Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
HALA busquet bureaulamp 2485
HALA busquet bureaulamp

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
3x Chinese houtgestoken figuren, ca. 1900 2480
3x Chinese houtgestoken figuren, ca. 1900

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Antieke naaldenkoker 2467
Antieke naaldenkoker

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Antieke merklap in lijst 2421
Antieke merklap in lijst

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Lot divers o.a. zilver, plated 2408
Lot divers o.a. zilver, plated

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Hollandse barometer, Huygens 2396
Hollandse barometer, Huygens

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lot boeken over klokken (5x) 2352
Lot boeken over klokken (5x)

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
3x Speculaasplanken en botervorm 2345
3x Speculaasplanken en botervorm

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Antieke gereedschapset 2329
Antieke gereedschapset

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Les Plans Ryxdorp, Pierre Post 2316
Les Plans Ryxdorp, Pierre Post

Resultaat:

165 EUR

Verkocht
4 Delen oud/antiek brons 2315
4 Delen oud/antiek brons

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Hollands wapen gevelstuk 2302
Hollands wapen gevelstuk

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2 Gietijzeren deurstoppers 2287
2 Gietijzeren deurstoppers

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Chinees juwelenkistje met jade plaquettes 2270
Chinees juwelenkistje met jade plaquettes

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Chinese theetegel 2268
Chinese theetegel

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Lot diversen religie voorwerpen 2254
Lot diversen religie voorwerpen

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2 Houten wijnvaten, 18e eeuw. 2241
2 Houten wijnvaten, 18e eeuw.

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2 x Barometer, kwik. 2233
2 x Barometer, kwik.

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Groot Chinees ivoren Geisha figuur, ca. 1900 2216
Groot Chinees ivoren Geisha figuur, ca. 1900

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Antieke gehoor-hoorn, 19e eeuw. 2210
Antieke gehoor-hoorn, 19e eeuw.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Bijbelstandaard 2206
Bijbelstandaard

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Pianolamp, Ontwerp: J.J. Pieter Oud 2174
Pianolamp, Ontwerp: J.J. Pieter Oud

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Chanoine Crampon, La Sainte Bible 2153
Chanoine Crampon, La Sainte Bible

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Lot tin 2150
Lot tin

Resultaat:

50 EUR