Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese bronzen urnvaas
Resultaat: 25 EUR

Chinese bronzen urnvaas met wolken decor rondom. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 31 cm ø. In goede staat.

Stel Chinese vazen, 20e eeuw
Startprijs 120 EUR

Twee grote handbeschilderde Chinees porseleinen vazen met floraal en vogels decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 13 cm ø. In goede staat.

C. Snoeierbos, 'Vrouw met robe'.
Startprijs 70 EUR

C.J. Snoeyerbosch. 1914. Zutphen 1891 - . 'Vrouw met robe'. Olieverf op paneel. Afmeting: 62 x 108 cm. In goede staat.

Zilveren bijbelsot
Startprijs 50 EUR

Zilveren bijbelslot, 833/000, compleet en versierd met rastergraveerwerk. MT.: Jacobus van de Bergh, Schoonhoven, jl.:E:1890. 12x5cm. Verstevigd aan de achterzijde. ca 24 gram. In goede staat

Kuifkapstok met 4 kleerhaken
Resultaat: 30 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten kuifkapstok met vier kleerhaken. 19e Eeuw. Afmeting: 150 x 40 x 20 cm. In goede staat.

Console, Neogotische stijl
Resultaat: 80 EUR

Grote 19e eeuwse eiken kerkelijke neogotische wandconsole. Afmeting: 54 x 45 x 50 cm. In goede staat.

Engelse gravure, 18e Eeuw.
Resultaat: 85 EUR

18e Eeuwse handingekleurde Engelse gravure. Landgoed met familiewapen Earle of Lindsey Grimsthorp in the county of Lincoln...etc. Gravure op papier. Afmeting: 48 x 35 cm. In goede staat.

Grote Japanse vaas
Startprijs 80 EUR

Grote Japanse Satsuma vaas met goud decor, florale en geisha's decor. 20e Eeuw. Afmeting: 64 x 33 cm ø. In goede staat.

Eikenhouten kabinet
Resultaat: 440 EUR

18e Eeuws Hollands eikenhouten barok Louis Quinze kabinet met bronzen beslag en staand op klauwpoten. Behoeft enige restauratie. Afmeting ca. 235x190x70 cm. In redelijk/ goede staat

2x Jade armbanden
Startprijs 80 EUR

Twee armbanden van cilindervormige lichte jade kralen, 15 mm, geregen op elastiek. ca 67 gram

2x Duits schilderij, 'Winterstadsgezicht' + H. Fischer, 'Marktgezicht'.
Startprijs 80 EUR

Twee gesigneerde Duitse schilderijen. 20e Eeuw. Eén maal H. Fischer, 'Marktgezicht'. Aquarel op papier. Afmeting: 35 x 26 cm. Eén maal 'Winterstadsgezicht Waisenbrücke'. Olieverf op paneel. Afmeting: ...

Geldkistje, Smeedijzer.
Startprijs 1.100 EUR

Kleine zeldzame smeedijzeren geldkist (documentenkist). 18e Eeuw. Met originele beschilderingen, landschappen, zeegezichten en florale decors in coullissen. (20x). Met eenvoudig Schnappschloss, geheel...

Parelcollier met gouden slot
Startprijs 200 EUR

Collier met grote parels en een geelgouden sluiting, 585/000. Een collier bestaande uit zwarte en roze grillig gevormde zoetwaterparel, ø 10-12 mm, met een gouden bolsluiting, l 9 mm. Lengte 44 cm.

Wandtafel, 18e eeuw
Startprijs 275 EUR

Louis Seize iepenhouten wandtafel met lade. Circa 1800. Afmeting: 75 x 77 x 44 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, 'Slootkant'.
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 'Slootkant'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

2x Familie Rose kopjes, Cheng Lung
Startprijs 500 EUR

Twee antiek Chinees porseleinen Familie Roze kopjes met spelende kinderen. Cheng Lung. Gemerkt. Eén kopje haarlijn. Afmeting: 5 x 6,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

Marmeren zuil
Resultaat: 200 EUR

Antiek marmeren zuil (piedestal). Circa 1920. Blad bovenop later. Eén stuk bij basis ingelijmd circa 8 cm. Afmeting: 105 x 35 cm ø. In redelijk/goede staat.

Tafel
Resultaat: 130 EUR

Antieke Duitse eikenhouten Louis Philippe (uittrek)tafel. Circa 1870. Afmeting: 81 x 75 x 118 cm. 81 x 75 x 200 cm.

Gouden ring met Amethist.
Resultaat: 100 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met amethist. Ring met een ovale zettingkast met veel pootjes bezet met een ovaal gefacetteerde Amethist, ca 10x7,5 mm. Om de zetkast zit een brede omgeslagen rand versierd m...

Onduidelijk gesigneerd, 'Polderlandschap met huizen'.
Startprijs 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. 'Landschap met witte huizen en knotwilgen'.

2x Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen octagonale borden met figuren en vogels in natuur decor. Chips. Afmeting: 22 x 22 cm. In redelijke staat.

5 Oude snuffbottles
Resultaat: 40 EUR

Vijf oude Japanse snuffbottles met figuren voorstelling. 20e Eeuw. Twee maal glas, twee maal porselein, één maal kunststof. Afmeting: 7 - 9 cm. In goede staat.

Landkaart Reims en Champagne (16e/17e Eeuw)
Resultaat: 50 EUR

16e-17e Eeuwse Franse landkaart Reims en Champagne. Koperdruk hand ingekleurde gravure op papier. Afmeting: 38 x 52 cm. In goede staat.

Postzegelverzameling, 14 stockboeken
Resultaat: 100 EUR

Postzegelverzameling. In totaal 14 stockboeken. Eén zwarte klapper Nederlands postfris, waaronder hoge waarden Juliana Regina + automaatboekjes. Eén dik groen stockboek met gebruikt en ongebruikt Nede...