Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Kristallen gembercoupes 5500
2 Kristallen gembercoupes
Startprijs 325 EUR
2 x Vrijmetselaar, 19e eeuw 5501
2 x Vrijmetselaar, 19e eeuw
Startprijs 300 EUR
Jugendstil glazen schaal 5502
Jugendstil glazen schaal
Startprijs 120 EUR
Gegraveerde 19e eeuwse druivenspoeler 5503
Gegraveerde 19e eeuwse druivenspoeler
Startprijs 120 EUR
Verkocht
2x Antieke kristallen bonbonnieres 5504
2x Antieke kristallen bonbonnieres

Resultaat:

120 EUR

Stel grote slinger-glazen 5505
Stel grote slinger-glazen
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Barok  drinkglas, 18e eeuw 5506
Barok drinkglas, 18e eeuw

Resultaat:

160 EUR

2 Kristallen tassa's, vroeg 19e eeuw 5507
2 Kristallen tassa's, vroeg 19e eeuw
Startprijs 220 EUR
Kristallen gembercoupe 5508
Kristallen gembercoupe
Startprijs 150 EUR
2x Duitse wijnroemers 5509
2x Duitse wijnroemers
Startprijs 75 EUR
Vijf delen antiek kristal + draadglas. 5510
Vijf delen antiek kristal + draadglas.
Startprijs 100 EUR
Verkocht
6-delige Art Deco glazen likeurset 5511
6-delige Art Deco glazen likeurset

Resultaat:

120 EUR

Jugendstil glazen vaasje, ca. 1915. 5512
Jugendstil glazen vaasje, ca. 1915.
Startprijs 50 EUR
Verkocht
2x Mondgeblazen vazen 5513
2x Mondgeblazen vazen

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
8x Boheems gekleurd kristal 5514
8x Boheems gekleurd kristal

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Leerdam, A.D. Copier, optische glazen bekervaas 5515
Leerdam, A.D. Copier, optische glazen bekervaas

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Boerenjongens kristallen bowlset. 5516
Boerenjongens kristallen bowlset.

Resultaat:

80 EUR

Twee kristallen karaffen met zilver 5517
Twee kristallen karaffen met zilver
Startprijs 180 EUR
Verkocht
3x Opaline glazen vazen 5518
3x Opaline glazen vazen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Geetste bowlpot, 19e eeuw 5519
Geetste bowlpot, 19e eeuw

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Grote vaas met zilver 5520
Grote vaas met zilver

Resultaat:

85 EUR

Jugendstil glazen lila vaas, 1915 5521
Jugendstil glazen lila vaas, 1915
Startprijs 170 EUR
Verkocht
Glazen vaas met gezicht 5522
Glazen vaas met gezicht

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
3x Kristallen karaffen 5523
3x Kristallen karaffen

Resultaat:

50 EUR