', bicolour met vierkante kast, 3x3cm, en rode enzwarte wijzers. Saffier glas, Quarts. nummer;09.24.65 001 1000.

Wortelnoten vitrine opzetkast, 19e eeuw
Startprijs 2.200 EUR

Schitterende 19e eeuwse Louis Seize wortelnoten vitrine opzetkast met guirlandes, Korintische capitellen en floraal snijwerk, vazen etc. Met bronzen beslag. Afmeting: 248 x 164 x 50 cm. In zeer goede ...

Wortelnoten Barok secretaire.
Startprijs 2.500 EUR

Duitse gerestaureerde gepolitoerde notenhouten Barok secretaire met bandintarsia. Circa: 1780. Sloten en beslag vervangen. Afmeting: 106 x 130 x 63 cm. In zéér goede staat.

Tabouret verguld bankje, 18e eeuw
Resultaat: 275 EUR

18e Eeuws origineel verguld tabouret bankje met leeuwenkop. Europees. Compleet. Behoeft enige restauratie. Afmeting: 68 x 73 x 50 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek zilveren strooilepel
Startprijs 60 EUR

Antieke zilveren strooilepel, 835/000, met rechthoekige ajour gezaagde bak met diverse figuren en spitse steel met dubbele filetrand. Mr. A. Kruijt, Schoonhoven. jl.:U: 1829. Afmeting: 15,5 cm. Gewich...

Majolica stuk
Startprijs 150 EUR

Antieke Majolica figurengroep met 18e eeuwse figuren en kat bij boom. Nr. 2120 - 70. Circa: 1900. Afmeting: 27 x 24 x 15 cm. In goede staat.

Gouden ring, robijn
Resultaat: 150 EUR

Geelgouden ring, 585/000, bezet met een rechthoekig gefacetteerde robijn, 11,5x9,5mm, Gezet in een fraai uitgewerkte zetkast. ø53 ca 3,3 gram. In goede staat.

Chinees porseleinen kom
Resultaat: 150 EUR

Grote antieke Chinese porseleinen kom met rondom pagodes en figuren decor. Gemerkt. Afmeting: 7,5 x 18,3 cm l. In goede staat.

Chinees Yixing theepotje
Startprijs 175 EUR

Oude Chinese Yixing trekpot met draken decors. Gemerkt. 20e Eeuw of ouder. Afmeting: 10 x 16 x 9,5 cm ø. In goede staat.

Bruinlederen fauteuil, 21e eeuw
Resultaat: 130 EUR

Mooie bruin lederen fauteuil. 21e Eeuw. Afmeting: 75 x 68 x 80 cm. In goede staat.

Groot Kantonees bord, 19e eeuw.
Startprijs 200 EUR

Prachtig groot 19e eeuwse Kantonese 'Familie Rose' schotel met florale, goud en figuren decors. Afmeting: 7,5 x 41 cm ø. In goede staat.

Wortelnoten vitrinekast, 19e eeuw
Startprijs 1.700 EUR

Vroeg 19e eeuws Hollands wortelnoten Barok porseleinkast in Louis Quinze-stijl met origineel beslag, staande op klauwpoten. Mooie patina. Afmeting: 216 x 160 x 46 cm. In goede staat.

Engelse hoekkast, mahonie
Resultaat: 80 EUR

Oude Engelse mahoniehouten hoekkast. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 180 x 90 x 45 cm. In goede staat.

Collier van edelstenen
Resultaat: 40 EUR

Collier van agaatkralen, langwerpig driekantig, met zilveren tonsluiting. Lengte 45 cm. breedte 11 mm.

Porseleinen stoofje
Resultaat: 60 EUR

Antieke empire Biedermeier porseleinen stoof met goud decor, handgeschilderde landschappen decors 5x en leeuwenpoten. Circa: 1830. Afmeting: 16 x 13 cm ø. In goede staat.

Chinese sierschotel, 17e - 18e eeuw
Resultaat: 160 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen sierschotel met florale decors en coulissen, met gecontourneerde omranding. Afmeting: ø 26 cm. In goede staat.

2x Chinese Familie Rose borden, 18e eeuw
Resultaat: 160 EUR

Twee prachtige 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met keizerlijk geel en bloemvaas. Minimale chips rand. Afmeting: ø 22,5 cm. In goede staat.