Acht maal divers porselein. Handbeschilderd met floraal + landschap. Eén maal dekseldoos, Frankrijk, circa 1900. Eén maal drie-delige stapeldeksel-terrines. Eén maal schaal, 19e eeuw, landschap. Eén m...
Twee gesigneerde Duitse schilderijen. 20e Eeuw. Eén maal H. Fischer, 'Marktgezicht'. Aquarel op papier. Afmeting: 35 x 26 cm. Eén maal 'Winterstadsgezicht Waisenbrücke'. Olieverf op paneel. Afmeting: ...
Hollandse eikenhouten Louis Seize kamergemak met verguld beslag, lade en roldeurtje. Circa: 1800. Afmeting: 73 x 49 x 56 cm. In goede staat.
Frits Janse, 1944. 'Stilleven met gemberpot en bloem'. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.
Vijf antieke Duitse steengoed kruiken. 19e - 20e Eeuw. Eén maal Jugendstil schenkkan, gesigneerd 'Klanke'. Circa 1910. (goed). Drie kruiken, één oor gelijmd. Eén voorraadpot. Afmeting: 20,5 x 37 cm. I...
Groot antiek Weense 'Goldscheider' keramieken windhond. Met signatuur 'Latour' + nummers, letters etc. Voorste twee poten gelijmd. Afmeting: 26 x 48 x 11 cm. In redelijke staat.
S. Kramer (Simon 1940 - 2015). 'Houten huisje met duiven bij boerderij'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Mariska Rietveld, 2003. Figuratieve voorstelling. Acryl op papier. Afmeting: 23 x 23 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Mechelse gestoken eikenhouten vitrine-opzetkast met koppen, ringen, panelen en florale snijwerk. Neo Renaissance. Circa: 1880. Afmeting: 201 x 90 x 54 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Twentse eikenhouten dekenkist met gesloten front. In originele staat. Afmeting: 84 x 165 x 74 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke mahoniehouten tilt-top bijzettafel 19e eeuws recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd, Afmeting . 72x76x56cm In goede staat.
Groot porseleinen stijgerend paard in Barok-stijl beschilderd. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 38 x 43 x 13 cm. In goede staat.
Handbeschilderde 18e - 19e eeuwse Duitse 'Fayence' klepkan met ruiter te paard. Monogram 'B.B'. op deksel. Minimale chips bodemrand. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Lot diverse oude/antieke poppenschoenen. Afmeting: 14 x 20 x 7 cm. In goede staat.
Lot streeksieraden, een zilveren ring, broche en hanger met knopjes en een BWG slavenband met uitgewerkte grote knoppen. Breedte 38 mm.
Grote Duitse handbeschilderde 'Dresden' porselein figuur. 'Harlekijn'. 'Handgemalt A.H.' In Jugendstil-kleuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse Franse staande precisie regulateur met slagwerk op dubbele bel en centrale secondenwijzer. Konisch toelopende overgeschilderde klokkast + berthoud-slinger. Huwelijk uurwerk + klokk...
Groot oud Duits 'Sitzendorf' porselein figuur. 'Vrouw met paardestaard en boek'. Paardestaart afgebroken. Afmeting: 40,5 cm. In redelijke staat.
Duits 'Fürstenberg' porselein tablet. 'Handgemalt Svetlana Strorogenko'. Naar Peter Paul Rubens. Afmeting: ø 33 cm. In goede staat.
Russische icoon met Moeder Gods met het kind Jezus met boekrol in Hodigitria, de icoon is bekleed met een fraai bewerkte rizza, Russisch omstreeks 1900. Afmeting: 12 x 16 cm.
Onduidelijk gesigneerd. Bedoeïene Arabische man met herderstok. Circa: 1920. Olieverf op paneel. Afmeting: 42 x 32 cm. In goede staat.
Franse petit point beklede Louis Quinze-stijl armleunstoel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 x 60 x 60 cm. In goede staat.
Duitse handbeschilderde 'Fürstenberg' figuur. 'Edele heer'. 20e Eeuw. In hand mist waarschijnlijk iets. Handgemaakt 'S.S'. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten 19e eeuwse vier-laden Barok-stijl commode. Blad vervangen. Afmeting: 85 x 51 x 89 cm. In goede staat.