Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Deens Royal Copenhagen mokkaservies
Startprijs 200 EUR

Deens Royal Copenhagen mokkaservies met florale en goud decors. Bestaande uit: Mokkakan, suikerpot + melkkan, één houder, twaalf kop + schotels. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 5 - 23 cm. In goede s...

Duitse tafelklok, 30-er jaren
Resultaat: 60 EUR

Antieke Duitse notenhouten tafelklok van Junghans. Circa: 1910. Afmeting: 38 x 25 x 14 cm. In goede staat.

Chinese vleesschotel, Queng Lung
Resultaat: 100 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschotel met landschap decor. Afmeting:: 21,5 x 29 x 3 cm. In goede staat.

Console, Neogotische stijl
Resultaat: 80 EUR

Grote 19e eeuwse eiken kerkelijke neogotische wandconsole. Afmeting: 54 x 45 x 50 cm. In goede staat.

Bronzen directoire pendule.
Resultaat: 500 EUR

Zeldzame bronzen directoire pendule met verdekte sleutel-opdraaigat. Circa: 1820. Klokkast door truc/foefje te openen. Waarschijnlijk achtdaags-uurwerk, touwtjesslinger. Slinger mist. Vergulde applica...

Twee Chinese vazen, 20e eeuw.
Resultaat: 120 EUR

Twee grote Chinees porseleinen vazen met florale, paradijsvogel en draak decor. 20e Eeuw. Afmeting: 36 - 41 cm. In goede staat.

Geldkistje, Smeedijzer.
Startprijs 1.100 EUR

Kleine zeldzame smeedijzeren geldkist (documentenkist). 18e Eeuw. Met originele beschilderingen, landschappen, zeegezichten en florale decors in coullissen. (20x). Met eenvoudig Schnappschloss, geheel...

Witgouden ring met diamant
Resultaat: 350 EUR

Witgouden ring, 750/000, met diamanten. Ring met een golvend motief, in het midden bezet met 13 briljant geslepen diamant, wat verhoogt op de ring, ca 0,30 crt, en aan de zijkanten versierd met 2 rije...

7x Duits Rosenthal, Björn Wiinblad
Startprijs 40 EUR

Zeven maal Duits Rosenthal Björn Wiinblad. Twee maal glas, grote wandborden. Twee maal klein porselein. Drie maal groot porselein. Afmeting: 16,5 - 31 cm. In goede staat.

Marmeren zuil
Resultaat: 200 EUR

Antiek marmeren zuil (piedestal). Circa 1920. Blad bovenop later. Eén stuk bij basis ingelijmd circa 8 cm. Afmeting: 105 x 35 cm ø. In redelijk/goede staat.

Plated theeservies, 4-delig.
Resultaat: 40 EUR

Vier delig plated theeservies. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 46 x 35 cm. In goede staat.

Thermometer pendule.
Resultaat: 450 EUR

19e Eeuws Franse thermometer-pendule met florale intarsia in palissander klokkast. Pendule heeft verzilverde thermometerplaat, achtdaags uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Chips bij sleutelgat. Afm...

Postzegelverzameling, 14 stockboeken
Resultaat: 100 EUR

Postzegelverzameling. In totaal 14 stockboeken. Eén zwarte klapper Nederlands postfris, waaronder hoge waarden Juliana Regina + automaatboekjes. Eén dik groen stockboek met gebruikt en ongebruikt Nede...

2x Delftse Fayence borden, 18e eeuw
Resultaat: 475 EUR

Twee 18e eeuwse zeldzame Delftse Fayence polychrome borden met florale decors. Gemerkt. Werkplaats De Paeuw, David Kam 1705 - 1725. Lichte randglazuurschade. Afmeting: ø 22,7 cm. In goede staat.

3x Duits papiergeld
Resultaat: 40 EUR

Drie Duitse bankbiljetten: 1x 5 Reichspfennig (Deutsche Wehrmacht), 1x "Verrechnungsschein" 10 Reichsmark (Deutsche Wehrmacht) 1944 en 1x "Verrechnungsschein" 1 Reichsmark (Deutsche Wehrmacht) 1944 ....

12 Zilveren lepeltjes in doos
Resultaat: 100 EUR

Cassette met 12 zilveren lepels, 830/000, met een puntbak en gecontourneerde steel. Lengte 9 cm. Totaal ca 105 gram. In goede staat

Kolompendule onder stolp.
Startprijs 210 EUR

Vroeg 19e eeuwse zwarte Weense portaal pendule in zwarte vitrinekast met albast zuilen. Pendule heeft halfuur-slag uurwerk en touwtjesslinger. Afmeting: 42 x 28 x 14 cm. en 61 x 39 x 20 cm. In goede s...

Gouden portrethanger limoges
Startprijs 225 EUR

Fraaie geelgouden, 750/000, emaille portrethanger. Rond model met brede stralenrand met in het midden een emaille vrouwenportret. Afm. ø hanger 35 mm. Ca 8,3 gram. In goede staat.

Porseleinen beeldengroep, Napels Kings
Startprijs 150 EUR

Grote oude Italiaanse Napels Kings, B. Merli, porseleinen figuur. Voorstellende: Een messenslijper. Stukje af. Afmeting: 35 x 29 x 18 cm. In redelijk/goede staat.

Verguld altaar, 19e eeuw
Resultaat: 1.500 EUR

19e Eeuws verguld neogotisch altaar met snijwerk, teksten en heiligen. Afmeting: 201 x 46 x 185 cm. In goede staat.

Herwaarden, 'Boerenhuis in de winter'.
Resultaat: 425 EUR

P.M.F. van Herwaarden. ´Boerenhuis bij sloten in de sneeuw met roeiboten´. Olieverf op paneel. Afmeting 50 x 70 cm. In goede staat.

Lot zilveren lepels (10x)
Startprijs 90 EUR

Lot zilveren lepels, 835/000, met 4 theelepels, 3 suikerscheppen, een klontjestang, een roomlepel en een gedenklepel met gravure. Totaal ca 160 gram. In redelijk/goede staat

Zilveren creolen met citrien en blauw topaas
Startprijs 35 EUR

Zilveren halve creolen, 925/000, met topaas. Grote creolen met 2 rijen ronde gefacetteerde blauw topazen en citrienen. Breedte 7 mm. ø 24 mm. ca 8,7 gram Nieuw

Chinese Imari kom
Resultaat: 50 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Imari kom met floraal + goud decor. Haarscheur + chip. Afmeting: 7 x 14,5 cm ø. In redelijke staat.