Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Stalen verguld armband M&M 902
Stalen verguld armband M&M

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Lot zakhorloges 12x 861
Lot zakhorloges 12x

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Zilveren zakhorloge 858
Zilveren zakhorloge

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2 Zilveren armbanden 857
2 Zilveren armbanden

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Horlogeketting met leer en goud 833
Horlogeketting met leer en goud

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Zilveren horloge-ketting 808
Zilveren horloge-ketting

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Sieraden met filigrain 787
Sieraden met filigrain

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Zilveren armband met bijbelslot 786
Zilveren armband met bijbelslot

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Zilveren sieraden met onyx 779
Zilveren sieraden met onyx

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Zilveren sieraden met rozen 777
Zilveren sieraden met rozen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Zilveren zakhorloge met ketting 776
Zilveren zakhorloge met ketting

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lot zilveren sieraden 764
Lot zilveren sieraden

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Zilveren armband en ring met bloedkoraal 759
Zilveren armband en ring met bloedkoraal

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Gouden ring met bloedkoraal 755
Gouden ring met bloedkoraal

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Parelcollier met groentinten 734
Parelcollier met groentinten

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
4 Zilveren colliers met hanger 729
4 Zilveren colliers met hanger

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Gouden ring, robijn 655
Gouden ring, robijn

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Gouden broche met jade 654
Gouden broche met jade

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Parelcollier met goudtinten 636
Parelcollier met goudtinten

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Broche met 2 kronen 560
Broche met 2 kronen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Gouden streekbroche 559
Gouden streekbroche

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Lot diverse sieraden 538
Lot diverse sieraden

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
4 Edelstenen colliers 537
4 Edelstenen colliers

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Gouden oorknoppen met diamant 529
Gouden oorknoppen met diamant

Resultaat:

270 EUR