Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Lot divers tin + koperwerk 2142
Lot divers tin + koperwerk

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Bijbelstandaard 2110
Bijbelstandaard

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Lot antiek koper 2107
Lot antiek koper

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Lot bellen + boekenpers 2103
Lot bellen + boekenpers

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Bronzen Charles Dix kandelaar 2085
Bronzen Charles Dix kandelaar

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Bijbelstandaard 2037
Bijbelstandaard

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
4 Waaiers 2542
4 Waaiers

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Spuit apparaat. 2539
Spuit apparaat.

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
2x Japanse wanddecoratie. 2533
2x Japanse wanddecoratie.

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Sieradenkastje, mahonie. 2531
Sieradenkastje, mahonie.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Marmeren zuil 2530
Marmeren zuil

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Gokkast, 'Super Stern' (Duitsland) 2529
Gokkast, 'Super Stern' (Duitsland)

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Messing lamp 2528
Messing lamp

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
4 Delen antiek tin (divers) 2526
4 Delen antiek tin (divers)

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
2 Gestoken panelen 2524
2 Gestoken panelen

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
4 Delen Duits tin. 2521
4 Delen Duits tin.

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Kazuifel kragen 2509
Kazuifel kragen

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2 Afrikaanse ivoren figuren. 2505
2 Afrikaanse ivoren figuren.

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2x Chinees snijstuk parelmoer 2504
2x Chinees snijstuk parelmoer

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Houten Boeddha 2502
Houten Boeddha

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Composiet  Aphrodite Kallipigos 2501
Composiet Aphrodite Kallipigos

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
2x Miniatuurportret 2499
2x Miniatuurportret

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Tafelstuk op bronzen voet. 2498
Tafelstuk op bronzen voet.

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
2x Ivoren beeldje. 2495
2x Ivoren beeldje.

Resultaat:

100 EUR