Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot zilveren lepels (10x) 497
Lot zilveren lepels (10x)
Startprijs 90 EUR
Zilveren creolen met citrien en blauw topaas 501
Zilveren creolen met citrien en blauw topaas
Startprijs 35 EUR
Fürstenberg figuur. 6598
Fürstenberg figuur.
Startprijs 40 EUR
Monogram A.W., Stadsgezicht met figuren 1448
Monogram A.W., Stadsgezicht met figuren
Startprijs 75 EUR
Reservisten bierkruik 6615
Reservisten bierkruik
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Lot diverse sieraden 514
Lot diverse sieraden

Resultaat:

35 EUR

Gouden horlogesleutel: geweer 531
Gouden horlogesleutel: geweer
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Antieke Friese staartklok 3515
Antieke Friese staartklok

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Ton Anconé, Giethoorn 1465
Ton Anconé, Giethoorn

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Zilveren miniatuur, Slee met zwaan 548
Zilveren miniatuur, Slee met zwaan

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Franse pendule, ca. 1840 3532
Franse pendule, ca. 1840

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Monogram 1862, Ruiter met harnas in stal 1478
Monogram 1862, Ruiter met harnas in stal

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Amsterdamse school Art Deco pendule 3549
Amsterdamse school Art Deco pendule

Resultaat:

130 EUR

Kristallen beschuitbus & marmeladepot met zilver 565
Kristallen beschuitbus & marmeladepot met zilver
Startprijs 100 EUR
A. Rohreich, 'Landschap met vakwerkhuis'. 1495
A. Rohreich, 'Landschap met vakwerkhuis'.
Startprijs 55 EUR
Zilveren collier en hanger met zirconia 582
Zilveren collier en hanger met zirconia
Startprijs 35 EUR
Zilveren  bijbelsot 599
Zilveren bijbelsot
Startprijs 50 EUR
2x Jade armbanden 616
2x Jade armbanden
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Barometer, 18e eeuw 2011
Barometer, 18e eeuw

Resultaat:

340 EUR

Parelcollier met gouden slot 633
Parelcollier met gouden slot
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Gouden ring met Amethist. 651
Gouden ring met Amethist.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Grote Duitse maritieme boeilamp 2028
Grote Duitse maritieme boeilamp

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Zilveren beurs en horloge 668
Zilveren beurs en horloge

Resultaat:

40 EUR

3 Zakhorloges 685
3 Zakhorloges
Startprijs 75 EUR