Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Gouden ring met saffier en diamant
Resultaat: 150 EUR

Geelgouden ring, 750/000, met saffier en diamant. Strakke ring met in het midden een ovaal gefacetteerde blauw saffier, 5x3mm, met aan weerskanten in de band 2 rails bezet met briljant geslepen diaman...

Zeldzaam zilveren kruis Rusland
Startprijs 600 EUR

Zeldzaam zilveren kruis, Rusland, versierd met graveerwerk. 23x9cm ca 156 gram.

Kristallen strooibus met zilveren montuur
Resultaat: 65 EUR

Kristallen strooibus met 12 vlaks geslepen en met diamantslijpsel. Voorzien van zilveren montuur en dop, 835/000, met parelrand. MT.: W.Burger, Haarlem ca 1925. ca 14 cm. In goede staat

Leerdam Oranje (Ariane) vaasje, 2007
Resultaat: 80 EUR

Leerdam Oranje vaasje (Ariane vaasje). Art Deco vormgeving. 2007 Floris Meijdam. Genummerd. Afmeting: 11,5 x 8,5 cm ø. In goede staat.

Kraantjeskan met parelmoer belijmd
Resultaat: 80 EUR

Grote vroeg 19e eeuwse beschilderde kraantjeskan deels met parelmoer belijmd (vogels). Afmeting: 51 cm. In goede staat.

Doos met Chinees porselein
Resultaat: 40 EUR

Lot divers oud Chinees porselein. 20e Eeuw. Onder andere: Vazen, theepotten, dekselpotten, borden, schalen etc. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 5 -20 cm. In goede staat.

Antieke Empire pendule
Startprijs 350 EUR

Vuurvergulde Franse Louis Seize Empire pendule met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Eerste helft 19e eeuw. Marmer heel, uurwerk mogelijk niet origineel. Uurwerk functioneerd goed, gav...

Gouden collier en hanger diamant
Startprijs 150 EUR

Geelgouden collier en hanger, 585/000, met diamant. Gouden venetiaans collier met een peervormige open hanger bezet met 2 diamanten met een oud slijpsel, één diamant is een stukje af. Lengte 42 cm han...

Militaire landkaart van Nijmegen
Resultaat: 20 EUR

Militaire landkaart op linnen van Nijmegen. 'Commandant v.d. Werff, 11e regiment infanterie' (datum onduidelijk). Afmeting: 49,5 x 40 cm. In goede staat.

'Coupe Chou' zwaard, Frankrijk
Resultaat: 110 EUR

Frans 'Coupe Chou' zwaard Neuchattel Nr. 2166 met messing heft. Circa 1840. Afmeting: 62,8 cm. In zeer goede staat.

Antieke scherm sabel
Startprijs 40 EUR

Antieke scherm sabel van ijzer. Tweede helft 19e eeuw. Afmeting: 105 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke boog met darm, ca. 1900
Startprijs 40 EUR

Antieke boog met darm. Circa 1900. Afmeting: 174 cm. In goede staat.

Jachtgeweer met 2 wissellopen.
Startprijs 1.750 EUR

Zeldzaam groot 19e eeuws verlengbaar jachtgeweer met extra lange (damast) loop. Afmeting: 125 - 164 cm. In zeer goede staat.

Kruithoorn, 17e eeuw
Startprijs 480 EUR

Antieke kruithoorn gemaakt van kokosnoot en bewerkt met figuren en florale decors. Afmeting: 16,5 x 9 cm ø. In goede staat.

10x Diverse fotolijstjes
Resultaat: 50 EUR

Lot plated fotolijstjes, ø 4cm, 5x4cm, 6x6cm, 6,5x9,5cm, 9x13cm, 10x15cm en 13x18 cm. In redelijk goede staat

Lot fotolijstjes
Resultaat: 30 EUR

Lot met zeven plated fotolijstjes, met o.a. een gladde, een getorste en een opengewerkte rand met bloemenranken. 9x14cm, 11x15,5cm, 13x18cm en 20x25,5cm.

Zilveren vaas en fotolijst
Startprijs 50 EUR

Zilveren vaasje en fotolijst, 835,000, een ovaal fotolijstje met bewerkte rand, 6,5x4,5cm en een vaasje in de vorm van een schenkkannetje op vierkante voet met een gekretst decor. 5x5x15cm. In goede s...

Gouden armband met briljanten.
Startprijs 550 EUR

Geelgouden rinkelband, 750/000, met briljant geslepen diamanten. Fijne rinkelband met een verdikt gedeelte bezet met 37 briljant geslepen diamanten in een incrustatie zetting met een fijn bewerkte ran...

Grote kristalglazen schaal
Startprijs 40 EUR

Grote kristalglazen gematteerde schaal met florale decor. Circa: 1930. Afmeting: 8 x 30 cm ø. In goede staat.

Lot Engelse maten, 19e eeuw.
Resultaat: 80 EUR

Lot van 13 stuks 19e eeuwse tinnen Engelse maatbekers. Afmeting: 6 - 16 cm. en 7 - 25 cm. In goede staat.

Grote Franse pendule met strijdwagen
Resultaat: 500 EUR

Grote 19e eeuwse Franse strijdwagen pendule met marmeren basement. Course Ronaine. Circa: 1880. Met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 56 x 58 x 30 cm. In goede staat.

Fries zilveren loddereindoosje
Resultaat: 125 EUR

Zilveren loddereindoosje, 833/000, met divers bandendecor oplegstuk aan de voorkant, opgehoogd deksel met gravering van dorpsgezicht. MT.: gebr. J. en D. Veenstra, leeuwarden, jl.:Y:1858, ca 21 gram 4...

BVLGARI parelcollier
Resultaat: 200 EUR

Lang parelcollier van zoutwater cultivé parels, ø 3,5 mm en 7 mm, voorzien van geelgouden sluiting en tussenstukjes, 750/000. Lengte 70 cm. Sluiting gemerkt BVLGARI. Recentelijk geregen.

Kristallen coupe met zilver
Resultaat: 65 EUR

Antieke kleine kristallen coupe met zilveren voet, 925/000. Ronde coupe met ruitslijpsel en zilveren rand met ribbewerking op een ronde zilveren voet met parelrand op 3 kleine bolpoten. ø7x7cm. MT.: P...