Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Joern, Expressionistisch landschap
Resultaat: 70 EUR

Joern 1977. Expressionistisch landschap. Zweedse school. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 65 cm. In goede staat.

Kurkentrekker, 'Holzapfel'.
Startprijs 570 EUR

Prachtige 19e eeuwse kurkentrekker met benen heft, kwast en draaimechaniek. Afmeting: 20 x 15 x 7 cm. In goede staat.

Chinees boeddha beeld
Resultaat: 200 EUR

Oude gesigneerde Chinees porseleinen lachende boeddha. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

Dirk van Haaren, Zeilboten met figuren in Stadskanaal
Resultaat: 200 EUR

Dirk van Haaren. 1878 - 1953. Zeilboten met figuren in Stadskanaal. Olieverf op paneel. Afmeting: 35 x 50 cm. In goede staat.

3 Voor-oorlogse porseleinen rookverdrijvers
Resultaat: 35 EUR

Drie voor-oorlogse porseleinen rookverdrijvers, uilen. Twee maal nieuw geëlectrificeerd, één maal niet geëlectrificeerd. Eén glazen oog ingelijmd. Afmeting: 20 - 21 cm. In goede staat.

Lot diverse sieraden
Resultaat: 35 EUR

Lot zilveren sieraden bestaande uit 6 ringen, manchetknopen, een klem, een hanger, een broche en een steekspeld met knop. Totaal ca 36 gram.

Bijbel met zilver 1863
Resultaat: 1.000 EUR

Grote bijbel, 1884, met dubbele zilveren sloten, zilveren hoekstukken en zilveren draaghaken en ketting, 833/000. Bijbel met zwart leren bewerkte omslag met goud op snede met bewerking voorzien van op...

Koperen zeilschip
Startprijs 380 EUR

Zeldzaam grote antieke kopergeslagen Japans vlot met zeil en accessoires. Circa: 1920. Afmeting: 92 x 100 x 58 cm. In goede staat.

Gouden horlogesleutel: geweer
Startprijs 150 EUR

Bijzondere gouden horlogesleutel, 585/000, in de vorm van een geweer. Voorzien van veiligheidsketting. Lengte 6 cm. Voorzien van restauratie en enkele deukjes

Wim Riem, Twents landschap met koeien en boerderij.
Resultaat: 100 EUR

Wim Riem. 1922 - 2011 Ootmarsum. Twents landschap met koeien en boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

Zilveren miniatuur, Slee met zwaan
Resultaat: 60 EUR

Zilveren miniatuur, 835/000, met een arreslee met paard en een slee in de vorm van een zwaan met figuur. 9,5x4cm ca 50 gram. MT.:J.M.Warning, Haarlem 1927-1935. In goede staat

7x Delftse borden, 18e eeuw
Startprijs 350 EUR

Zeven stuks 18e eeuwse Delftse keramieken borden met chinoiserie decor. Sommige borden minimale chip of randglazuurschade. Afmeting: ø 22 - 26 cm. In goede staat.

Witgouden oorhangers met parel en diamant
Startprijs 700 EUR

Witgouden oorhangers, 585/000, met diamanten in de oorhangers met klapsluiting, voorzien van grootte parel, ø 14,5 mm. diamant totaal ca 0,26 crt.

Gestoken stoof, 18e eeuw
Resultaat: 110 EUR

18e Eeuwse eikenhouten gestoken stoof met bronzen hengsel. Afmeting: 19 x 24 x 24 cm. In goede staat.

2x Porseleinen figuren
Startprijs 80 EUR

Twee Duitse porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Eén Fürstenberg engel. Eén Hoorn des overvloeds met putti. Ongemerkt. Handbeschilderd door A.H. Afmeting: 23 - 31 cm. In goede staat.

11 Borden met verschillende voorstellingen
Resultaat: 25 EUR

Elf maal diverse gelithografeerde wandborden met stadsgezichten/dierenlandschappen. Seltmann Weiden, Wedgwood etc. Afmeting: 18 - 22 cm. In goede staat.

Set zilveren kaarskandelaren
Resultaat: 350 EUR

Twee zilveren kaarskandelaren, 835/000, op vierkant gecontourneerde voet. MT.: Jakob Grimminger, Schwabisch Gmund, rond 1900. Grootte 14x14x30cm. In zeer goede staat.

Chinese bronzen urnvaas
Resultaat: 25 EUR

Chinese bronzen urnvaas met wolken decor rondom. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 31 cm ø. In goede staat.

Theo Goedvriendt, Italië
Resultaat: 250 EUR

Theo Goedvriendt. 1879 - 1969. Zonnig landschap Italië. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Kristallen beschuitbus & marmeladepot met zilver
Startprijs 100 EUR

Kristallen beschuitbus en marmeladepot met slijpsel geplaatst op kristallen onderschotels voorzien van deksel met zilveren knop. ø12x18cm en ø18x24cm. Enkele chips.

Restsignatuur, Portret hondje
Resultaat: 375 EUR

Restsignatuur. 19e Eeuw. Portret hondje met pommel halsband. Restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 32 cm. In redelijke staat.

Stel Chinese vazen, 20e eeuw
Startprijs 120 EUR

Twee grote handbeschilderde Chinees porseleinen vazen met floraal en vogels decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 13 cm ø. In goede staat.

Zilveren collier en hanger met zirconia
Startprijs 35 EUR

Zilveren collier met hanger, 925/000, met zirconia's. Fijne vierkant sangcollier met een langwerpige hanger met 3 ovaal gefacetteerde zirconia's, onder elkaar bevestigd. lengte 42 cm. 35mm. ca 11 gram...

C. Snoeierbos, 'Vrouw met robe'.
Startprijs 70 EUR

C.J. Snoeyerbosch. 1914. Zutphen 1891 - . 'Vrouw met robe'. Olieverf op paneel. Afmeting: 62 x 108 cm. In goede staat.