Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Beddepannen
Resultaat: 40 EUR

Twee 19e eeuwse koperen beddepannen met originele stelen. Eén maal opengewerkt. Eén maal pauw decor. Afmeting: 100 - 120 cm. In goede staat.

3x Schilderij lijsten
Resultaat: 40 EUR

Drie antieke schilderijlijsten. Beschadigd. Afmeting: 40 - 57 cm. In redelijke staat.

3 Delen tin.
Resultaat: 40 EUR

Drie delen antiek Duits tin. Eén tinnen bierpul met gemonteerde zwaan, circa 1800, (brede basement). Eén zeskantige kruik, circa 1800. Eén vroeg 19e eeuwse theekan. Afmeting: 25 - 28 cm. In redelijk/g...

4x Houten vaten.
Resultaat: 40 EUR

Vier antiek grote eikenhouten drankvaten, zonder deksel. Eén afkomstig uit klooster. Afmeting: 55 - 99 cm. In redelijke staat.

2 x Chinees koperwerk
Resultaat: 35 EUR

Twee delen antiek Chinees koperwerk van hoge kwaliteit. Eén maal kopergeslagen kom. Eén maal kopergeslagen ghendi met gravering en fijne zwaluwstaart verbinding. Afmeting: 9 x 18,5 cm ø + 21 x 18 x 16...

Messing hallamp, Circa 1920
Resultaat: 35 EUR

Messing hallamp met grote glazen bol. Circa: 1920. Afmeting: L 100 x 32 cm ø. In goede staat.

Antieke paraplubak
Resultaat: 35 EUR

Antieke eikenhouten paraplubak met getorste stijlen en lekbak. Circa: 1900. Afmeting: 63 x 37 x 30 cm. In goede staat.

Barometer (modern)
Resultaat: 35 EUR

Moderne PVC kwikbarometer met Hollandse tekst. 20e Eeuw. Afmeting: 102 x 8 x 3 cm. In goede staat.

2 Gietijzeren spaarpotten, Diecast
Resultaat: 35 EUR

Twee oude beschilderde gietijzeren (Diecast) spaarpotten. Amerikaanse stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 18 - 20 cm. In goede staat.

Chocoladekan, ca. 1900
Resultaat: 35 EUR

Antiek vernikkelde chocoladekan en comfort. Circa: 1900. Afmeting: 36 x 22 x 20 cm. In redelijke staat.

2x Antieke koe-bellen
Resultaat: 35 EUR

Twee antieke koe-bellen aan lederen riemen. Afmeting: 50 - 60 cm. In goede staat.

Lot divers tin
Resultaat: 35 EUR

Lot divers oud/antiek tin etc. Onder andere: Barok dekseldoos, circa 1800. Kruik, circa 19e eeuw, Winschoten. Gegraveerde lepeldoos, 19e eeuw. Koloniale theepot van koper, gegraveerd. Strooier. Drie t...

Chinese boeddha + goudweegschaal
Resultaat: 35 EUR

Twee maal Oosters. 20e Eeuw. Eén teakhouten boeddha. Eén houtgestoken foudraal met olifanten en goudweegschaal. Afmeting: 16,5 - 17,5 cm. In goede staat.

Lot koperwerk
Resultaat: 35 EUR

Lot met leuk divers oud/antiek koperwerk. Onder andere: Chinese houder, koffie-set, tempelbel, miniatuur doofpot, bonbonschaal etc... Afmeting: 6 - 27 cm. In goede staat.

2x Miniatuurportret
Resultaat: 35 EUR

Twee oude miniaturen, deels geschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 14 cm. In goede staat.

Composiet Aphrodite Kallipigos
Resultaat: 35 EUR

Composiet gegoten Aphrodite. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Houten Boeddha
Resultaat: 35 EUR

Oude Chinese houtgestoken boeddha op lotusbloem. 20e Eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

2 Tinnen kannen, Kraantjes + snavelkan.
Resultaat: 35 EUR

Antieke Duitse tinnen snavelkan en kraantjeskan. Circa: 1900. Afmeting: 32 - 40 cm. In goede staat.

Jugendstil doosje, ca. 1915
Resultaat: 30 EUR

Compositie metalen Jugendstil dekseldoos met rozen decor. Circa: 1915. Afmeting: 15 x 15 x 13 cm. In goede staat.

2x Plated kandelaren, Louis Seize-stijl
Resultaat: 30 EUR

Twee stuks Louis Seize-stijl plated kaarskandelaren. 21e Eeuw. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

Bronzen Charles Dix kandelaar
Resultaat: 30 EUR

Vroeg 19e eeuws fragment van een bronzen Charles Dix kaarskandelaar met drie duiven. Afmeting: 9 x 11 cm ø. In goede staat.

2x Engelse messing kaarskandelaar.
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke 19e eeuwse Engelse messing kaarskandelaren met glazen lekrand + pegels. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Antieke beddepan
Resultaat: 30 EUR

Grote 18e eeuwse kopergeslagen beddepan met originele steel. Antieke reparaties onderbak. Afmeting: 107 x 35 cm ø. In redelijk/goede staat.

Antieke olielamp, Circa 1900.
Resultaat: 30 EUR

Antieke olielamp met albast en amandel-geslepen glazen reservoir. Circa: 1900. Afmeting: 52 x 13 cm ø. In goede staat.

Eikenhouten paraplu-standaard met lekbak, circa 1920.
Resultaat: 30 EUR

Antieke eikenhouten paraplu-standaard met lekbak. Circa: 1920. Afmeting: 57 x 67 x 25 cm. In goede staat.

Lot fotolijstjes
Resultaat: 30 EUR

Lot met zeven plated fotolijstjes, met o.a. een gladde, een getorste en een opengewerkte rand met bloemenranken. 9x14cm, 11x15,5cm, 13x18cm en 20x25,5cm.

Tegel, 'Tourneé du chat noir'.
Resultaat: 30 EUR

Grote oude keramieken plaquette, Frankrijk. Tourneé du chat noir avec Rudolphe Salis. Afmeting: 28 x 35 x 1 cm. In goede staat.

2x Metalen leeslamp
Resultaat: 30 EUR

Twee maal metalen leeslampen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 115 - 130 cm. In redelijk/goede staat.

Lot diveren metaal. Sloten, sleutels etc.
Resultaat: 30 EUR

Lot diversen metaal. Onder andere: Kastbeslag, deurkloppers, sloten, sleutels. Afmeting: 26 x 17 x 12 cm. In redelijk/goede staat.

Lot met divers meubel beslag
Resultaat: 30 EUR

Klein kistje vol met meubel besalg onderdelen sloten en sleutels cond redelijk goed.

Lot divers oud porselein, Vazen/borden etc..
Resultaat: 30 EUR

Lot divers oud/antiek porselein. Onder andere: Vazen, borden, theekannen, kinderstrijkijzer etc... Afmeting: 12 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

Bewerkte barometer.
Resultaat: 30 EUR

Antieke notenhouten gestoken barometer met Hollandse tekst. Circa: 1900. Afmeting: 46 x 19 x 4 cm. In goede staat.

Altaarstuk met olifanten.
Resultaat: 30 EUR

Indisch houtgestoken altaarstuk met olifantenkoppen en rozetten. 20e Eeuw. Afmeting: 33 x 58 x 10 cm. In goede staat.

Antieke naaldenkoker
Resultaat: 30 EUR

Antieke volkskunst. Bijzondere houten naaldenkoker met kerfsnede versierd en een kijkglaasje met afbeelding van een vrouw met een mand. 11 cm in goede conditie

Indonesische bronzen vaas.
Resultaat: 30 EUR

Oude gegraveerde Indonesische bronzen vaas met Wayang figuren en florale decors. 'Hewetson & Milner London'. Afmeting: 31 x 14 cm ø. In goede staat.

Meerschuimpijp
Resultaat: 30 EUR

Grote oude meerschuim tabakspijp met Sultan in foudraal. 20e Eeuw. Afmeting: L.17 cm. In goede staat.

Meerschuimpijp
Resultaat: 30 EUR

Grote oude meerschuim tabakspijp met Sultan in foudraal. 20e Eeuw. Afmeting: L.17 cm. In goede staat.

Heilighart beeld.
Resultaat: 30 EUR

Groot antiek Heilighart beeld met originele polychromie (gips). Circa: 1900. Afmeting: 38,5 x 32 x 15 cm. In goede staat.

Glazen tafelstukje
Resultaat: 25 EUR

Jugendstil groen glazen bloemenvaasje met bronzen/glazen basement, vogel op tak (chips glazen basement) Afmeting: 18,8 cm. In redelijke staat.

2 x Dokterstas
Resultaat: 25 EUR

Twee oude lederen dokterstassen. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 32 - 40 cm. In goede staat.

Weegschaal + 2 schalen.
Resultaat: 25 EUR

Drie maal antiek. Circa: 1910. Betreft: Twee schalen Jugendstil, tin en messing. Eén Engelse weegschaal. Afmeting: 30 - 34 cm. In goede staat.

Oude wijnopener-set.
Resultaat: 25 EUR

Oude wijnopener-set met kurkentrekker, servetring, thermometer+stop, in doos met schaakspel. Afmeting: 4 x 15 x 17 cm. In goede staat.

Engels wereldbolletje
Resultaat: 25 EUR

Oud/antiek Engels gelithografeerd wereldbolletje. Chad Valley & Co. Ltd. Harborne. Afmeting: 19 x 10 cm ø. In goede staat.

Chinese bronzen urnvaas
Resultaat: 25 EUR

Chinese bronzen urnvaas met wolken decor rondom. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 31 cm ø. In goede staat.

Antiek visbestek
Resultaat: 25 EUR

Antiek vis-serveer-bestek, voorzien van floraal graveerwerk, met benen heft in cassette. Afmeting: 34 cm. (Pyro Silver)

4 Delen antiek tin (divers)
Resultaat: 25 EUR

Vier delen antiek tin. Twee stuks historisme heraldiek sierwandschotels. Circa 1880. Eén maal groot blad bord, 18e eeuw. (scheur rand). Eén 18e eeuws militaire aktenhouder met messing hengsel en sluit...

Messing lamp
Resultaat: 25 EUR

Empire-stijl messing hanglamp, 6-lichts. Circa 1900. Afmeting: 47 x 54 cm ø. In goede staat.

2x Japanse wanddecoratie.
Resultaat: 25 EUR

Twee Japanse lakwerk wandplaquettes met benen figuren en deels geschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 70 - 124 cm. In redelijk/goede staat.

4 Delen koper.
Resultaat: 25 EUR

Vier delen antiek koperwerk. Bestaande uit: Twee miniatuur doofpotten, gemerkt. Eén pijpkomfoor, 19e eeuw. Eén stoof + pannetje, circa: 1900. Afmeting: 12 - 16 cm. In goede staat.

Spuit apparaat.
Resultaat: 25 EUR

Voor-oorlogse Duitse 'Leipzig Sprio-Krautzbergen Holzhausen' verstuiver. 'Modelle Majolika'. In originele doos met beschrijving. Afmeting: 5 x 19 x 15 cm. In goede staat.

Tafel menagiere, Jugendstil.
Resultaat: 20 EUR

Jugendstil tafel menagiere (messing/vernikkeld). Gemerkt. Circa 1910. Afmeting: 21 x 14,5 x 10 cm. In goede staat.

Bronzen Joodse kandelaar, 19e eeuw
Resultaat: 20 EUR

19e Eeuwse bronzen Joodse kandelaar. 7-Armig. David-ster afgebroken. Afmeting: 29 x 24 x 18 cm. In redelijke staat.

WMF Schaal, 1x emaille schaal
Resultaat: 20 EUR

Duitse WMF Ikora cloisonne schaal en één antieke geëmailleerde schaal met florale decors (iets randschade). Afmeting: 27 - 37 cm. In redelijk/goede staat.

Kazuifel kragen
Resultaat: 20 EUR

Diverse antieke kazuifel kragen, enkele met beschadigingen. Afmeting: circa 100 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Afrikaans houtsnijwerk.
Resultaat: 20 EUR

Groot lot Afrikaanse houtgestoken figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit onder andere: Masker, boot, figuren + bronzen armband/enkelband. Afmeting: circa 7 - 70 cm. In goede staat.

Patchwork kleed
Resultaat: 15 EUR

Groot Oosters patchwork kleed. Gemaakt van zijde, met goudrand et c.. Afmeting: 167 x 205 cm. In goede staat.