Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Kurkentrekker, 'Holzapfel'.
Startprijs 570 EUR

Prachtige 19e eeuwse kurkentrekker met benen heft, kwast en draaimechaniek. Afmeting: 20 x 15 x 7 cm. In goede staat.

Chinees boeddha beeld
Resultaat: 200 EUR

Oude gesigneerde Chinees porseleinen lachende boeddha. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

Halspiegel met kroon, Louis Philippe
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuwse Duitse mahoniehouten Louis Philippe halspiegel met afneembare kroon. Circa: 1870. Afmeting: 133 x 60 cm. In goede staat.

Champagnekoeler, 19e eeuw
Startprijs 200 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten champagnekoeler met messing. Afmeting: 41 x 32 x 25 cm. In goede staat.

Koperen zeilschip
Startprijs 380 EUR

Zeldzaam grote antieke kopergeslagen Japans vlot met zeil en accessoires. Circa: 1920. Afmeting: 92 x 100 x 58 cm. In goede staat.

Eiken één-deurs spinde
Resultaat: 275 EUR

Antieke Duitse eikenhouten één-deurs spinde met sleepoten, houtgestoken lijsten en originele scharnieren. Slot later. Afmeting: 107 x 86 x 53 cm. In goede staat.

Staande kapstok, smeedijzer.
Resultaat: 40 EUR

Oude smeedijzeren staande kapstok. 20e Eeuw. Afmeting: 178 x 45 cm. In goede staat.

3 Voor-oorlogse porseleinen rookverdrijvers
Resultaat: 35 EUR

Drie voor-oorlogse porseleinen rookverdrijvers, uilen. Twee maal nieuw geëlectrificeerd, één maal niet geëlectrificeerd. Eén glazen oog ingelijmd. Afmeting: 20 - 21 cm. In goede staat.

6x Antieke messing kaarskandelaren
Resultaat: 80 EUR

Zes stuks antieke messing kaarskandelaren. 18e - 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 53 cm. In redelijk/goede staat.

Ovale Engelse salontafel, 19e eeuw.
Startprijs 60 EUR

Ovale Engelse mahoniehouten salontafel. Afmeting: 62 x 102 x 130 cm. In goede staat.

Engels kistje, 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Engels 19e eeuws mahoniehouten kistje met messing en intarsia. Was ooit schrijfkist. Afmeting: 15 x 40 x 24 cm. In goede staat.

Kristallen beschuitbus & marmeladepot met zilver
Startprijs 100 EUR

Kristallen beschuitbus en marmeladepot met slijpsel geplaatst op kristallen onderschotels voorzien van deksel met zilveren knop. ø12x18cm en ø18x24cm. Enkele chips.

Kuifkapstok met 4 kleerhaken
Resultaat: 30 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten kuifkapstok met vier kleerhaken. 19e Eeuw. Afmeting: 150 x 40 x 20 cm. In goede staat.

7x Delftse borden, 18e eeuw
Startprijs 350 EUR

Zeven stuks 18e eeuwse Delftse keramieken borden met chinoiserie decor. Sommige borden minimale chip of randglazuurschade. Afmeting: ø 22 - 26 cm. In goede staat.

2 Antieke tafelschalen, ca. 1900.
Startprijs 50 EUR

Twee antieke vernikkelde tafelschalen met kristallen binnenschalen. Circa: 1900. Bij één schaal mist hengsel. Afmeting: 26 - 29 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren collier en hanger met zirconia
Startprijs 35 EUR

Zilveren collier met hanger, 925/000, met zirconia's. Fijne vierkant sangcollier met een langwerpige hanger met 3 ovaal gefacetteerde zirconia's, onder elkaar bevestigd. lengte 42 cm. 35mm. ca 11 gram...

Gestoken stoof, 18e eeuw
Resultaat: 110 EUR

18e Eeuwse eikenhouten gestoken stoof met bronzen hengsel. Afmeting: 19 x 24 x 24 cm. In goede staat.

Eikenhouten kabinet
Resultaat: 440 EUR

18e Eeuws Hollands eikenhouten barok Louis Quinze kabinet met bronzen beslag en staand op klauwpoten. Behoeft enige restauratie. Afmeting ca. 235x190x70 cm. In redelijk/ goede staat

Wijnfleshouder
Resultaat: 90 EUR

19e Eeuwse koperen bewerkte wijnfles-houder met rondom figuren decor. Historisme. Afmeting: 15 x 11,5 cm ø. In goede staat.

Chinese bronzen urnvaas
Resultaat: 25 EUR

Chinese bronzen urnvaas met wolken decor rondom. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 31 cm ø. In goede staat.

2x Porseleinen figuren
Startprijs 80 EUR

Twee Duitse porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Eén Fürstenberg engel. Eén Hoorn des overvloeds met putti. Ongemerkt. Handbeschilderd door A.H. Afmeting: 23 - 31 cm. In goede staat.

11 Borden met verschillende voorstellingen
Resultaat: 25 EUR

Elf maal diverse gelithografeerde wandborden met stadsgezichten/dierenlandschappen. Seltmann Weiden, Wedgwood etc. Afmeting: 18 - 22 cm. In goede staat.

Wandtafel, 18e eeuw
Startprijs 275 EUR

Louis Seize iepenhouten wandtafel met lade. Circa 1800. Afmeting: 75 x 77 x 44 cm. In goede staat.

Stel Chinese vazen, 20e eeuw
Startprijs 120 EUR

Twee grote handbeschilderde Chinees porseleinen vazen met floraal en vogels decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 13 cm ø. In goede staat.