Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Tafellamp met brons
Resultaat: 100 EUR

Grote oude porseleinen tafellamp met verguld brons, druivenranken en roccailles. 20e Eeuw. Eén hengsel gerepareerd + vaashals gerestaureerd. Afmeting: 54 cm. In redelijk/goede staat.

Plated koffie- en theeservies + dienblad
Resultaat: 100 EUR

Kapitaal plated koffie- en theeservies op dienblad, theekan, koffiekan, melkkan en suikerpot met rijkelijk versierde randen en grepen, geplaatst op klauwpoten. Het geheel is geplaatst op een ovaal gec...

11x Reebok geweien
Resultaat: 100 EUR

Elf reebok geweien op houten plaquette. Afmeting: circa 30 - 40 cm. In goede staat.

12x Reebok geweien
Resultaat: 100 EUR

Twaalf reebok geweien op houten plaquettes. Afmeting: circa 30 - 40 cm. In goede staat.

3 Delen ivoor.
Resultaat: 100 EUR

Drie oude/antieke ivoren vazen. Twee maal Jugendstil bewerkt met bloemen en teksten, 1916. Eén maal olifant met bloem en slangen, circa 1930. Afmeting: 16-24 cm. In goede staat.
Voorzien van origine...

2x Ivoren beeldje.
Resultaat: 100 EUR

Twee oude/antieke ivoren figuren, circa 1930. Eén maal mariabeeld (handen missen) en één maal figuur, wolf in bos (Rusland). Afmeting: 14-22 cm. In redelijk/goede staat. Voorzien van origineel certifi...

Wortelnoten wolhouder, 19e eeuw
Resultaat: 95 EUR

19e Eeuwse wortelnoten wolhouder met intarsia. Afmeting: 29 x 34 x 24 cm. In goede staat.

Heilig kruis, 19e eeuw.
Resultaat: 95 EUR

Zeldzaam 19e eeuws koperen heilig kruis met heilighart en slang. Afmeting: 47 cm. In goede staat.

Zakmicroscoop
Resultaat: 95 EUR

Hensoldt Wetzlar Tami (zakmicroscoop), serienummer #2468 in originele complete staat. In redelijk tot goede staat. 10-19,5cm.

4 Schaartjes, 2x Zilveren + 2x antiek metalen.
Resultaat: 95 EUR

Vier antieke scharen, één zilveren schaar met florale bewerking, één schaar met strakke zilveren grepen, één metalen schaar met portretten en een knoopsgatschaar met stelschroef. 12-15 cm. In goede st...

Messing paraplubak
Resultaat: 95 EUR

Oude messing paraplu-houder met jachtvoorstelling. Jugendstil-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 63 cm. In goede staat.

2x Wandlampen met putti, ca. 1890
Resultaat: 90 EUR

Twee antieke wandlampen met putti. Circa: 1890. Drie vleugels missen. Afmeting: 27 x 11 x 24 cm. In redelijke staat.

Wijnfleshouder
Resultaat: 90 EUR

19e Eeuwse koperen bewerkte wijnfles-houder met rondom figuren decor. Historisme. Afmeting: 15 x 11,5 cm ø. In goede staat.

2x Bronzen haardbokken, 19e eeuw.
Resultaat: 90 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen haard-vuurbokken met vrouwelijke bustes. Afmeting: 35 x 21 x 47 cm. In goede staat.

2x Haardplaat, 17e - 18e eeuw
Resultaat: 90 EUR

Twee antieke ijzeren haardplaten. 17e - 18e Eeuw. Eén maal Barok (putti). Eén maal Renaissande (figuur met edelhert). Afmeting: 65 - 86 cm. In goede staat.

6x Antieke zandstenen Foo/Tempel honden
Resultaat: 90 EUR

Zes antieke Chinese zandsteen bewerkte Foo/Tempel honden. Circa: 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 17 - 24 cm. In goede staat.

Antieke gereedschapset
Resultaat: 90 EUR

Uitgebreide antieke gereedschapset in houten kist, met beitels, schafen, zagen, boren, hamers. Afmeting: 30 x 76 x 28 cm. In goede staat.

2x Bronzen vaasjes met draken
Resultaat: 90 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen historisme ampfora vaasjes met drakengrepen en hondenkoppen. Circa: 1880. Afmeting: 14 cm. In goede staat.

Messing hanglamp, ca. 1900
Resultaat: 90 EUR

Antieke messing hanglamp met ranken. In 18e eeuwse stijl. Circa: 1900. Afmeting: 50 x 50 cm ø. In goede staat.

2x Kruisbeelden
Resultaat: 90 EUR

Twee 18e eeuwse houtgestoken gepolychromeerde Heilig kruizen + Corpus Christi. Afmeting: 50 - 57 cm. In goede staat.

Antieke statenbijbel, 1828
Resultaat: 90 EUR

19e Eeuwse statenbijbel in lederen band. Koningsband Kloosterkerk 1828. Afmeting: 10 x 27 x 23 cm. In goede staat.

2 Afrikaanse ivoren figuren.
Resultaat: 90 EUR

Twee oude Afrikaanse ivoren figuren op houten basement. Midden 20e eeuw. Vrouw met kruik en schaal op hoofd. Vrouw met vijzel en stamper. Afmeting: 22-25 cm. In goede staat.
Voorzien van origineel c...

Diverse tabakspijpen (6 x).
Resultaat: 90 EUR

Lot van zes antieke Duitse tabakspijpen. Onder andere: Porseleinen reservisten pijpen met keizer. Afmeting: circa 20 - 120 cm. In redelijk/goede staat.

Oude zangvogel-automaat
Resultaat: 85 EUR

Oude zangvogel-automaat met drie bewegende vogels. 20e Eeuw. Blaasbalg lek. Houten omlijsting stukken weg. Afmeting: 37 x 26 x 19 cm. In redelijke staat.

2x Antieke kledingstandaard
Resultaat: 85 EUR

Twee antieke eikenhouten kinderkleding-standaards. Circa: 1920. Afmeting: circa 95 cm. In goede staat.

Messing hanglamp met prismen glas
Resultaat: 85 EUR

Messing hanglamp met prismen glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: ø 45 cm. In goede staat.

4x Boeddhistisch brons
Resultaat: 80 EUR

Vier maal oud boeddhistisch brons. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee figuren te paard. Eén plaquette, 4-armige boeddha. Eén erotische boeddha. Afmeting: 11 - 21 cm. In goede staat.

Bronzen en houten Quang Yin
Resultaat: 80 EUR

Twee oude/antieke Chinese Quang Yins. Eén maal houtgesneden. Eén maal brons. Afmeting: 19 - 20 cm. In goede staat.

2 Antieke Chinees bronzen vazen
Resultaat: 80 EUR

Twee oude/antieke Chinese messing vazen met draken. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 13,5 x 13 cm ø. In goede staat.

Chinese wierrookbrander + vaas
Resultaat: 80 EUR

Antieke Chinese bronzen wierrookbrander + vaas. Circa: 1900. Wierrookbrander met figuren, tekens, Foo hond en olifanten-koppen. Messing vaas met bloesemtak en vogel decor. Afmeting: 18 - 26 cm. In goe...

6x Antieke messing kaarskandelaren
Resultaat: 80 EUR

Zes stuks antieke messing kaarskandelaren. 18e - 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 53 cm. In redelijk/goede staat.

Theekistje met flacons
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuwse Franse theekist met porseleinen houders. Middelste houder beschadigd. Koper-inleg, stukje weg. Afmeting: 12 x 22 x 11 cm. In redelijke staat.

4x Wereldbollen
Resultaat: 80 EUR

Vier oude/antieke papieren/metalen wereldbollen. Eerste helft 20e eeuw. Eén Philips 10 Challenge globe. Eén metalen globe (blik 1920) U.S.A. Eén electrische globe op marmeren basement met kalender, Te...

Lot Engelse maten, 19e eeuw.
Resultaat: 80 EUR

Lot van 13 stuks 19e eeuwse tinnen Engelse maatbekers. Afmeting: 6 - 16 cm. en 7 - 25 cm. In goede staat.

Lot antiek tinnen maatbekers etc.
Resultaat: 80 EUR

Lot antiek tinnen maten, snotneuzen, schaal en twee koperen kannen, totaal 21 delen. Afmeting: 7 - 30 cm. In goede staat.

Kraantjeskan met parelmoer belijmd
Resultaat: 80 EUR

Grote vroeg 19e eeuwse beschilderde kraantjeskan deels met parelmoer belijmd (vogels). Afmeting: 51 cm. In goede staat.

Oosterse bewerkte zwijnentand
Resultaat: 80 EUR

Oosterse bewerkte wrattenzwijntand op houtgestoken basement. Tand is bewerkt met afbeeldingen van bomen, huizen en figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 27 x 14 x 5 cm. In goede staat.

Lot porselein (Peterselie) + 2 rekjes
Resultaat: 80 EUR

Lot divers antiek Peterselie porselein (Europees met Chinees decor). Minimale chip mogelijk. Bestaande uit: Theekan, melk + suiker, één-en-twintig kop + schotels, schalen, dekselpot. Met daarbij twe...

Chinees juwelenkistje met jade plaquettes
Resultaat: 80 EUR

Oud Chinees hardhouten sierradenkistje met jade plaquettes en slotje. 20e Eeuw. Afmeting: 23 x 15 x 14 cm. In goede staat.

Chinees natuurstenen snijstuk
Resultaat: 80 EUR

Groot antiek Chinees natuurstenen gestoken figuur. 2-Delig. Oude wijsheer onder boom met hert. Circa: 1900. Afmeting: 33 x 14 x 7 cm. In goede staat.

Voor-oorlogse lederen dokterstas
Resultaat: 80 EUR

Voor-oorlogse bruin lederen dokterstas met messing. Veel gebruikt, maar in goede staat. Afmeting: 43 x 19 x 22 cm. In goede staat.

Dimple Whisky, 70-er jaren
Resultaat: 80 EUR

70-er Jaren Dimple whisky. Ongeopend. 2897 Haig + Haig Bottled. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

Lot diverse lampenkappen/petroleumlampen
Resultaat: 80 EUR

Lot diverse opaline olielampen-delen en lampenkappen. Circa: 1900. Afmeting: circa 13 x 28 cm. In redelijk/goede staat.

10 Koraal doodshoofdjes
Resultaat: 80 EUR

Tien koralen doodshoofdjes, bamboekoraal. grootte ca 2x2,5 cm- 2,5-4cm.

Albasten zuil met verlichting.
Resultaat: 80 EUR

Oude Italiaanse onyx zuil/piedestal met verlichting binnenin. 20e Eeuw. Afmeting: 77 x 26 cm. In goede staat.

Plated Barok kandelaren
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke plated Duitse Barok-stijl kaarskandelaren. 19e Eeuw. Afmeting: 24 cm. In redelijke staat.

Haardset, ca. 1920
Resultaat: 80 EUR

Bronzen haardset op driepoot met klauwen. Vijf-delig. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 30 x 22 cm. In goede staat.

Tinnen schotel, Gemerkt
Resultaat: 80 EUR

Grote antieke gelobte tinnen sierschotel met Latijnse tekst. Gemerkt met vier stempels. Afmeting: ø 45,5 cm. In goede staat.

Console, Neogotische stijl
Resultaat: 80 EUR

Grote 19e eeuwse eiken kerkelijke neogotische wandconsole. Afmeting: 54 x 45 x 50 cm. In goede staat.

Gokkast, 'Super Stern' (Duitsland)
Resultaat: 80 EUR

Oude Duitse 'Super Stern' gokkast. Inworp 10-20 Pfennig. Afmeting: 76 x 54 x 22 cm. In goede staat.

3-Delige kerkelijke set
Resultaat: 75 EUR

Drie-delige antieke kopergeslagen kerkelijke set. Bestaande uit: Heilig kruis en twee grote kaarskandelaren. Afmeting: 41 - 52 cm. In goede staat.

Messing heilig kruis, 19e eeuw
Resultaat: 75 EUR

19e Eeuwse kerkelijke vergulde messing heilig kruis, neo-renaissance. Afmeting: 70 cm. In goede staat.

Schildpad visitekaartenhouder
Resultaat: 75 EUR

Antieke schildpad visitekaartenhouder. Circa: 1920. Afmeting: 9,5 x 6,5 x 0,8 cm. In goede staat.

Tiffany-stijl plafondlamp
Resultaat: 75 EUR

Grote Tiffany-stijl glazen plafondlamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 38 x 47 cm ø. In goede staat.

2x Russisch boek.
Resultaat: 75 EUR

Twee Russische boeken. 18e Eeuw. Afmeting: 18 - 20 cm. In matige toestand.

Chinees zijde kunstwerk, 135 x 55 cm.
Resultaat: 75 EUR

Groot oud Chinees zijde borduurwerk met vogels, vlinder en bloesemtakken decor. 20e Eeuw. Afmeting: 135 x 55 cm. In goede staat.

Chinese theetegel
Resultaat: 75 EUR

Oude Chinese teabrick (geconcentreerde thee). Werd in het verre Oosten ook als betaalmiddel gebruikt. Afmeting: 24 x 19 x 2,5 cm. In goede staat.

Theestoof met koperen hengselbak
Resultaat: 75 EUR

Mooie 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten theestoof met koperen hengselbak. Afmeting: 35 x 30 cm ø. In goede staat.

3x Speculaasplanken en botervorm
Resultaat: 75 EUR

Drie stuks 19e eeuwse speculaasplanken en botervorm. Gemaakt van notenhout. Afmeting: 22 - 28 cm. In goede staat.

Lot boeken over schilderkunst (9x)
Resultaat: 75 EUR

Negen boeken over schilderkunst. Onder andere: Twee maal P.M.J. Jacobs, German Grobe, Klinkenberg, Bosboom, J. Israëls, Frits Goosen. Afmeting: 27 - 32 cm. In goede staat.

3x Benen bewerkte dekseldoosjes
Resultaat: 75 EUR

Drie antieke Chinese of Japanse benen bewerkte dekseldoosjes. Eén maal groot met kikkers op deksel. Twee maal klein met konijnen op deksels. Afmeting: 4 - 9 cm. In goede staat.

HALA busquet bureaulamp
Resultaat: 75 EUR

Oude HALA Zeist busquet bureau-lamp met chrome en wit metalen kap en voet. Afmeting: 52 x 40 x 32 cm. In redelijk/goede staat.

2 Grote Japanse cloisonne vazen
Resultaat: 70 EUR

Twee mooie grote Japanse cloisonne vazen met florale decors, vlinders en vogels. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 39 x 19 cm ø. en 40 x 21,5 cm ø. In goede staat.

2x Bronzen wandkandelaren, 19e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Twee bronzen 2-lichts wandkandelaren in Louis Seize-stijl. 19e Eeuw. Afmeting: 17 x 25 x 22 cm. In goede staat.

Lot bellen + boekenpers
Resultaat: 70 EUR

Lot diverse oude/antieke metalen bellen, messing etc. Circa: 1900 en later. En een oude antieke boekenpers, circa: 1900. Afmeting: 7 - 30 cm. In goede staat.

Hollandse kroonluchter (messing)
Resultaat: 70 EUR

Hollandse antieke messing kroonluchter naar 17e eeuws voorbeeld. Circa: 1800. Afmeting: 45 x 47 cm ø. In goede staat.

2 Houten wijnvaten, 18e eeuw.
Resultaat: 70 EUR

Twee zeldzame 18e eeuwse eikenhouten taverne wijnvaten met wandbevestiging en originele polychromie. Afmeting: 22,5 x 8,5 x 21 cm. In goede staat.

Chinees gestoken sculptuur
Resultaat: 70 EUR

Houtgestoken grote Chinese keizer figuur op wolk met zwaard en pagode. 20e Eeuw. Afmeting: 33,5 cm. In goede staat.

2x Lederen koffers
Resultaat: 70 EUR

Twee antieke bruin lederen koffers. Engeland. Eén koffer gemonogrammeerd J.R.T. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 50 - 51 cm. In goede staat.

Hollands wapen gevelstuk
Resultaat: 70 EUR

Hollands aluminium wapen gevelstuk. Origineel beschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 32 x 2,5 cm. In goede staat.

3x 19e Eeuws messing
Resultaat: 70 EUR

Drie maal 19e eeuws messing met ijzeren strijkijzers. Twee maal met hartje en monogram P.A. (huwelijkscadeau). Afmeting: 19 - 38 cm. In goede staat.

Houten staande lamp.
Resultaat: 70 EUR

Antieke notenhouten lampenvoet met leeuwenpoten. Circa: 1920. Afmeting: 156 cm. In goede staat.

Japans kistje, ca. 1920
Resultaat: 70 EUR

Antieke Japanse lakwerk sierraden kist met parelmoer. Figuren voorstelling belijmd en goudverf. Circa: 1920. Afmeting: 11 x 34 x 25 cm. In goede staat.

Chinees gestoken walnoot.
Resultaat: 70 EUR

Oude/antieke Chinese bewerkte walnoot, met vele figuren uitgesneden. Afmeting: 4 x 4,5 cm. In goede staat.

2x Vergulde bronzen wandlampen
Resultaat: 70 EUR

Twee oude vergulde bronzen wandlampen, floraal. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 29 x 15 cm. In goed staat.

2x Miniatuur schaakspellen
Resultaat: 70 EUR

Twee miniatuur schaakspellen. Eén maal antiek, mahonie Engels. Eén maal 20e eeuw met onderzetters. Afmeting: 10 - 13 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke haardset, ca. 1900
Resultaat: 70 EUR

Antieke gietijzeren met messing haardset. Vijf-delig. Circa: 1900. Afmeting: 85 x 32 x 32 cm. In goede staat.

2 Chinese emaille vazen
Resultaat: 65 EUR

Twee grote antieke Chinese messing geëmailleerde siervazen met florale decors en paradijsvogels. Circa: 1900. Afmeting: H.42 - 46 cm. In goede staat.

4 Delen antiek, 2x Beddepan, ketel, melkbus
Resultaat: 65 EUR

Vier delen 19e eeuws antiek. Eén maal ijzeren grote ketel, twee maal beddepan, één maal melkbus. Afmeting: 38 - 115 cm. In goede staat.

30 Werken van J. van Vondel in rood vergulde pronkbanden
Resultaat: 65 EUR

Dertig antiquarische boeken. J. van Vondel. Uitgegeven door M.J. van Lennep Leiden. A.W. Sijthof. Afmeting: 18 x 12 x 1,5 cm. In goede staat.

Antieke Engelse kolenkit, circa 1900.
Resultaat: 65 EUR

Prachtige antieke Engelse mahoniehouten kolenkit met messing plaquettes en schep. Circa: 1900. Afmeting: 47 x 35 x 44 cm. In goede staat.

Philips luidspreker, 30-er Jaren
Resultaat: 65 EUR

Goed onderhouden jaren '30 Philips notenhouten luidspreker. Functionerend, type 2130. In uitstekende staat. Afmeting: 34 x 38 x 16 cm. In goede staat.

Ingelegde knipmuts met broche
Resultaat: 65 EUR

Een knipmuts met streekgesp en broche met filigrain en knoppen. Fraai ingelijst in een blauwe lijst. 54x54cm.

Bronzen sierstuk met spiegellijst
Resultaat: 65 EUR

Antieke bronzen figuur met rest polychrome en spiegellijst. Waarschijnlijk Amerikaans sierstuk voor automaat of iets dergelijks. Circa: 1920. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

Tafelstuk op bronzen voet.
Resultaat: 65 EUR

Bronzen tafelstuk met geslepen kristallen schaal. 19e Eeuw. Afmeting: 18 x 21 cm ø. In goede staat.

Kazuifel
Resultaat: 65 EUR

Antiek priester kazuifel gemaakt van gouddraad, zijdedraad etc. Afmeting: 92 x 55 cm. In goede staat.

Nigeriaans bronzen masker
Resultaat: 60 EUR

Oud Nigeriaans bronzen masker. 20e Eeuw. Afmeting: 32 x 17 x 13 cm. In goede staat.

Messing kerk kandelaar, 19e eeuw
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuwse messing kerkelijke kaarskandelaar met wijnranken en portret-medaillons. Afmeting: 77 cm. In goede staat.

5x Messing kandelaren sets
Resultaat: 60 EUR

Vijf oude messing kaarskandelaren sets, naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: 16 - 40 cm. In goede staat.

2x 19e Eeuwse opbergkisten
Resultaat: 60 EUR

Twee 19e eeuwse opbergkisten. Eén mahoniehouten brievenkist. Eén palissander theekist met intarsia. Afmeting: 17 - 20 cm. In goede staat.

5x Diverse houten dekseldoosjes
Resultaat: 60 EUR

Vijf diverse oude/antieke houten dekseldozen. Eén met bronzen kip. Twee met inleg. Circa: 1900 en later. Afmeting: 12 - 26,5 cm. In goede staat.

7 Delen antiek koper
Resultaat: 60 EUR

Lot van zeven stuks divers koperwerk. Onder andere: (Appel)ketels, melkkan, doofpot, blaasbalg. 19e Eeuw. Afmeting: circa 17 - 50 cm. In redelijk/goede staat.

Opaline-glazen petroleumlamp
Resultaat: 60 EUR

Grote antieke opaline-glazen petroleumlamp. Floraal handbeschilderd. Met messing brander, onderrand + tussenstuk. Afmeting: 70 x 27 cm ø. In goede staat.

3x Antieke olielampen
Resultaat: 60 EUR

Drie oude/antieke olielampen met glazen reservoirs. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 29 - 54 cm. In goede staat.

Gobelin wandkleed, 118 x 190 cm.
Resultaat: 60 EUR

Antieke historisme gobelin wandkleed met figuren in landschap decor. Afmeting: 118 x 190 cm. In goede staat.

Fotolijst/Spiegel
Resultaat: 60 EUR

Antieke vergulde messing fotolijst met spiegel. Circa: 1900. Afmeting: 28 x 19 x 1 cm. In goede staat.