Deens Royal Copenhagen mokkaservies met florale en goud decors. Bestaande uit: Mokkakan, suikerpot + melkkan, één houder, twaalf kop + schotels. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 5 - 23 cm. In goede s...
Antieke Duitse notenhouten tafelklok van Junghans. Circa: 1910. Afmeting: 38 x 25 x 14 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschotel met landschap decor. Afmeting:: 21,5 x 29 x 3 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse eiken kerkelijke neogotische wandconsole. Afmeting: 54 x 45 x 50 cm. In goede staat.
Zeldzame bronzen directoire pendule met verdekte sleutel-opdraaigat. Circa: 1820. Klokkast door truc/foefje te openen. Waarschijnlijk achtdaags-uurwerk, touwtjesslinger. Slinger mist. Vergulde applica...
Twee grote Chinees porseleinen vazen met florale, paradijsvogel en draak decor. 20e Eeuw. Afmeting: 36 - 41 cm. In goede staat.
Kleine zeldzame smeedijzeren geldkist (documentenkist). 18e Eeuw. Met originele beschilderingen, landschappen, zeegezichten en florale decors in coullissen. (20x). Met eenvoudig Schnappschloss, geheel...
Witgouden ring, 750/000, met diamanten. Ring met een golvend motief, in het midden bezet met 13 briljant geslepen diamant, wat verhoogt op de ring, ca 0,30 crt, en aan de zijkanten versierd met 2 rije...
Zeven maal Duits Rosenthal Björn Wiinblad. Twee maal glas, grote wandborden. Twee maal klein porselein. Drie maal groot porselein. Afmeting: 16,5 - 31 cm. In goede staat.
Antiek marmeren zuil (piedestal). Circa 1920. Blad bovenop later. Eén stuk bij basis ingelijmd circa 8 cm. Afmeting: 105 x 35 cm ø. In redelijk/goede staat.
Vier delig plated theeservies. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 46 x 35 cm. In goede staat.
19e Eeuws Franse thermometer-pendule met florale intarsia in palissander klokkast. Pendule heeft verzilverde thermometerplaat, achtdaags uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Chips bij sleutelgat. Afm...
Postzegelverzameling. In totaal 14 stockboeken. Eén zwarte klapper Nederlands postfris, waaronder hoge waarden Juliana Regina + automaatboekjes. Eén dik groen stockboek met gebruikt en ongebruikt Nede...
Twee 18e eeuwse zeldzame Delftse Fayence polychrome borden met florale decors. Gemerkt. Werkplaats De Paeuw, David Kam 1705 - 1725. Lichte randglazuurschade. Afmeting: ø 22,7 cm. In goede staat.
Drie Duitse bankbiljetten: 1x 5 Reichspfennig (Deutsche Wehrmacht), 1x "Verrechnungsschein" 10 Reichsmark (Deutsche Wehrmacht) 1944 en 1x "Verrechnungsschein" 1 Reichsmark (Deutsche Wehrmacht) 1944 ....
Cassette met 12 zilveren lepels, 830/000, met een puntbak en gecontourneerde steel. Lengte 9 cm. Totaal ca 105 gram. In goede staat
Vroeg 19e eeuwse zwarte Weense portaal pendule in zwarte vitrinekast met albast zuilen. Pendule heeft halfuur-slag uurwerk en touwtjesslinger. Afmeting: 42 x 28 x 14 cm. en 61 x 39 x 20 cm. In goede s...
Fraaie geelgouden, 750/000, emaille portrethanger. Rond model met brede stralenrand met in het midden een emaille vrouwenportret. Afm. ø hanger 35 mm. Ca 8,3 gram. In goede staat.
Grote oude Italiaanse Napels Kings, B. Merli, porseleinen figuur. Voorstellende: Een messenslijper. Stukje af. Afmeting: 35 x 29 x 18 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws verguld neogotisch altaar met snijwerk, teksten en heiligen. Afmeting: 201 x 46 x 185 cm. In goede staat.
P.M.F. van Herwaarden. ´Boerenhuis bij sloten in de sneeuw met roeiboten´. Olieverf op paneel. Afmeting 50 x 70 cm. In goede staat.
Lot zilveren lepels, 835/000, met 4 theelepels, 3 suikerscheppen, een klontjestang, een roomlepel en een gedenklepel met gravure. Totaal ca 160 gram. In redelijk/goede staat
Zilveren halve creolen, 925/000, met topaas. Grote creolen met 2 rijen ronde gefacetteerde blauw topazen en citrienen. Breedte 7 mm. ø 24 mm. ca 8,7 gram Nieuw
18e Eeuws Chinees porseleinen Imari kom met floraal + goud decor. Haarscheur + chip. Afmeting: 7 x 14,5 cm ø. In redelijke staat.