Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Landschap met korenschoven. Olieverf op linnen. Afmeting: 24,5 x 30 cm. In goede staat.
G. Hoof. Circa: 1900. 'Edele man met sieraden en staf'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 35 cm. In redelijke staat.
Twee werken van Jan H. Bolink. 1913 - Enschede. Twee maal 'Twentse boerderij'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 41 cm. + 50 x 60 cm. In goede staat.
Twee werken van P.A. Nijgh. 1876 - 1959 Enschede. Vaas met violen. Vaas met asters. Aquarellen op papier. Afmeting: 20 x 25 cm en 27 x 36 cm. In goede staat.
Drie werken van P.A. Nijgh. 1876 - 1959 Enschede. Stadsgezicht Monnickendam. Stilleven met gemberpot. Twents landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 - 30 cm. In goede staat.
Wim Helder. 1892 - 1966. 'Vaas met diverse bloemen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Piet Zwiers. 1907 - 1965. Boten bij rietkraag. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Tilly Moes. Vaas met bloem. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Belgische school. Stadskanaal Brugge. Pastel op papier. Afmeting: 57 x 40 cm. In goede staat.
K. Broerse. 1900 - 1972 Enschede. Dorpsgezicht Genemuiden. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 50 cm. In goede staat.
Jan van der Stap. 1874 - 1940. Poldervaart met boerderij, boot en figuur. Aquarel op papier. Afmeting: 37 x 27 cm. In goede staat.
Berry Brugman, 1915 - 1996. 'Bloemencompositie'. Gouache op papier. Afmeting: 54 x 75 cm. In goede staat.