Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Engels kistje, 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Engels 19e eeuws mahoniehouten kistje met messing en intarsia. Was ooit schrijfkist. Afmeting: 15 x 40 x 24 cm. In goede staat.

Amsterdamse school Art Deco pendule
Resultaat: 130 EUR

Koperen Amsterdamse school Art Deco pendule met origineel achtdaags-uurwerk en halfuur-slag. Circa: 1920. Mogelijk bekende ontwerper. Afmeting: 28 x 37 x 13 cm. In goede staat.

2 Antieke tafelschalen, ca. 1900.
Startprijs 50 EUR

Twee antieke vernikkelde tafelschalen met kristallen binnenschalen. Circa: 1900. Bij één schaal mist hengsel. Afmeting: 26 - 29 cm. In redelijk/goede staat.

Wijnfleshouder
Resultaat: 90 EUR

19e Eeuwse koperen bewerkte wijnfles-houder met rondom figuren decor. Historisme. Afmeting: 15 x 11,5 cm ø. In goede staat.

Porseleinen wekker-klokkast, ca. 1915
Startprijs 60 EUR

Duitse Jugendstil porseleinen wekker-klokkast met groene glazuur en florale decor. Waarschijnlijk Eichwald. Circa: 1915. Afmeting: 5 x 11 cm ø. In goede staat.

Chinees boeddha beeld
Resultaat: 200 EUR

Oude gesigneerde Chinees porseleinen lachende boeddha. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

3 Voor-oorlogse porseleinen rookverdrijvers
Resultaat: 35 EUR

Drie voor-oorlogse porseleinen rookverdrijvers, uilen. Twee maal nieuw geëlectrificeerd, één maal niet geëlectrificeerd. Eén glazen oog ingelijmd. Afmeting: 20 - 21 cm. In goede staat.

7x Delftse borden, 18e eeuw
Startprijs 350 EUR

Zeven stuks 18e eeuwse Delftse keramieken borden met chinoiserie decor. Sommige borden minimale chip of randglazuurschade. Afmeting: ø 22 - 26 cm. In goede staat.

2x Porseleinen figuren
Startprijs 80 EUR

Twee Duitse porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Eén Fürstenberg engel. Eén Hoorn des overvloeds met putti. Ongemerkt. Handbeschilderd door A.H. Afmeting: 23 - 31 cm. In goede staat.

11 Borden met verschillende voorstellingen
Resultaat: 25 EUR

Elf maal diverse gelithografeerde wandborden met stadsgezichten/dierenlandschappen. Seltmann Weiden, Wedgwood etc. Afmeting: 18 - 22 cm. In goede staat.

Stel Chinese vazen, 20e eeuw
Startprijs 120 EUR

Twee grote handbeschilderde Chinees porseleinen vazen met floraal en vogels decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 13 cm ø. In goede staat.

Grote Japanse vaas
Startprijs 80 EUR

Grote Japanse Satsuma vaas met goud decor, florale en geisha's decor. 20e Eeuw. Afmeting: 64 x 33 cm ø. In goede staat.

2x Familie Rose kopjes, Cheng Lung
Startprijs 500 EUR

Twee antiek Chinees porseleinen Familie Roze kopjes met spelende kinderen. Cheng Lung. Gemerkt. Eén kopje haarlijn. Afmeting: 5 x 6,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

2x Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen octagonale borden met figuren en vogels in natuur decor. Chips. Afmeting: 22 x 22 cm. In redelijke staat.

5 Oude snuffbottles
Resultaat: 40 EUR

Vijf oude Japanse snuffbottles met figuren voorstelling. 20e Eeuw. Twee maal glas, twee maal porselein, één maal kunststof. Afmeting: 7 - 9 cm. In goede staat.

Chinese draken schotel.
Resultaat: 160 EUR

Grote oude Chinees porseleinen gemerkte blauwe draken-schotel. 20e Eeuw. Afmeting: 5 x 24,3 cm ø. In goede staat.

Royal Copenhagen, Kuiken
Startprijs 70 EUR

Oude Royal Copenhagen porseleinen kuiken. Nr. 266 175. 20e Eeuw. Afmeting: 5 x 8,5 x 4,5 cm. In goede staat.

Gouden ring met smaragd
Resultaat: 150 EUR

Geelgouden rijring, 585/000, met smaragd. Fijne aanschuifring bezet met 18 rond gefacetteerde smaragden, totaal ca 0,33 crt, geplaatst in een railzetting met bewerkte rand. ø50, breedte 3 mm. ca 2 gra...

Gouden broche met parel
Resultaat: 80 EUR

Geelgouden broche, 585/000, met parel. Vierkante broche voorzien van graveerwerk met in het midden van de broche een parel geklemd in een 10 poot-chaton. 23x23mm. ca 2,5 gram. In goede staat

Zilveren ronde koekdoos met voorstelling
Startprijs 525 EUR

Ronde zilveren dekseldoos, 835/000, met een scharnierend deksel voorzien met een voorstelling van een paar op een bankje De rand van de doos is versierd met cartouches met engelen. Met vergulde binne...

Yixing theepot, Bamboe
Resultaat: 150 EUR

Oude Chinese Yixing theepot met bamboe decor. Mooie kwaliteit ! 20e Eeuw. Afmeting: 7 x 18 x 11 cm ø. In goede staat.

Celadon beeld, Moeder met kind
Resultaat: 30 EUR

19e Eeuwse Europese celadon figuur. Moeder met kind. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

Zilveren suikerbak, 1846
Startprijs 220 EUR

Antieke zilveren suikerbak, 833/000, vierkant model met omgeslagen rand voorzien van opgesoldeerde soort palmetversiering en krullen, geplaatst op bewerkte krulpoten met versierde onderrand. 14x14cm. ...

Samson sierschotel, ca. 1900
Resultaat: 60 EUR

Samson porseleinen sierschotel met Hollands schip en Hollandse leeuw + goud decor. Circa: 1900. Afmeting: ø 26 cm. In goede staat.