Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke Friese staartklok
Resultaat: 400 EUR

Prachtige antieke Groninger Friese staartklok met dubbele kap en handbeschilderde panelen. Mooi uurwerk met wekker, datum en maanstand. Originele patina. Afmeting: 158 cm. In goede staat.

2x Porseleinen figuren
Startprijs 80 EUR

Twee Duitse porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Eén Fürstenberg engel. Eén Hoorn des overvloeds met putti. Ongemerkt. Handbeschilderd door A.H. Afmeting: 23 - 31 cm. In goede staat.

11 Borden met verschillende voorstellingen
Resultaat: 25 EUR

Elf maal diverse gelithografeerde wandborden met stadsgezichten/dierenlandschappen. Seltmann Weiden, Wedgwood etc. Afmeting: 18 - 22 cm. In goede staat.

Wijnfleshouder
Resultaat: 90 EUR

19e Eeuwse koperen bewerkte wijnfles-houder met rondom figuren decor. Historisme. Afmeting: 15 x 11,5 cm ø. In goede staat.

Stel Chinese vazen, 20e eeuw
Startprijs 120 EUR

Twee grote handbeschilderde Chinees porseleinen vazen met floraal en vogels decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 13 cm ø. In goede staat.

Zilveren roomlepel
Resultaat: 30 EUR

Zilveren roomlepel, 835/000, met getorste haaksteel met gegraveerd gecontourneerd heft voorzien van staande eikel. MT.: P.Siebema, Bergum jl.:P:1899. ca. 18 gram 11,5cm. In goede staat

Grote Japanse vaas
Startprijs 80 EUR

Grote Japanse Satsuma vaas met goud decor, florale en geisha's decor. 20e Eeuw. Afmeting: 64 x 33 cm ø. In goede staat.

Franse pendule, ca. 1840
Resultaat: 260 EUR

Antieke Franse vuurvergulde Charles Pix pendule (jongen met konijn) met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Circa: 1840. Afmeting: 37 x 25 x 8 cm. In goede staat.

Stalen verguld armband M&M
Resultaat: 40 EUR

Stalen vergulde armband, M&M, Moments edelstaal, gemaakt uit massieve ronde schakels, ø 10 mm, voorzien van fantasie karabijnsluiting. lengte 20,5 cm.

Amsterdamse school Art Deco pendule
Resultaat: 130 EUR

Koperen Amsterdamse school Art Deco pendule met origineel achtdaags-uurwerk en halfuur-slag. Circa: 1920. Mogelijk bekende ontwerper. Afmeting: 28 x 37 x 13 cm. In goede staat.

2x Familie Rose kopjes, Cheng Lung
Startprijs 500 EUR

Twee antiek Chinees porseleinen Familie Roze kopjes met spelende kinderen. Cheng Lung. Gemerkt. Eén kopje haarlijn. Afmeting: 5 x 6,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

2x Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen octagonale borden met figuren en vogels in natuur decor. Chips. Afmeting: 22 x 22 cm. In redelijke staat.

5 Oude snuffbottles
Resultaat: 40 EUR

Vijf oude Japanse snuffbottles met figuren voorstelling. 20e Eeuw. Twee maal glas, twee maal porselein, één maal kunststof. Afmeting: 7 - 9 cm. In goede staat.

Chinese draken schotel.
Resultaat: 160 EUR

Grote oude Chinees porseleinen gemerkte blauwe draken-schotel. 20e Eeuw. Afmeting: 5 x 24,3 cm ø. In goede staat.

Friese stoelklok, Schippertje.
Resultaat: 60 EUR

Antieke Friese eikenhouten Schippertjes-klok. Circa: 1900. Afmeting: 75 x 24 x 18 cm. In goede originele staat.

Royal Copenhagen, Kuiken
Startprijs 70 EUR

Oude Royal Copenhagen porseleinen kuiken. Nr. 266 175. 20e Eeuw. Afmeting: 5 x 8,5 x 4,5 cm. In goede staat.

Warmink tafelklok
Resultaat: 75 EUR

Wortelnoten Warmink tafelklok met maanstand en bronzen monturen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

Frans pendule stel, ca. 1870
Startprijs 210 EUR

Grote antieke Franse zwart marmeren pedule stel met vaas + gravures + rood marmer. Circa: 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 59 x 35 x 17 cm. In goede staat.

Yixing theepot, Bamboe
Resultaat: 150 EUR

Oude Chinese Yixing theepot met bamboe decor. Mooie kwaliteit ! 20e Eeuw. Afmeting: 7 x 18 x 11 cm ø. In goede staat.

Duitse tafelklok, 30-er jaren
Resultaat: 60 EUR

Antieke Duitse notenhouten tafelklok van Junghans. Circa: 1910. Afmeting: 38 x 25 x 14 cm. In goede staat.

Bronzen directoire pendule.
Resultaat: 500 EUR

Zeldzame bronzen directoire pendule met verdekte sleutel-opdraaigat. Circa: 1820. Klokkast door truc/foefje te openen. Waarschijnlijk achtdaags-uurwerk, touwtjesslinger. Slinger mist. Vergulde applica...

Celadon beeld, Moeder met kind
Resultaat: 30 EUR

19e Eeuwse Europese celadon figuur. Moeder met kind. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

Thermometer pendule.
Resultaat: 450 EUR

19e Eeuws Franse thermometer-pendule met florale intarsia in palissander klokkast. Pendule heeft verzilverde thermometerplaat, achtdaags uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Chips bij sleutelgat. Afm...

Samson sierschotel, ca. 1900
Resultaat: 60 EUR

Samson porseleinen sierschotel met Hollands schip en Hollandse leeuw + goud decor. Circa: 1900. Afmeting: ø 26 cm. In goede staat.